بازیگران شام ایرانی

پخش ادامه شام ایرانی از فردا

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1399کد مطلب : 39744زمان مطالعه : 1 دقیقه
قسمت جدید برنامه شام ایرانی با حضور خانم های بازیگر بعد از یک هفته تاخیر به نمایش خانگی می آید.

پخش فصل جدید شام ایرانی

برنامه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب یکی از برنامه های جدید نمایش خانگی است که تابحال سه فصل از آن توزیع شده است.

فصل چهارم برنامه شام ایرانی با حضور خانم های بازیگر هفته گذشته به دلیل همزمانی با شب های قدر توزیع نشد و بعد از یک هفته تاخیر از فردا به نمایش خانگی می آید.

توزیع فصل چهارم شام ایرانی از فردا

فصل چهارم شام ایرانی با حضور مرجانه گلچین، نگین معتضدی، آشا محرابی و نعیمه نظام دوست از فردا به نمایش خانگی می آید.

آشا محرابی با انتشار ویدئویی از این قسمت شام ایرانی نوشت:

شام ایرانی کارگردان :سعید ابوطالب. از فردا، جمعه، در شبکه خانگی و فیلیمو... موقع ضبطش به ما خوش گذشت ، امیدوارم شما هم موقع دیدنش لذت ببرین.....

بازیگران شام ایرانی

فصل تازه برنامه شام ایرانی بعد از گذشت هشت سال از فصل اول به کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شد و بازیگران زیادی به این مجموعه پیوستند.

بازیگران شام ایرانی

در فصل جدید برنامه شام ایرانی تابحال سه گروه از خانم ها و آقایان بازیگر حضور داشته اند که در گروه اول پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، سامان گوران و امره تتیکل بازیگر ترکیه ای به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بازیگران شام ایرانی

گروه دوم شرکت کننده در این مسابقه شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی بودند که به عنوان گروه اول خانم ها لحظات شادی را در این مسابقه تجربه کردند.

بازیگران شام ایرانی

علی انصاریان، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی و جورج اوسطا چهار هنرمندی هستند که در سومین گروه مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بازیگران شام ایرانی

پخش قسمت جدید شام ایرانی با یک هفته تاخیر

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : صفحه آشا محرابی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی