رادیو دور دنیا

فصل دوم «رادیو دور دنیا»

کد مطلب : 86885زمان مطالعه : 2 دقیقه
رادیو دور دنیا، پادکست تخصصی حوزه سفر و گردشگری که محصول شرکت سفرهای علی‌بابا است، پس از 15 اپیزود اعلام کرد از این پس قسمت‌های بعدی را با حال و هوایی تازه در قالب فصل دوم منتشر خواهد کرد. برای اطلاع از جزئیات با ما همراه باشید.

اهداف پادکست رادیو دور دنیا

شرکت سفرهای علی‌بابا از حدود 2 سال پیش و در بحبوحه کرونا، تصمیم گرفت محصول محتوایی جدیدی به سبد خدمات خود اضافه کند تا خیال سفر را در ذهن عاشقان سفر زنده نگه دارد و افراد با گوش دادن به این پادکست به گوشه گوشه دنیا سفر کنند.
  اکنون این محصول صوتی یعنی «رادیو دور دنیا»، اعلام کرده تا به بهانه عبور از 250 هزار مرتبه پخش در پادگیرهای مختلف، با گوینده‌ای جدید و فضایی متفاوت فصل دوم خود را در سال 1401 کلید خواهد زد.
آرش خسرویان، مدیر تیم بازاریابی علی‌بابا دراین‌باره گفت:«در شروع کرونا با توجه به محدودیت‌هایی که در سفر ایجاد شده بود، تصمیم گرفتیم به جای تشویق به سفر، از رسانه جدیدی مثل پادکست استفاده کنیم تا خیال سفر را برای مخاطبان زنده نگه داریم. از ابتدا در رادیو دور دنیا تلاش کردیم با رویکرد متفاوتی به سفر و گردشگری بپردازیم. به‌این‌ترتیب به جای معرفی جاذبه‌های دیدنی یک شهر یا کشور که بسیار رایج است، به آداب و رسوم مردم و فرهنگ مقاصد پرداختیم تا شنونده به حال و هوا و فضای شهرها و کشورهای نام‌آشنا سفر و هرچه بیشتر خود را در دل آن مقاصد احساس کند.»
وی افزود:«خوشبختانه این رویکرد به‌تدریج در 15 اپیزود ابتدایی مورد استقبال مردم قرار گرفت. امیدواریم با تجربه به دست آمده و برنامه‌هایمان در فصل دوم، هرچه بیشتر به سلیقه علاقه‌مندان به سفر نزدیک شویم.»

این پادکست که در تمامی پادگیرهای مطرح حضور دارد، 1200 دقیقه تولید محتوای صوتی تخصصی را در کارنامه خود دارد و در سال گذشته رشدی 100 درصدی را تجربه کرده است. به گفته علی‌بابا، رادیو دور دنیا به‌صورت ماهیانه به همراه چند ویژه‌نامه در سال آینده منتشر خواهد شد که شامل مقاصد پربازدید داخلی و خارج می‌شود.

 

فصل دوم «رادیو دور دنیا»

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی