همسر صبور

همسر متولد چه ماهی تو زندگی صبورتره؟

کد مطلب : 88208زمان مطالعه : 2 دقیقه
متولدین هرماه دارای ویژگی بارزی هستند که شاخصه شخصیتشان است، صبور بودن هم جز ویژگی های متولدین برخی از ماههای سال است که جالب است بدانید.

صبورترین افراد در میان متولدین ماههای مختلف

بدونِ شک؛ صبوری کلید موفقیت است و افرادی هم که صبور هستند، معمولاً در زندگی آرامش بیشتری را تجربه می کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما توضیح دهیم که اگر به دنبال همسر صبور می‌ گردید، باید به سراغ متولدین چه ماه هایی بروید؟ با ما همراه باشید تا برای تان توضیح دهیم.

آبان

آبان ماهی ها صبور هستند؛ اما نه آن قدری که شما تصور می کنید. آنها به دنبال انتقام نیستند، زیرا مطمئنند که بالاخره طرف مقابل تاوان کارش را پس می دهد و در نتیجه برای این موضوع صبر می کنند، بدون این که خودشان وارد عمل شوند و به همسرشان آسیبی بزنند. آن ها صبر بیش از حد بالایی دارند و برای همه چیز از قبل برنامه ریزی کرده و جزئیات را در نظر می گیرند.

زوج خوشبخت

مهر

مهر ماهی ها عمیقا در مورد افکار دیگران توجه دارند و نمی‌ خواهند که ناشکیبا به نظر برسند. عاشق تعادل هستند و هرگز خشن و سریع رفتار نمی کنند. به دنبال آرامش و هارمونی می گردند. افراد دیپلماتیکی هستند و همیشه صبر می کنند که حرف های همسرشان را بشنوند و هرگز زود قضاوت نمی کنند و این موضوع؛ به خاطر صبر بالای آن ها است.

بهمن

بهمن ماهی ها معمولا سعی می کنند که آرامش خود را حفظ کنند و سریع به همسرشان واکنش نشان نمی دهند. افراد صبوری هستند و این جزء ویژگی بارز شخصیت آن ها است؛ به خاطر همین صبرِ بالا، همیشه نتایج خوبی می گیرند. در دنیای خودشان غرق هستند و خیلی به رفتار دیگران توجهی ندارند.

تیر

تیر ماهی ها عاشق توجه، محبت به دوستان و اعضای خانواده هستند و می توان گفت که ذاتا افراد صبوری می باشند. شخصیت همسرشان را درک می‌ کنند، آن ها را قضاوت نمی کنند، عمیقاً در مورد چیزهای مختلف فکر می کنند، به اندازه کافی برای خودشان زمان می گذارند و همیشه مسیر درست را پیدا می کنند.

خانواده

شهریور

شهریور ماهی ها به شدت اهل تجزیه و تحلیل هستند. هیچ کاری را سریع انجام نمی دهند و از قبل در مورد آن خوب فکر می کنند. می ‌توان گفت که نسبت به دیگران صبر و شکیبایی بیشتری دارند.

دوست دارند که قبل از هر کاری آمادگی آن را در خودشان به وجود بیاورند؛ به طور مثال از قبل باید غذای آماده داخل یخچال داشته باشند، در غیر این صورت ذهن شان به هم می ریزد، البته این برنامه ‌ریزی بالا همراه با صبوری زیادشان است.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها خیلی خوب استقامت و پایداری از خودشان نشان می دهند. قبل از انجام هر کاری خوب فکر می کنند و همیشه زمانی که با آن ها قرار می گذارید، باید این انتظار را داشته باشید که دیرتر سر قرار برسند و این موضوع؛ به خاطر این است که همیشه با صبر و حوصله کارشان را انجام می دهند و در هیچ موردی عجله ای ندارند.

همسر متولد چه ماهی تو زندگی صبورتره؟

3.431
این مطلب مفید بود ؟2110
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی