سارا نیکا

تفریح جدید سارا نیکای پایتخت در خارج از ایران

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403کد مطلب : 93142زمان مطالعه : 1 دقیقه
سارا و نیکا فرقانی اصل دو قلوهای معروف سریال پایتخت عکس جدید و جالبی در خارج از کشور از خودشان منتشر کردند که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

تفریح سارا نیکای پایتخت در شهربازی

نیکا فرقانی اصل بازیگر نقش سارا در سریال پایتخت به تازگی تصویری از تیپ و ژست جدید و متفاوت اش در حال خوشگذرانی در خارج از کشور منتشر نمود که مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است. در ادامه این بخش از نمناک عکس جدید سارا و نیکای پایتخت را در خارج از کشور مشاهده می کنید.

سارا و نیکا فرقانی اصل دو قلوهای معروف سریال پایتخت که از 8 ماهگی در این سریال بازی کرده اند، در صفحه مجازی خود هر روز عکس هایی را منتشر می کنند، بازیگر نقش سارا در پایتخت به تازگی عکسی از خود در شهربازی استکهلم منتشر نمود که با واکنش های متفاوتی همراه بود.

سارا نیکا جدید

عکس جدید سارا و نیکای پایتخت در خارج

سارا و نیکا فرقانی اصل که با بازی در نقش فرزندان هما و نقی به شهرت رسیده اند، تجربه حضور در 6 فصل پایتخت را داشته اند. در ماه های پایانی سال 1402 اخباری در مورد ساخت نسخه سینمایی پایتخت و پخش آن در رمضان و نوروز 1403 به گوش رسید اما این امر محق نشد و خبری از پخش فیلم سینمایی پایتخت نیست. در این اخبار گفته شده بود که سارا و نیکا در فصل هفتم پایتخت و نسخه سینمایی آن حضور نخواهند داشت و پایتختی‌ها بالاخره پس از شش فصل و یک تله فیلم قصد دارند بازیگران نقش سارا و نیکا را تغییر دهند. لازم به ذکر است که نقش سارا و نیکا در دوقسمت پایانی فصل ششم از سریال پایتخت حذف شده بود.

تفریح جدید سارا نیکای پایتخت در خارج از ایران

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکاس مهدی حیدری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : سارا و نیکا
وبگردی