تولد
پرویز پرستویی و حبیب رضایی
پرویز پرستویی و حبیب رضایی دو بازیگر سرشناس کشورمان که تجربه همکاری با یکدیگر را در فیلم آژانس شیشه ای داشتند بار دیگر در هم گناه همبازی شدند.

فیلم های پرویز پرستویی و حبیب رضایی

پرویز پرستویی و حبیب رضایی دو چهره سرشناس دنیای هنر هستند که این روزها با سریال هم گناه در نمایش خانگی حضور دارند.

فیلم آژانس شیشه ای به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا 22 سال پیش در سینماهای کشور اکران شد و پرویز پرستویی و حبیب رضایی دو بازیگر این فیلم سینمایی بودند که بار دیگر در سریال هم گناه با هم همبازی شدند.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی در آژانس شیشه ای

آژانس شیشه ای فیلمی به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا است که سال 1376 ساخته شد و یکی از پرافتخارترین فیلم های ابراهیم حاتمی کیا در طول سالها فعالیت هنری او در سینما است.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی

داستان آژانس شیشه ای

آژانس شیشه ای روایتی از عباس یک رزمنده شهرستانی است که به اصرار همسرش برای جراحی ترکشی که در گردن دارد راهی تهران میشود و ماجرا با ورود او به تهران و دیدن همرزم سابقش حاج کاظم که این روزها در تهران مسافرکشی میکند آغاز میشود...

پرویز پرستویی و حبیب رضایی

پرویز پرستویی و حبیب رضایی در این فیلم ایفاگر دو نقش اصلی حاج کاظم و عباس هستند که بازی های درخشانی را در این فیلم به نمایش گذاشتند.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی در هم گناه

سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی یکی از سریال های پرطرفدار این روزهای نمایش خانگی است که فصل دوم آن در حال پخش است و بازیگران سرشناس زیادی در آن ایفای نقش میکنند.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی

پرویز پرستویی و حبیب رضایی که تجربه بازی در کنار هم را در فیلم آژانس شیشه ای داشتند بار دیگر در سریال هم گناه با هم همبازی شدند و ایفاگر نقش فریبرز صبوری و پرویز کوهی در این سریال هستند.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی

هم گناه روایتگر داستانی اجتماعی و خانوادگی است که پرویز پرستویی در این سریال ایفاگر نقش یک سرهنگ آگاهی است و حبیب رضایی با نقش پرویز برادر زن پرویز و خلافکاری است که در جعل اسناد است.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی از آژانس شیشه ای تا هم گناه

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی