برنامه شب گرد

بازیگر ستایش مهمان محمد سلوکی در برنامه شب گرد

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1399کد مطلب : 46105زمان مطالعه : 2 دقیقه
اولین قسمت برنامه شب گرد شب گذشته با اجرای محمد سلوکی روی آنتن رفت و مهدی سلوکی مهمان برادرش در این برنامه شد.

گفتگوی برادران سلوکی در برنامه شب گرد

برنامه شب گرد به تهیه کنندگی و اجرای محمد سلوکی مجری جوان کشورمان از شب گذشته روی آنتن رفت.

اولین قسمت برنامه شب گرد شب گذشته 6 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 روی آنتن شبکه دو سیما رفت و محمد سلوکی در اولین قسمت این برنامه مهمان ویژه ای داشت.

مهدی سلوکی در برنامه شب گرد برادرش

محمد سلوکی در اولین قسمت از برنامه شب گرد میزبان برادرش مهدی سلوکی بود و گفتگوی جذابی را با او در این برنامه رقم زد. برنامه شب گرد هر شب ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش میشود و پخش آن تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

مهدی سلوکی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که این روزها سریال ستایش با بازی او در شبکه آی فیلم در حال پخش است اولین مهمان محمد سلوکی در شب گرد شد و در این برنامه به گفتگو با او پرداخت.

محمد و مهدی سلوکی

بازیگر سریال ستایش در بخش های ابتدایی برنامه،درباره شرایط سخت شیوع ویروس کرونا در جامعه صحبت کرد و از این نگرانی که ممکن است افراد بیرون از خانه این ویروس را به همسر و فرزندان خود منتقل کنند گفت و از اینکه مسئولیت آدم در قبال این ویروس بخاطر همسر و خانواده اش دو چندان میشود.

مهدی سلوکی درباره آغاز کارش گفت:من کارها را خیلی سخت شروع میکنم اما تا تمام نکنم بی خیالش نمیشوم مثل تمیز کردن خانه که در این دوره بیشتر مشغول کارهای خانه شده ام و وسایل نقاشی ام را جمع کرده ام و در رابطه با بیشتر شدن بحث های خانوادگی در دوران قرنطیه گفت:بله ما هم بحث های زیادی سر موضوعات مختلف داریم.

این بازیگر جوان کشورمان درباره آغاز نقاشی اش گفت:من از حدود 15 سالگی نقاشی را آغاز کردم و اولین درآمدم هم از این طریق بود.

بازیگر سریال ستایش درباره کار این روزهایش گفت:مشغول بازی در سریال شاهرگ به تهیه کنندگی آقای شفیعی بودیم که به دلیل ویروس کرونا تعطیل شد و فعلا در خانه هستیم.

مهدی سلوکی

در ادامه این صحبت ها محمد سلوکی به سپردن نقش ها به جوان ها صحبت کرد و مهدی سلوکی در این خصوص گفت:به نظر من تا به امروز همه چیز تا امروز دست آدم های کاردان بود و این شدیم پس وای به آن روز....

مهدی سلوکی در این برنامه نقاشی کشید که زیر نظر کارشناس ها مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه به سوال های کوتاه محمد سلوکی پاسخ داد.

بازیگر ستایش مهمان محمد سلوکی در برنامه شب گرد

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی