تربیت کودک

فرزند باهوش
داشتن فرزند باهوش علاوه بر ژنتیک و تغذیه های خاص دوران باداری به رفتار والدین نیز بستگی دارد، اما چه رفتارهایی از پدر و مادر فرزندشان را باهوش بار می آورد؟
تربیت فرزند شاد

تربیت فرزند شاد و موفق با راهی که معجزه می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاد بودن و موفق شدن فرزند برای والدین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، والدین می توانند با انجام چند روش فرزندی شاد و موفق تربیت کنند.
والدین موفق

ویژگی والدینی که در تربیت فرزند موفق ترند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه ما هم جزء والدین موفق باشیم باید اصول و روش تربیتی والدین موفق را بدانیم و با نحوه برخورد آنها با کودکان آشنا باشیم.
اختلال دلبستگی

نگذارید فرزندتان اختلال دلبستگی واکنشی بگیرد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اختلال دلبستگی واکنشی، اختلالی است که کودک با والدین یا مراقبین خود ارتباط عاطفی سالم برقرار نمی کند و این اختلال تاثیرات بدی در روح و روان کودک ایجاد می کند.
برخورد با اشتباهات کودکان

راه حل روانشناسان در مورد برخورد با اشتباهات کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه کودکان مرتکب اشتباهاتی می شوند اما والدین برای تربیت فرزند خود باید بدانند در این موقعیت چه برخورد و عکس العملی داشته باشند.
رشد کودک 22 ماهه

هر آنچه باید درمورد رشد و رفتار کودک 22 ماهه بدانید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودک 22 ماهه شما خیلی به بازی کردن با مادر و پدر علاقه دارد شما برایش احساس امنیت را ایجاد می کنید همچنین می توانید برایش کتاب بخوانید و اشعار را به او بیاموزید.
تاثیر کارتون بر کودکان

اثرات خوب و بد کارتون روی بچه هامون

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاثیر کارتون بر کودکان موضوعی است که در حال حاضر والدین نسبت به آن احساس نگرانی میکنند بررسی این تاثیرات در مورد کاهش اثرات منفی میتواند به شما کمک کند.
کودک غمگین

فرزند شما هم غمگین است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با آنکه کودکان دنیای متفاوتی دارند، اما آنان نیز مانند بزرگسالان در طول روز با مسائلی مواجه می شوند که باعث شادی یا ناراحتی شان می شود.
تربیت کودک

مهارت های تربیتی برای تازه پدر ها

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1399زمان مطالعه : 6 دقیقه
پدر نقش بسیار مهمی در تربیت فرزند و شخصیت و آینده او دارد، بنابراین تازه پدرها باید اصول تربیت و چگونگی رفتار با کودک را بدانند تا در تربیت موفق باشند.
کج خلقی کودکان

چرا کودکان فرانسوی کج خلق و بهانه جو نیستند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد از این موضوع مطلع هستند که کودکان اهل کشور فرانسه بسیار خوش فکر و فعال می باشند، اما والدین نمی دانند که دلیل اصلی کج خلقی نکردن کودکان فرانسوی چیست؟
عصبانیت کودکان

تربیت مخصوص جلوگیری از عصبانیت در کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین اولین و مهم ترین افرادی هستند که در تربیت فرزند نقش دارند ، یکی از معضلات والدین امروزی خشم و عصبانیت کودکان است که بایستی از راه صحیح و اصولی کنترل شود.
ترک عادت کودک

بهترین روش ترک عادات بد کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان اگر عادت های بدی مثل ناخن جویدن و مکیدن شست پیدا کرده اند ابتدا باید به دنبال علت و ریشه آن بود و بعد اقدام به ترک دادن عادت بد کودک کرد.
تاثیر دوران کودکی بر شخصیت

تاثیرات دوران کودکی بر شخصیت و زندگی بزرگسالی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تجربیات دوران کودکی بر شخصیت و رفتار افراد در بزرگسالی تاثیر می گذارد و روابط خانوادگی و والدین مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت یک فرد دارند.
دست در بینی کودکان

اجازه بدید کودک دماغش را بخورد !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دست کردن در بینی یکی از عادات بد کودکان است اما طبق مطالعات انجام شده این عادت کودکان فایده ای دارد که والدین باید بدانند.
کنترل خشم کودکان

راهکارهای طلایی برای کنترل خشم کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر نگران خشمگین شدن و سلامت روانی کودک خود هستید باید با راهکارهای مناسب کنترل و مهار کردن خشم را به فرزندتان آموزش دهید.
صفحه 1 از 20