مرجانه گلچین و فریبا کوثری

عکس مادر دختری مرجانه گلچین در سریال پرگار

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1399کد مطلب : 9845زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر سریال پرگار صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار دخترش در این سریال به روز کرد.

تصاویری از بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی سریال جدید شبکه یک سیما است که با اتمام زیرخاکی پخش آن آغاز شد و به نیمه رسید.

شهرام شاه حسینی کارگردانی که تجربه ساخت سریال همه چیز آنجاست و هشت و نیم دقیقه را در کارنامه هنری اش دارد با این سریال جدید مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون در شبکه یک سیما شد.

عکسی از مرجانه گلچین و بازیگر سریال پرگار

مرجانه گلچین بازیگر طناز سینما و تلویزیون در تجربه ای متفاوت ایفاگر نقشی جدی در این سریال شد و در کنار دیگر چهره های این سریال بازی قابل قبولی را ارائه داد.

این بازیگر سریال پرگار عکسی را در کنار دخترش در این سریال به اشتراک گذاشت و نوشت:

یه عکس مادر دختری در سریال پرگار، چهارده قسمت از این مجموعه سی قسمتی از شبکه یک سیما هرشب ساعت بیست و دو پانزده دقیقه پخش شده، شما هم میبینید؟ چطوره به نظرتون؟

مرجانه گلچین و زهره نعیمی

زهره نعیمی بازیگر نقش زهره در سریال پرگار است که دختر شاد و پرانرژی خانواده تجلی است که در میانه قصه زندگی اش دچار تحول شده و پرده از راز مهمی در زندگی اش برداشته میشود و رابطه مادر و دختری او با مرجانه گلچین محبوبه این سریال فاش میشود.

بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار ملودرامی اجتماعی است که بیشتر به مسائل و مشکلات جوانان و روابط خانوادگی می پردازد و داستانی از ماجراهای سه خانواده و درگیری در قصه های مختلف را به تصویر میکشد.

زهره نعیمی

بازیگران سریال پرگار عبارتند از:

الهام طهموری، رضا امامی، مریم سرمدی،علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، زهره نعیمی، بابک کریمی، مهرناز افلاکیان، فریبا جدیکار و... بازیگران سریال پرگار را تشکیل میدهند.

الهام طهموری

مرجانه گلچین و زهره نعیمی بازیگر نقش زهره در سریال پرگار

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
وبگردی