آرتروز

دیسک گردن
درد یا کاهش انعطاف پذیری گردن از علل اصلی بیماری دیسک گردن یا آرتروز گردن می باشد اما این دو بیماری تفاوت هایی با هم دارند و معمولا هر دو در سنین بالا ایجاد می شود.
بیماری آرتروز

بدترین خوردنی برای اونایی که آرتروز دارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری آرتروز می تواند یک بیماری التهابی باشد، بنابراین توصیه می شود تغییراتی در رژیم غذایی تان ایجاد کنید که ضد التهابی باشد.
تسکین درد آرتروز

آبمیوه ای مفید برای آرتروزی ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متخصصان درمان طبیعی و خانگی دردهای آرتروز را سال ها پیش کشف کردند که معجزه می کند و افراد مبتلا به آرتروز برای تسکین درد دیگر نیازی به مصرف مسکن ندارند.
بیماری آرتروز

خوردنی های خوب و بد برای آرتروز

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آرتریت روماتوئید (ورم مفاصل) یا آرتروز یکی از شایع ترین بیماری های خود ایمنی است. این بیماری تا 1.3 درصد از جمعیت جهان را تحت تاثیر قرار می دهد که در این میان، بانوان سهم بیشتری به خود اختصاص می دهند.
درمان خانگی آرتروز

درمان خانگی آرتروز که پزشکها هم قبولش دارن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرتروز به معنای التهاب مفاصل است که سبب ساییدگی مفصل ها و در نهایت منجر به درد می شود، اما راههایی وجود دارد که میتوانید از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
کاهش درد آرتروز

ترفندهای کاهش درد آرتروز در هوای سرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هوای سرد فصل زمستان باعث شدیدتر شدن درد آرتروز می شود اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید درد آرتروز در سرما را بدون دارو کاهش دهید.
آرتروز گردن

آرتروز گردن دقیقا چه بلایی سرمان می آورد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بعضی از کارهای روزانه و آسیبات باعث بروز آرتروز گردن می شود با بالا رفتن سن احتمال بروز این مشکل بیشتر می شود که معمولا با سردرد همراه می شود.
تسکین درد آرتروز

تکنیک تسکین درد آرتروز با روغن کرچک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن کرچک دارای فواید بسیاری است که یکی از این فواید، خاصیت ضد التهابی بودن آن است که می توان از این ویژگی برای تسکین درد آرتروز استفاده کرد.
تزریق هیدروکورتیزون

عوارض شایع تزریق هیدروکورتیزون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هیدروکورتیزون که با نام کورتیزون نیز شناخته می شود یک نوع تزریق دارویی است و تزریق هیدروکورتیزون فقط با نسخه پزشک انجام می شود.
آرتروز کمر

روش های درمان آرتروز کمر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آرتروز کمر (یا هر جای بدن) با فرسایش غضروف در ناحیه مفاصل شروع می شود. (غضروف ماده ای نرمتر از استخوان است که در فضای مفصلی یک لایه بینابینی و یا بالشتک فراهم می کند؛ فضای مفصلی ناحیه بین دو استخوان است).
مصرف ایبوپروفن

شمایی که نمیدانید و ایبوپروفن برایتان سم است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه کسانی نباید ایبوپروفن را مصرف کنند و ایبوپروفن برای چه افرادی سم است؟ در برخی از شرایط مصرف ایبوپروفن بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
درمان دردهای آرتروز

نسخه مخصوص طب سنتی برای درمان دردهای آرتروز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کسانی که دچار دردهای آرتروز زانو و گردن هستند می توانند از نسخه های طب سنتی و روش های خانگی که بدون عوارض هستند برای درمان دردهای آرتروز استفاده کنند.
آرتروز

موثرترین مکمل ها و غذاها برای تسکین درد آرتروز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر انسان هایی که دچار آرتروز هستند، سختی های بسیاری را تحمل می کنند، اما مکمل ها و غذاهایی وجود دارند که بهترین درمان برای تسکین درد آرتروز می باشند.
ویتامین k

همه مواردی که باید درباره ویتامین k بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویتامین k نقش کلیدی و بسیار مهمی در بهبود لخته شدن خون دارد و می تواند از خونریزی های بیش از حد جلوگیری کند و شایع ترین آن ویتامین k1 و k2 می باشد.
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل افراد مبتلا به آرتروز چگونه باشد؟ + عکس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در صورت ابتلا به آرتروز بهتر است تغییراتی در دکوراسیون و وسایل منزل تان ایجاد کنید تا دچار درد مفاصل نشوید.
صفحه 1 از 2