اندروید

دیکشنری اندروید
دیکشنری یا فرهنگ لغت، از کتاب های حجیم و بسیار پرکاربرد می باشد که برای استفاده از آن، می توانید به‌صورت رایگان اقدام به نصب نسخه اندروید بر روی گوشی کنید.
قفل برنامه های گوشی

برنامه کاربردی قفل برنامه های گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای افزایش امنیت گوشی های اندروید و آیفون، می توانید از برنامه های کاربردی برای قفل برنامه های گوشی و همچنین مخفی سازی سایر فایل ها استفاده کنید.
حذف پروکسی اندروید

آموزش حذف پروکسی در اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پروکسی را بصورت اتفاقی در گوشی اندرویدی خود فعال کرده اید، می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به غیرفعال کردن و حذف پروکسی کنید.
برنامه webview

برنامه webview اندروید چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از برنامه هایی که در گوشی اندرویدی خود خواهید دید، برنامه webview می باشد که بسیار کاربردی است. اما آیا از کاربردهای این برنامه اطلاعی دارید؟
برنامه یادآوری

برترین برنامه های یادآوری برای اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب یک برنامه یادآوری مناسب در میان تمام برنامه های موجود در این زمینه کار سختی می باشد که در این گزارش با بهترین برنامه های یادآوری آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
انتقال مخاطبین اندروید به آیفون

3 روش “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی اقدام به خرید گوشی آیفون کرده اید و تصمیم به “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون” دارید، در این گزارش بصورت تصویری با 3 روش کاربردی آشنا خواهید شد.
دانلود بازی super mario

بازی “super mario” برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی قارچ خور “super mario”، یکی از خاطره انگیزترین بازی های قدیمی است که در این گزارش از نمناک می توانید این بازی را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS دانلود کنید.
سایت سورس

چگونه سورس سایت را ببینیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از آپشن هایی که در نسخه های دسکتاپ مرورگرها می توانیم مشاهده کنیم، دسترسی به سایت سورس است که در این گزارش با نحوه مشاهده سایت سورس در اندروید آشنا می شوید.
رفع مشکل کمبود فضا در گوشی های اندروید

رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید دارند، کمبود فضا است که در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید” آشنا خواهید شد.
برنامه فیلتر نور آبی

برنامه فیلتر نور آبی برای ویندوز، اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نور آبی دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت و کامپیوترها یکی از عوامل موثر بر بینایی هستند که با استفاده از برنامه فیلتر نوری آبی می توانید این تاثیر را به حداقل برسانید.
تفاوت اندروید و ios

بررسی تفاوت های کلیدی اندروید و ios

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی هوشمند دارید و اما به دو راهی سیستم عامل اندروید و ios برخورده اید، در این گزارش از نمناک با تفاوت اندروید و ios آشنا خواهید شد.
تشخیص ورژن اندروید

چگونه ورژن اندروید را بفهمیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از سوالاتی که ممکن است در حین خرید گوشی اندرویدی ذهن شما را به خود مشغول کند، ورژن اندروید گوشی است که خیلی ساده می توانید از آن مطلع شوید.
آموزش کار با بارکد خوان

نحوه کار با بارکد خوان اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی برنامه بارکد خوان را دانلود و نصب کرده اید و اما هنوز موفق به استفاده از آن نشده اید در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه کار با برنامه بارکد خوان آشنا خواهید شد.
پیش بینی وضعیت هوا

روش های “پیش بینی وضعیت هوا”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسبی برای “پیش بینی وضعیت هوا” هستید، در این گزارش از نمناک با بهترین برنامه های ممکن در این زمینه برای سیستم عامل اندروید آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 7