تولد
زیبایی پوست صورت
اکثر خانم ها به دنبال راهی برای داشتن پوستی شفاف و چهره ای زیبا هستند، اگر شما هم جزء این دسته هستید میتوانید از معجون های زیبایی خانگی استفاده کنید.

معجون کاملا طبیعی برای زیبایی پوست و چهره

فواید زیادی برای خوردنِ آب سبزیجات در طول روز وجود دارد. سبزیجات منبعی از ویتامین، مواد معدنی، آهن و آنتی اکسیدان هستند و باعث تقویت بدن می‌ شوند و کاری می‌ کنند که شما در طول زندگی بیماری های کم تری را احساس کنید؛ البته که مصرف آب سبزیجات باعث درخشندگی پوست و تقویت موها هم می شود‌. در این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک هم قصد داریم یکی از این نوشیدنی ها یا معجون های زیباکننده پوست را به شما معرفی کنیم.

آب سبزیجات

فرمول معجون طبیعی زیبایی پوست

برای این که یک معجون پوست خوشگل کن داشته باشید، کافی است یک خیار، گوجه، چند عدد برگ اسفناج، کمی زنجبیل، برگ نعنا‌ یک لیوان آب و برگ گیاهِ کاری را داخل مخلوط کن بریزید‌.

تمام مواد را با یکدیگر ترکیب کنید؛ سپس یک قاشق غذاخوری از این ترکیب سبزیجات را استفاده کنید.‌

اگر از طعم سبزیجات خام خوش تان نمی آید، قبل از اینکه آنها را ترکیب کنید، می توانید کمی آن ها را بخارپز کنید‌ که نوشیدنِ آن برای سلامت پوست، حافظه قوی، از بین بردن سر درد‌، یبوست و سوزش انقباضات عضلانی بسیار مهم است و باعث کاهش سطح کلسترول و از بین بردن بیماری های متابولیک می شود؛ همچنین سیستم ایمنی را هم تقویت می‌ کند.

ترکیبی دیگر برای تهیه معجون زیبایی پوست

می توانید از ترکیبات دیگر شامل موارد زیر هم استفاده کنید:

فلفل دلمه ای

ترکیبات دیگر برای بهبود بو و طعم معجون زیبایی

برای بهبود طعم نیز می توانید آن ها را با مواد طبیعی زیر که بوی خوبی هم دارند ترکیب کنید:

  • نعنا
  • زنجبیل
  • زردچوبه تازه
  • فلفل سبز
  • ریحان
  • جعفری
  • آبلیمو

زیبایی پوست با یه معجون ارزون خونگی + دستور

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : food.ndtv.com / بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن/ن.ح
وبگردی