تولد
پرویز پرستویی

سنگ تمام بازیگران برای تولد پرویز پرستویی + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 تیر 1403کد مطلب : 94206زمان مطالعه : 1 دقیقه
دوم تیرماه سالروز تولد پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود و بازیگران در اینستاگرام با پیام های خود برای این بازیگر سنگ تمام گذاشتند.

پیام های تبریک بازیگران برای تولد پرویز پرستویی

پرویز پرستویی یکی از پر آوازه‌ترین بازیگران ایرانی و چهره محبوب سینما تلویزیون،دوم تیر 1403، 69 ساله شد. آقای بازیگر که با بازی در آثار ارزشمندی چون مارمولک، بادیگارد، زیر تیغ، آژانس شیشه‌ای و... بارها توانمندی‌های خود را به اثبات رسانده و رکورددار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر از جشنواره فیلم فجر است، این روزها دغدغه اش چیزی غیر از سینماست و بیشتر اوقات خود را با رسول خادم در حال خدمتگزاری به افراد بی‌بضاعت به خصوص مردم سیستان و بلوچستان بوده و صدای آنها در صفحه‌اش است. بسیاری از بازیگران تولد پرویز پرستویی را در قالب استوری یا انتشار پست تبریک گفتند که در ادامه از نمناک خواهید دید.

شبنم مقدمی، عباس جمشیدی فر، بهرنگ علوی، داریوش فرضیایی و... نیز با انتشار عکس های متفاوت از پرویز پرستویی تولد 69 سالگی او را تبریک گفتند.

شبنم مقدمی

استوری شبنم مقدمی برای تولد پرویز پرستویی

پژمان بازغی

استوری پژمان بازغی برای تولد پرویز پرستویی

داریوش فرضیایی

استوری داریوش فرضیایی برای تولد پرویز پرستویی

بهرنگ علوی

استوری بهرنگ علوی برای تولد پرویز پرستویی

عباس جمشیدی فر

استوری عباس جمشیدی فر برای تولد پرویز پرستویی

پرویز پرستویی ستاره سینما دیروز 69 ساله شد اما عکسی از جشن تولد او در فضای مجازی نیست و حتی رسول خادم و پسرش بهروز تولد او را ساده تبریک گفتند، مارال فرجاد اما تولد پرویز خان پرستویی را با یک پست احساسی ویژه تبریک گفت و عنوان کرد که در زمان بیماریش عمو پرویز بچگی ها احوال پرس او بوده و فراموشش نکرده است.

سنگ تمام بازیگران برای تولد پرویز پرستویی + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکاس محمدرضا روزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی