تولد
سانیا سالاری
سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان سریال دلداگان در جدیدترین صحبت های خود اشاره هایی به اصالت متفاوت خود و خانواده اش کرد.

اصالت پدربزرگ و مادر بزرگ سانیا سالاری، ارغوان دلدادگان

سانیا سالاری که با ایفای نقش در سریال دلدادگان شناخته شده و به شهرت رسید، در برنامه زنده رود در مورد محل تولد و پدربزرگ و مادر بزرگ خارجیش صحبت کرد. در ادامه این بخش از نمناک قسمتی از مصاحبه جذاب بازیگر نقش ارغوان در دلدادگان را میخوانید. ارغوان سریال دلدادگان در برنامه زنده رود و گفتگو با مجری برنامه درباره اصالت و پدر بزرگ و مادربزرگش چنین گفت:

من بوشهر به دنیا آمدم، مادرم آبادانی هستند، یعنی دراصل پدر و مادرشون عربند. پدر مادرم سوریه ای و مادرشون لبنانی و همه دایی ها و خاله هام و مادرم در آبادان به دنیا آمدند.

(پدر بزرگ سانیا سالاری اهل کشور سوریه و مادربزرگش اهل کشور لبنان است)

سانیا سالاری در ادامه گفت و گوی خود در مورد مهاجرتش به تهران و زندگی در شهر مختلف ایران گفت:

پدرم بیرجندی هستند و به همراه مادرم بعد از ازدواج بوشهرآمدند و من و خواهرم بوشهر به دنیا آمدیم و تا دوسالگی بوشهر بودیم و بعد به مشهد رفتیم و 12 سال درمشهد بودیم، پدرم وکیل بود و به خاطر شغلشون یه پرونده ای از شمال داشتند و در رفت و آمد بودند و ما هم گفتیم چقدر خوب میریم چند سالی درگرگان که آب و هوا خوبه زندگی می کنیم،گرگان زندگی کردیم تا اینکه من دانشگاه قبول شدم وبه تهران آمدیم.

سانیا سالاری

سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان سریال دلدادگان در برنامه زنده رود

بیوگرافی کوتاه سانیا سالاری

سانیا سالاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 20 تیر 1368 در بوشهر است و تنها یک خواهر دارد. از وضعیت ازدواج و همسر سانیا سالاری اطلاعات دقیقی در دست نیست. خانم بازیگر فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین سینما می باشد و بعد از فارغ التحصیل سال 1392 وارد کلاس های بازیگری مهتاب نصیرپور شد و سپس در کارگاه هنری محمد رحمانیان هم شرکت کرد.

بازی های تئاتری اش مورد توجه منوچهر هادی قرار گرفت و با دعوت این کارگردان در سال 1396 بازی در سریال «دلدادگان» در نقش ارغوان را تجربه کرد. او در نمایش هایی چون مجلس ضربت خوردن، نام تمام مادران، فیلم تئاتر آینه های روبرو، لیلا و چند مسافر اثری از محمد رحمانیان حضور داشته و تا کنون در آثاری چون دلدادگان، گیسو، ملاقات بازیکرده است.

پدربزرگ و مادربزرگ خارجی سانیا سالاری

518
این مطلب مفید بود ؟180
منبع : عکس: غلامرضاخلیفه/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی