سریال اکازیون

عکس صمیمی بازیگران سریال اکازیون در پشت صحنه

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403کد مطلب : 93145تعداد نظرات : 1 نظر
تصاویر جذابی از پشت صحنه سریال اکازیون، سریالی کمدی و خانوادگی که بازیگرانی محبوب در آن نقش آفرینی کرده اند مشاهده میکنید.

قابی از بازیگران سریال اکازیون در پشت صحنه

نعیمه نظام دوست بازیگر سریال اکازیون که در این فیلم با هنرمندانی چون هادی کاظمی، سمانه پاکدل، ایمان صفا و... همبازی است، تصاویری دیدنی از پشت صحنه سریال اکازیون و گریم متفاوت خود در کنار دوستانش منتشر نمود که با استقبال بسیاری از علاقمندان به این سریال طنز همراه بود. در ادامه این بخش از نمناک تصاویر دیدنی پشت صحنه اکازیون را مشاهده می کنید.

سریال اکازیون

پشت صحنه سریال اکازیون

نعیمه نظام دوست بازیگر طناز تلویزیون که این روزها با حضور در برنامه اسکار مهران مدیری بیش از پیش مورد توجه بینندگان قرار گرفته عکس هایی از خود در پشت صحنه سریال اکازیون را منتشر نمود.

نعیمه نظام دوست اکازیون

نعیمه نظام دوست و محمد داوودی کیا در پشت صحنه سریال اکازیون 

نعیمه نظام دوست در اکازیون

سلفی نعیمه نظام دوست با همکارانش در پشت صحنه سریال اکازیون

نعیمه نظام دوست و سمانه پاکدل

سلفی نعیمه نظام دوست و سمانه پاکدل در پشت صحنه اکازیون

سریال اکازیون، سریالی کمدی و خانوادگی به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی محمدحسین میرطاووسی است که قصه آن در دهه 70 می گذرد، سریال اکازیون مربوط به شخصی به نام رحیم است که می خواهد برای ادامه تحصیل به کانادا برود ولی بدلیل ممنوع الخروجی اش موفق به این کار نمی شود و به فکر راه حل می افتد و...

در این سریال هنرمندانی چون هادی کاظمی، ایمان صفا، غلامرضا نیکخواه، سمانه پاکدل، سام نوری، نعیمه نظام دوست، رضا ناجی و ناهید مسلمی و...بازی کرده اند.

عکس صمیمی بازیگران سریال اکازیون در پشت صحنه

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مادر رامین1403-02-13
سلام واقعانعیمه نظام دوست. دوست داشتنی ترین بازیگر است از صمیم قلب دوست ش دارم وبا بازی وخنده هاش دل مارا شادمیکند من مادر یک فرزند معلول شدیدهستم ووقتی باهمه خستگی برنامه های نعیمه خوشحال میشم
00
وبگردی