دلتنگی زنان
از نظر بسیاری فهمیدن احساسات زنان بسیار پیچیده است درحالی که تنها با آشنا بودن ویژگی رفتاری آن ها به راحتی میتوانید متوجه احساسات و خواسته ی آنها شوید.

نشانه های دلتنگی در زنان؛ وقتی همسرتان دل تنگ شماست

زنان موجوداتی احساساتی و پیچیده ای هستند که در بیان احساسات خود محتاط بوده و احساساتشان را زیرکانه نشان می دهند و به صورت واضح و در قالب جملات ابراز علاقه نمی کنند. این خصوصیات خانم ها گاهی آقایان را دچار تردید و سردرگمی می کند و این سوال را در ذهنشان ایجاد می کند، که آیا همسرم دوستم دارد یا دلتنگ من می شود یا خیر؟

اگر می خواهید دریابید همسر شما عاشق و دلتنگ شماست، این بخش از خانواده پلاس نمناک را مطالعه نمایید. چنانچه جایی دور از همسرتان هستید و اینکه شما یا او بنا به دلایل شغلی و.... در کنار یکدیگر نیستید، با دیدن این علائم میتوانید متوجه دلتنگی اش شوید.

دلتنگی زنان

بطور مداوم و مکرر پیام می دهد

زنانی که عاشق و دلتنگ همسرشان هستند، در اوقاتی که از همسر خود دورند، مداوم و مکرر به آنها پیام و حتی نقل قول های خنده دار یا کلمات انگیزشی یا جملات احوالپرسی و متن های کوتاه ساده می فرستند و راهی می یایبند که حتی از کیلومترها دورتر با شما ارتباط برقرار کنند.

برای آینده برنامه ریزی میکند

همسر عاشق پیشه و دلتنگ ، در میان صحبت هایش به جای کلمه «من» از کلمه «ما» استفاده می کند و در مورد آینده با شما صحبت می کند و از شما نظر خواهی می کند.

تمام حرف هایتان را به خاطر می سپارد

همسر عاشق و دلتنگ تمام توجهش معطوف شماست و جزئی ترین حرف هایتان را به خاطر می آورد. او هنگامی که در مورد آینده شغلی و برنامه ریزی هایی که در آینده دارید صحبت می کنید، مشتاقانه گوش می دهد.

هدیه مورد علاقه شما را می خرد

همسری که عاشق و دلتنگ است، می داند که به چیزی علاقه دارید و برای شما بعد از دوری هدیه مورد علاقه تان را می خرد تا نشان دهد که برای او منحصر به فرد هستید.

زیاد تماس می گیرد

یکی دیگر از نشانه های دلتنگی همسرتان تماس گرفتن مکرر آنهاست. خانمی که به همسرش زیاد زنگ می زند یا تماس تصویری می گیرد، می خواهد به نوعی به او نزدیک تر شود و صدای او را بشنود تا دلتنگی او آرام گیرد.

به پیامک هایتان زود جواب می دهد

اگر می خواهید بدانید همسرتان دلتنگ شما است یا خیر به مدت زمانی که او برای پاسخ دادن به پیام شما یا دریافت تماس نیاز دارد توجه کنید. اگر او خیلی سریع به پیام ها و تماس هایتان پاسخ می دهد او به شدت دلتنگ شماست.

تلفن حرف زدن

در شبکه اجتماعی ابراز دلتنگی می کند

اگر همسر شما جزو اولین افرادی است که همه پست های شما را در شبکه های اجتماعی مشاهده و لایک می کنید، این نشان می دهد که شما در ذهن او هستید و او دلتنگ است. یکی دیگر از نشانه های خانم های دلتنگ این است که شما را در پست ها تگ می کنند و با جملات غیر مستقیم ابراز علاقه می کنند.

دلتنگی خود را ابراز می کند

واضح ترین نشانه دلتنگی همسرتان این است که آنها دلتنگی خود را ابراز کرده و به شما می گویند که دوستتان دارند.

مکالمه خود را ادامه می دهد

یکی از نشانه های دلتنگی همسرتان این است که زمانی که با شما تماس برقرار می کنند، به هر نحوی دوست دارند که مکالمه خود را ادامه داده و می خواهند نزدیک تان باشند.

همیشه سراغتان را می گیرد

اگر همسریا نامزد شما بدون هیچ دلیلی و بدون اینکه برنامه خاصی در ذهن داشته باشد، با شما تماس می گیرد تا بگوید "سلام" یا "حال تان چطور است؟ ، می توانید آن را به عنوان نشانه ای از اینکه شما را در قلب خود عزیز می داند در نظر بگیرید.

به آهنگ های مورد علاقه تان گوش می دهد

اگر تمام آهنگ های موجود در لیست پخش همسرتان مورد علاقه شماست و او تمام روز و زمانی که نیستید را تنها به آهنگ های مورد علاقه تان گوش می دهد، او دلش برای شما تنگ شده است.

موسیقی گوش دادن

روزهای گذشته را یادآوری می کند

اگر زمانی که از همسرتان دور هستید، او در صحبت هایش روزهای خوبی که با هم بودید را مطرح می کند و یا تصاویر قدیمی تان را در آلبوم و... بررسی می کند، او دلتنگ شما است.

کنجکاو است

اگر همسر شما در زمانی که کنار شما نیست و از شما دور است، می خواهد بداند که روز خود را چگونه گذرانده اید و چه اتفاقاتی در زندگی تان رخ داده و با چه کسانی ارتباط دارید، شاید دلش برایتان تنگ شده است.

برای شما هدیه می فرستد

همسری که دلش برای شما تنگ شده ، وقتی شما از او دور هستید، برایتان هدیه ای می فرستد یا با یک عمل محبت آمیز غافلگیرتان می کندو اینگونه نشان می دهد برایش خاص هستید و دلش برایتان تنگ شده است.

کادو

برای شما وقت می گذارد

یکی از نشانه های همسر عاشق و دلتنگ این است که با وجود مشغله های کاری و...زمانی را به شما و گفتن رویدادهای روز، کارهایی که انجام داده اختصاص می دهد.

برای دیدن تان برنامه ریزی می کند

همسری که عاشق و دلتنگ است، برای دیدن شما برنامه ریزی می کند یا در مورد دیدارهای بعدی و برنامه های آینده خود صحبت می کند.

او تنهایی را ترجیح می دهد

اگر همسرتان زمانی که شما نیستید، ترجیح می دهد با افکارش تنها باشد تا اینکه وقتش را با کسانی که هرگز دلتنگی او را نمی توانند درک کنند، بگذراند، او دلتنگ شماست.

تنهایی

حس مالکیت و حسادت دارد

یک زن عاشق و دلتنگ ، شما را زیر نظر دارد و به رفتار شما در مقابل دیگران توجه می کند. اگر متوجه حرص خوردن او، هنگام صحبت کردن با زنان دیگر شدید، بدانید که برای او اهمیت دارید.

برایتان نامه یا شعر می نویسد

اگر همسر شما در زمانی که از او دور هستید، برایتان نامه و شعر عاشقانه می نویسد، می خواهد نشان دهد که دلتنگ شماست.

نشانه های دلتنگی همسر؛ این رفتار خانمتو دریاب

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی