بازیگران سریال دخترم نرگس
سریال دخترم نرگس با بازی مریم خدارحمی، محمود پاک نیت و مهوش صبر کن از یکشنبه روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

سریال دخترم نرگس روی آنتن شبکه یک سیما

سریال دخترم نرگس به کارگردانی باقر پیران و تهیه کنندگی حسن فرخی و داوود سلیمان پور سریال جدید شبکه یک سیما است که در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید شده است.

این سریال جدید شبکه یک سیما با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر از یکشنبه 8 تیرماه 99 ساعت 22:15 روی آنتن میرود.

داستان و بازیگران سریال دخترم نرگس

سریال دخترم نرگس روایتگر ماجرایی اجتماعی و پلیسی است و داستانی از یک خانواده را روایت میکند که شخصیت اصلی قصه آن نرگس دختر خانواده است.

بازیگران دخترم نرگس

داستان سریال دخترم نرگس

داستان سریال دخترم نرگس درباره خانواده صادقی و دختر این خانواده نرگس است، نرگس دانشجوی برتر دانشگاه ارومیه است که در مراحل پایانی تحصیل قرار دارد و به عنوان دختری قوی و کارگشا در خانواده شناخته میشود و ارتباط خوبی با برادرش نادر دارد و همیشه گره گشای کارهای او است تا اینکه مشکلاتی در خانواده و برای برادرش نادر پیش می آید که زندگی آنها را دچار فراز و فرودهای زیاد میکند.

بازیگران سریال دخترم نرگس

بازیگران سریال دخترم نرگس

محمود پاک نیت، مهوش صبرکن، مریم خدارحمی، حسین سحرخیز، فریبا طالبی، رحیم نوروزی، امیرحسین صدهزاری، پدرام رحمانی، هاشم چاووشی، جمال ذوالقدر، عباس رودی، ماه رخ رفیع زاده، کامیار شکیبایی، شراره مظلومی فرد و... در این سریال ایفای نقش کرده اند.

فریبا طالبی

سریال دخترم نرگس در در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید شده است و این سریال در 27 قسمت 45 دقیقه ای هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

محمود پاک نیت

زمان پخش سریال دخترم نرگس در شبکه یک+داستان و بازیگران

3.946
این مطلب مفید بود ؟3610
منبع : عکاس:مهران طیبی فر / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی