تولد
سانیا سالاری و سامان صفاری
سامان صفاری و سانیا سالاری بازیگران سریال دلدادگان مهمان برنامه من و شما شدند و به سوال همکاری دوباره شان پاسخ دادند.

نظر سانیا سالاری و سامان صفاری درباره همبازی شدن دوباره شان

آرش ظلی پور بازیگر و مجری مشهور کشورمان در برنامه من و شما میزبان سامان صفاری و سانیا سالاری بازیگران سریال دلدادگان بود و با آنها به گفتگو نشست. بازیگر نقش امیر و بازیگر نقش ارغوان به سوال چالشی ظلی پور پاسخ تامل برانگیزی دادند که در ادامه این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

سامان صفاری و سانیا سالاری بازیگران نقش امیر و ارغوان در سریال دلدادگان که در این فیلم پارتنر یکدیگر بودند و سکانس های عاشقانه ای را رقم زدند، در برنامه ای با هم حضور یافتند و به سوال مجری برنامه (اگه قرار باشه با هم همبازی باشید، دوست دارید یا نه؟) پاسخ های جالبی دادند.

سامان صفاری :این دیگه نه،برای اینکه امیر و ارغوان بازی شده دیگه و ترجیح میدم تجربه دیگه ای بکنم.

سانیا سالاری:من نقش برام مهمه، کارگردان برام مهمه، کار برام مهمه، من کارم رو انجام میدم.

سانیا سالاری و سامان صفاری

سانیا سالاری و سامان صفاری مهمان برنامه من و شما/عکس از مهسا کیوان پور

مختصر بیوگرافی سانیا سالاری ارغوان در دلدادگان

سانیا سالاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 20 تیر 1368 در بوشهراست و تنها یک خواهر دارد. از وضعیت ازدواج و همسر سانیا سالاری اطلاعات دقیقی در دست نیست.خانم بازیگر فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین سینما می باشد،بازی های تئاتری اش مورد توجه منوچهر هادی قرار گرفت و با دعوت این کارگردان در سال 1396 بازی در سریال «دلدادگان» در نقش ارغوان را تجربه کرد. او در نمایش هایی چون مجلس ضربت خوردن، نام تمام مادران، فیلم تئاتر آینه های روبرو، لیلا و چند مسافر اثری از محمد رحمانیان حضور داشته و تا کنون در آثاری چون دلدادگان، گیسو، ملاقات بازیکرده است.

مختصر بیوگرافی سامان صفاری نقش امیر در سریال دلدادگان

سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 30 شهریورماه سال 1366 در خانواده ای هنرمند است،برادرانشان ابوالفضل و اشکان از فیلمنامه نویسان و تهیه کننده کشورمان هستند. سامان صفاری ازدواج نکرده و مجرد است. سریال سقوط آزاد در سال 90 اولین تجربه جدی بازیگری سامان صفاری در تلویزیون بود.دلدادگان، شیار 143، سامورایی در برلین، پارادیس، بی سایه، شهربانو، خانه امن، دومینو و... از آثاری هستند که سامان صفاری در آنها بازی کرده است.

سانیا سالاری و سامان صفاری دوباره باهم فیلم بازی میکنن؟

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی