کودکی پژمان جمشیدی

عکس لو رفته از پژمان جمشیدی قبل فوتبالیست و بازیگر شدن

کد مطلب : 86498تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
دیدن عکسی جالب و قدیمی از پژمان جمشیدی بازیگر مشهور و دوست داشتنی، در روزهایی که این چهره محبوب، نه فوتبالیست بود و نه بازیگر حتما برایتان جذاب خواهد بود.

تغییر قیافه جالب پژمان جمشیدی از گذشته تا امروز

پژمان جمشیدی، چهره ی دوست داشتنی که این روزها با هنرنمایی در سریال زیرخاکی و فیلم های سینمایی پرفروش روی پرده های سینما، در کورس شهرت از بسیاری از سلبریتی ها پیشی گرفته است، سوژه ی امروز بخش چهره ها در نمناک از سری مطالب عکسهای قدیمی و کودکی بازیگران معروف ایرانی است که با هم می بینیم.

اولین عکس مربوط به دورانی است که بازیگر نقش سریال پژمان، در آن سن و سال پایینی دارد و مشابه عکسی که تقریبا همه ما در آلبوم خانوادگی خود داریم، در کنار خواهرش مامک جمشیدی و برادرش هومن جمشیدی با ژستی خاص ایستاده است.

دوران کودکی پژمان جمشیدی

تصویر بعدی که ما را به حال و هوای عکسهای دهه شصتی می برد. عکسی که بازیگر اصلی فیلم های علفزار و کوسه، دست به کمر در کنار برادرش هومن ایستاده است و برادر پژمان جمشیدی در این عکس ژست دست به درخت و خیره به افق را که آن زمان در نوع خود ابهتی داشت، بخود گرفته.

پژمان جمشیدی و برادرش

تصویر زیبا و قدیمی بعدی از پژمان جمشیدی، تصویری است که به قول خودش اولین عکس منتشر شده از او در روزنامه بود.

بازیگر نقش فوق‌العاده دوست داشتنی فریبرز در سریال زیرخاکی در بخشی از توضیح این عکس نوشت:

این اولین عکسی است که از من در روزنامه چاپ شد (کودکی ٨ ساله قله سبلان را فتح کرد).آن روزها پدر در کنار شغل معلمی عهده دار ریاست هیئت کوهنوردی کرج هم بودن.اما وقتی این تصویر موفقیت از من چاپ شد مردم آن روزها که فکر میکنم مهربانتر از امروز بودن هیچ اعتراضی به رسیدن من به قله و ایستادنم بر آن بلندی نکردند.چرا نگفتند من به واسطه ریاست پدر به قله رسیدم و یا گله ای نکردن که چون پدرکوهنورد است،چرا پسر هم به خود اجازه میدهد و پا بر کوه میگذارد...
پژمان جمشیدی و پدرش

عکس لو رفته از پژمان جمشیدی قبل فوتبالیست و بازیگر شدن

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
امیر سام1401-01-01
یعنی عااااااااااااااشق فیلمهاشم
خیلی خوب بازی میکنه
41
وبگردی