تولد
چیزهای عجیب غریب

عجیب ترین چیزهایی که پولدارها میخرن

کد مطلب : 87095تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی امروزی همه مردم به فکر پس انداز کردن پولهایشان هستند اما جالب است بدانید که برخی از افراد پولدار چیزهای بسیار گرانی خریده اند که عملا بی مصرف هستند.

بی مصرف ترین و گران‌قیمت ترین لوازم خریداری شده توسط افراد ثروتمند

بسیاری از ما به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم پول هایمان را بیشتر پس انداز کنیم؛ اما جالب است بدانید افراد ثروتمندی در دنیا هستند که پول خود را صرف خرید چیز های خیلی گران‌قیمت کرده ‌اند. در صورتی که خرید آنها هرگز برایشان ضروری نبوده است. در این قسمت از سرگرمی و گوناگون از همه جا در نمناک قصد داریم مسخره و بی ارزش ترین یا عجیب و غریب ترین چیزهای گرانقیمتی که توسط افراد خیلی ثروتمند خریداری شده است را برای تان نام ببریم.

موتورسیکلت با دسته های طلا

این موتور سیکلت حدود 850 هزار دلار قیمت دارد و دسته های آن از طلای خالص ساخته شده و بیش از 250 الماس کوچک روی آن وجود دارد؛ به غیر از وجود طلا هیچ تفاوت خاصی با موتورسیکلت های دیگر در آن نیست.

تخته موج سواری

شاید برای تان عجیب باشد؛ اما این تخته موج سواری به خاطر این که از یک نوع چوب نایاب ساخته شده است و داخل آن طلا به کار رفته، 1.3 میلیون دلار قیمت دارد.

تخته موج سواری

تی شرتی تماما از طلا

قیمت این تیشرت که از طلا ساخته شده است؛ 240 هزار دلار می باشد. حدوداً 15 روز طول کشیده تا بتوانند این تیشرت را تولید کنند.

پنجره

پنجره‌ای که از آن جان اف کندی به بیرون شلیک کرد، به قیمت 3 میلیون دلار فروخته شد.

دستمال کاغذی از جنس طلا

دستمال توالتی که از طلا ساخته شده بود، به قیمت 1.3 میلیون دلار به فروش رسید که قطعاً برای خیلی ها چیزی کاملا بی ارزش به نظر می‌ رسد.

دستمال کاغذی

دستگاه ای تی ام در خانه

یکی از بازیکن ان‌بی‌ای بخاطر تنبلی زیاد؛ دستگاه ای تی ام را به قیمت بالا خریداری کرد و هر ماه 4.50 دلار پرداخت می کند تا آن را در خانه اش داشته باشد.

موهای الویس (خواننده، موسیقی ‌دان و بازیگر آمریکایی)

در سال 2002 یک تکه از موی الویس به قیمت 115.000 دلار فروخته شد؛ فقط به خاطر اینکه او یک سلبریتی محبوب است.

زیر دریایی

اخیرا زیردریایی ای به قیمت دو میلیون دلار توسط فردی پولدار خریداری شده است تا با آن بتواند به زیر دریا سفر کند و مسافرامی را نیز با خودش همراه سازد. این زیردریایی می تواند 80 ساعت سفر زیر آب را پشت سر هم انجام دهد.

زیر دریایی

دوچرخه مخصوص تپه نوردی

این دوچرخه به قیمت 470.345 دلار خریداری شده و یک لایه روکش از طلای 24 عیار هم روی آن قرار داده اند و دسته های آن نیز از طلا ساخته شده است.

تکه های یخ

جالب است بدانید تکه های یخی که توسط یک کمپانی معروف ساخته شده بود؛ به قیمت 325 دلار خریداری شد.

چرخ دستی بی دابلیو وان

بعضی از قطعات این چرخ دستی از جنس طلاست و به ارزش 58000 دلار قیمت گزاری شده و بعد از خریداری شدنش، تعجب همگان را برانگیخت.

دوچرخه

وان حمام کریستالی

این وان 227.955 دلار قیمت دارد و حدودا 200 ساعت طول کشیده تا آن را بسازند و از هزاران قطعه کریستالی داخل آن استفاده شده که کریستال های آن به رنگ طلایی، آبی و سبز هستند.

قلاده یا گردنبند سگ

قیمت این قلاده به خاطر این که از الماس و طلا است، 1.8 میلیون دلار تعیین شد و توسط یک فرد ثروتمند خریداری شد.

موس بی سیم

این موس روی هر دستگاهی که دارای یو.اس.بی است؛ کار می کند و به قیمت 36.835 هزار دلار خریداری شده که علت آن هم وجود یک لایه طلا روی موس است.

کوتاهی مو گران

جالب است بدانید که گران‌ترین کوتاهی مو در لندن به قیمت 15 هزار دلار انجام شده است. علت آن هم این بود که انجام این کار در هواپیما و در یک فضای خصوصی صورت گرفت.

کوتاهی مو

چای کیسه ای

چای کیسه ای که از الماس و طلا ساخته شده بود، به قیمت 10 هزار دلار به فروش رسید؛ چیزی که خیلی از شما حتی به عنوان شوخی هم به آن فکر نمی کنید.

توالت فرنگی طلا

این توالت فرنگی از جنس طلا بوده و در آمریکا ساخته شده است و در سال 2016 به قیمت بسیار بالایی به فروش رسید.

مرسدس بنز الماسی

کمپانی بنز همیشه گران‌قیمت ترین ماشین ها را تولید می کند؛ اما این بار مرسدس بنزی که به طور کامل با 300.000 الماس تزیین شده بود و افراد متخصص روی آن کرده بودند، با قیمت بسیار بالایی به فروش رسید.

سیگار طلا

این سیگار از برند های بسیار گرانقیمت بود و تکه هایی از طلا روی آن وجود داشت و بسته بندی خاص و منحصر به فرد آن هم تاثیر زیادی روی قیمت بالایش داشت.

عجیب ترین چیزهایی که پولدارها میخرن

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
هنگامه1401-02-21
پول زیاد بی عقلشون کرده احتمالا:)
50
وبگردی