سریال سیاه چاله
پخش سریال سیاه چاله با هنرنمایی بازیگران مطرحی چون حسن پورشیرازی، ژاله صامتی، مهران احمدی و ... پس از سریال موفق پوست شیر در نمایش خانگی آغاز شد.

سریال سیاه چاله؛ سریال جدیدنمایش خانگی

پس از پایان سریال پوست شیر که به جرئت میتوان آن را یکی از پرطرفدارترین سریال های جدید نمایش خانگی دانست، چند سریال پخش خود را آغاز کرده و سریالی هم در انتظار پخش است. در میان سریال های تازه شروع به پخش شده، در این بخش از نمناک، نگاهی خواهیم داشت به سریال سیاهچاله.

حسن پورشیرازی

حسن پورشیرازی در نقش جمشید سریال سیاه چاله

پخش سریال سیاه چاله قسمت 1

قسمت اول سریال سیاه چاله در تاریخ جمعه، 1 اردیبهشت توسط پلتفرم فیلم نت پخش شد و این روال، جمعه هر هفته ادامه خواهد داشت.

بازیگران سریال سیاه چاله

اسامی بازیگران سریال سیاه چاله به شرح زیر است:

بازیگران سیاه چاله

کارگردان سریال سیاه چاله

حسین نمازی، کارگردان با تجربه و معروف در زمینه ساخت آثار کمدی، فیلمی جدید با عنوان "سیاه چاله" را تولید کرده است. این کارگردان سال گذشته با فیلم "شادروان" که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد، در میان مخاطبان شناخته تر شد. حسین نمازی که پیش از این نیز تعداد زیادی آثار کمدی را برای تلویزیون و سینما تولید کرده است، تصمیم گرفت دومین فیلم بلند خود را در شبکه نمایش خانگی ارائه دهد.

حسن پورشیرازی و مهران احمدی

حسن پورشیرازی و مهران احمدی در سریال سیاه چاله

سریال سیاه چاله چند قسمت است؟

طبق اطلاعات منتشر شده، سریال سیاه چاله 12 قسمت است که قسمت جدید آن، هر هفته در تاریخ و زمان مشخص منتشر می شود.

الناز حبیبی

الناز حبیبی در نمایی از سریال جدید سیاه چاله

سریال سیاه چاله چه روزهایی پخش میشود؟

در مورد زمان پخش سریال سیاه چاله همانطور که در ابتدای مطلب هم عنوان شد، روز پخش سریال سیاه چاله جمعه و ساعت انتشار این سریال، 12 ظهر خواهد بود.

ژاله صامتی

ژاله صامتی بازیگر سریال سیاه چاله

خلاصه داستان سریال سیاه چاله

همه چیز از خط لوله نفتی که از زیرزمین یک خانه قدیمی عبور می‌کند، آغاز می‌شود. اعضای این خانه تصمیم می‌گیرند از فروش نفت به عنوان یک منبع درآمدی بهره‌برداری کنند. اما بلافاصله به دامنه امور امنیت ملی کشیده می‌شوند و در این ماجراها، مواقع کمدی فراوانی رخ می‌دهد.

حسن پور شیرازی در نقش جمشید، مردی شصت‌ساله که درگیر بیکاری و اجاره‌نشینی است، در شرایطی به خانه پدری در خارج از شهر می‌رود و از وقوع یک ماجرایی مطلع می‌شود که امیدوار است زندگی خانواده‌اش را بهبود بخشد، اما این اقدام، تمام اعضای خانواده را وارد یک چاله عمیق‌تر و پیچیده‌تر می‌کند.

بهرنگ علوی

عکسی از بهرنگ علوی در سریال سیاه چاله

اکبر نفتی در سریال سیاه چاله

در مورد بازیگر نقش اکبر نقتی در سریال سیاه چاله سوال داشتید که در پاسخ باید بگوییم، رضا نیکخواه ایفاگر این نقش است که به دلیل گریم سنگین، در قسمت اول این سریال چندان قابل تشخیص نبود.

سریال سیاه چاله؛ عکس بازیگران، داستان، زمان پخش قسمت ها

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/م
وبگردی