غسالخانه
صحبت های تازه منتشر شده از بازیگر زن، روایت عجیبی را از حضور او در غسالخانه بهشت زهرا و تجربه های تکان دهنده اش نقل می کند.

روایت تکان دهنده پریوش نظریه از کار در غسالخانه

پریوش نظریه بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در نقش شخصیت محوری سریال مدینه در رمضان سال 93 به شهرت رسید، با حضور در برنامه با ضیا با مجری گری علی ضیا از کار در غسالخانه گفت، در ادامه این بخش از نمناک روایت تکان دهنده پریوش نظریه از کار در غسالخانه و شستشوی دوازده مرده را می خوانید.

پریوش نظریه:در یک روز 12 مرده را شستم

پریوش نظریه که به جز بازیگری تجربه ساخت فیلم و مستند را در کارنامه هنریش دارد، در گفت و گویی با علی ضیا در مورد ساخت فیلم کوتاه نزدیکتر از نفس و حضورش در غسالخانه و شستشوی دوازده مرده اینچنین گفت:

نزدیک تر از نفس آره اتفاقای خوبی براش افتاد، می دونی خیلی راحت بودم، صبح بلند می شدم آناهیتا دو سالش بود اون موقع، آناهیتا رو می گذاشتم مهد کودک، یه دوربین هندی کم معمولی بر می داشتم و می رفتم غسالخونه بهشت زهرا، من از بچگی برام ماجرای مرگ عجیب و جذابیه و خیلی بهش فکر می کنم.

پریوش نظریه

مصاحبه پریوش نظریه با علی ضیا در برنامه باضیا

خانم بازیگر در ادامه گفتگویش عنوان کرد:

باورتون میشه مرده هایی که اونجا می آوردن اتفاقای عجیب و غریبی براشون افتاده بود،یه خانمی رو آورده بودن که زیر قطار رفته بود و چیزی که ازش مشخص بود، چادر و مقداری مو و... بود، خانم غسال به من گفت بیا ببین که ما با چه چیزهایی سرو کار داریم و حالش بد شد و من رفتم و جنازه رو تیمم دادم چون من باید باهاشون کار می کردم و در حقیقت اونجا رکورد هم زدم و روزی 12 تا مرده شستم، خودم می شستم به خاطر اینکه به من اطمینان کنند که نیامدم اونجا که فقط ازشون فیلم بگیرم.

بازیگر نقش مدینه در ادامه گفتگو به سوال علی ضیا (مرده شستن ترسناک نیست؟) این چنین پاسخ گفت:

نه اصلا ترسناک نیست،یه آدمیه که خوابیده و خیلی عجیبه که وقتی شسته می شه و آب روش ریخته میشه یه آرامشی در چهره اش می بینید، عجیبه یعنی اورده بودن که یک حالت بسته چهره بعد که شسته می شد باز می شد چهره اش یعنی خود اون آب بهش آرامش می داد.

تلخ ترین اتفاق و صحنه هایی که پریوش نظریه در غسالخانه دید

من دو مورد خیلی بد اونجا دیدم، آناهیتا دو سالش بود و من می گذاشتمش مهد، یه بچه رو اورده بودن اونجا اون هم دو سالش بود، در کاور رو که باز کردند من دوربین رو برداشتم اومدم خونه، در صورتی که دفعات قبل اون کسی که زیر قطار افتاده بود رو تیمم دادم ولی این مورد رو نتونستم تحمل کنم، یه مورد دیگه هم بچه شش ماهه رو اورده بودن این رو هیچ وقت یادم نمیره و هنوز وقتی بهش فکر می کنم یه جوری غمم می گیره؛ مادرش پشت شیشه بود و می زد به شیشه و می گفت حواست باشه آب توی گوشش نره.

پریوش نظریه در پدرگواردیولا

پریوش نظریه در پوستر سریال پدرگواردیولا

مختصر بیوگرافی پریوش نظریه

پریوش نظریه بازیگر سینماو تلویزیون متولد بهمن 1348 در گچساران است. او متاهل است و یک دختر بنام آناهیتا دارد.

فیلم های پریوش نظریه

پریوش نظریه در آثاری چون مدینه، لانتوری، زیر پای مادر، بادیگارد، یادآوری، پدر، عروس حلبچه، سجده بر آب، مجبوریم، سینما متروپل، دل دار، گیلدخت، پاداش سکوت، تک درخت ها، سایه بان و... بازی کرده و تجربه ساخت فیلم و مستند را دارد، وی همچنان در زمینه عکاسی هنری بطور جدی فعالیت می‌ کند و تابحال چندین نمایشگاه برگزار کرده است.

مورد بدی که بازیگر زن در غسالخانه بهشت زهرا دید

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی