شطرنجی کردن عکس

چگونه عکس را شطرنجی کنیم؟

کد مطلب : 83844زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عکسی دارید و می خواهید آنرا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن شطرنجی کنید، در این گزارش با ابزار کارآمد شطرنجی کردن عکس آشنا خواهید شد.

آموزش شطرنجی کردن عکس

گاها ممکن است بنابر دلایل مختلفی تصمیم بگیرید تا یک یا چند عکس را شطرنجی کنید و به ابزاری مانند فتوشاپ دسترسی نداشته باشید و این در حالی است که ابزارهای متعددی وجود دارند که می توانند بهتر از برنامه فتوشاپ کار کنند و خروجی با کیفیت تری نیز داشته باشند. از این رو برای اینکه عکسی را شطرنجی کنید، نیازی به ابزارهای سنگین و حرفه ای ندارید چرا که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با ابزاری کاربردی جهت شطرنجی کردن عکس آشنا سازیم که در کمتر از 2 دقیقه می توانید به هدف خود برسید. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد وب سایت facepixelizer شوید که یک ابزار جهت ویرایش عکس می باشد که می توانید از آن بدون هر گونه محدودیتی بصورت رایگان استفاده کنید. همان گونه که در وسط تصویر ذیل مشاهده می کنید، بخشی برای Drop کردن عکس وجود دارد که باید عکس را از هر کجای کامپیوتر است بکشید و در این قسمت رها کنید تا عکس آپلود شود. 

ویاریش عکس

قدم دوم؛ عکس مدنظر شما آپلود شده است و در این بخش می بایست گزینه Pixelize و سپس گزینه Manual را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر Manual را انتخاب نکنید و در حالت Auto باشد، ابزار بصورت خودکار تصویر را شناسایی و شطرنجی خواهد کرد. از این رو اگر میخواهید بصورت دستی عکس را شطرنجی کنید، گزینه Manual را انتخاب کنید.

شطرنجی کردن عکس

قدم سوم؛ اینک با ماوس هر قسمتی از عکس را که مدنظر دارید انتخاب کنید که در تصویر ذیل مشخص شده است.

عکس شطرنجی

قدم چهارم؛ ماوس را رها کنید و سپس تغییرات در بخش که می خواهید اعمال شده است. اگر می خواهید بیشتر شطرنجی شود، می توانید چند بار این فرایند را انجام دهید اما یکبار هم کافی است و مشکل بخصوصی ندارد.

دریافت عکس شطرنجی

قدم پنجم؛ برای ذخیره کردن عکس ویرایش شده، می بایست گزینه مشخص شده Save image را که در تصویر ذیل مشخص شده است را انتخاب کنید. اینک عکس ویرایش شده برای شما دانلود شده است.

دانلود عکس

هم اکنون عکس دلخواه شما شطرنجی شده است و می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آموزش تصویری شطرنجی کردن عکس در 2 دقیقه

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفندستان
وبگردی