تربیت کودک

ترک مکیدن انگشت کودک
برخی از کودکان عادت دارند انگشت خود را می مکند و این برای والدین اصلا خوشایند نیست، شما میتوانید با چند روش کودکتان را تشویق کنید که اینکار را کنار بگذارد.
شروع مدرسه

والدین دانش آموز ابتدایی، بخاطر بچه ات اینو بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از رفتارهای نادرست والدین درباره شروع مدرسه باعث میشود که فرزندانشان دچار مشکلات زیادی در این روزهای مهم شوند پس باید از این رفتارها جلوگیری شود.
همکاری کودکان در خانه

بچه ها باید تو کارهای خونه کمک کنن یا نه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از والدین با به کار گرفتن کودک در کارهای خانه مخالف هستند اما برخی هم از فرزندشان کمک می گیرند آیا می دانید کار کدام والدین برای تربیت کودک مناسب است؟
کنترل خشم کودکان

راهکارهای طلایی برای کنترل خشم کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر نگران خشمگین شدن و سلامت روانی کودک خود هستید باید با راهکارهای مناسب کنترل و مهار کردن خشم را به فرزندتان آموزش دهید.
روش های تربیت کودک

چگونه کودکم را خوب تربیت کنم! + روش صحیح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت کردن فرزندان در خانواده بهتر است با آگاهی کامل والدین صورت بگیرد تا بتوانند شخصیت کودک خود را به بهترین شیوه ممکن پرورش دهند.
تاثیر پدر روی بچه

تاثیری که فقط پدر میتونه روی بچه بذاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با متولد شدن فرزند، هر یک از والدین به میزانی در ایجاد شخصیت فرزند تاثیر گذار هستند. اما برخی موارد هستند که فقط پدر می تواند روی فرزند تاثیر بگذارد.
سوال کودک در مورد زایمان

مامان، من چه جوری دنیا اومدم؟ بهترین جواب چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کودکان شما ممکن است سوالاتی در ذهنشان وجود داشته باشد و شما به عنوان والدین بهتر است جواب تمامی سوالات آنهارا به خوبی بدهید.
غیبت کردن فرزندانمان

چگونه از غیبت کردن فرزندانمان جلوگیری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
غیبت کردن یکی از کارهای نامناسب و ناخوشایندی از دید هر کسی می باشد و نه تنها خودمان دوست نداریم ، بلکه دوست نداریم فرزندانمان این عادت را در خود پرورش دهند.
دست بزن کودک

کودکم بچه ها رو میزنه؛ دلیل و راه حلش چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم کودک پرخاشگری دارید و به دنبال دلیل هستید ما برای شما دلایلی در تربیت کودکان که باعث پرخاشگری می شود را بیان کرده ایم.
والدین موفق

ویژگی والدینی که در تربیت فرزند موفق ترند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه ما هم جزء والدین موفق باشیم باید اصول و روش تربیتی والدین موفق را بدانیم و با نحوه برخورد آنها با کودکان آشنا باشیم.
موفقیت کودک

7 اشتباه والدین که نمیذاره بچه پیشرفت کنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن یک فرزند مستقل و با استعداد آرزوی هر پدر و مادری است، موفقیت کودک یعنی توانایی او در رسیدن به آینده ای روشن با توانایی های فردی و اجتماعی مناسب.
والدین بد

این اخلاق والدین، بچه هارو افسرده میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پدرو مادر بودن مسئولیت سنگین و سختی است و اگر شما در این راه نکاتی را در رفتارتان رعایت نکنید فرزندان افسرده ای خواهید داشت.
برق گرفتگی کودکان

راه جلوگیری از برق گرفتگی کودکان در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنجکاوی کودکان نسبت به وسایل برقی که در هر خانه ای پیدا می شوند، بدون شک جبران ناپذیر است. به همین دلیل باید اقدام به پیشگیری از برق گرفتگی کودک نمایید.
تنفر فرزند از والدین

بهترین برخورد با جمله " ازت متنفرم " فرزندتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز تنفر به پدر و مادر در برخی از فرزندان وجود داد. والدین باید با بهترین روش برخورد با کودک آشنا شوند تا در این شرایط مناسب ترین عکس المعل را بروز دهند.
تربیت کودک شجاع

یک کودک شجاع و نترس تربیت کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن شجاعت برای هر فردی مهم و حائز اهمیت است و اغلب والدین علاقه مند هستند که کودکی شجاع و جسور داشته باشند، روش های مناسبی برای تربیت کودک شجاع وجود دارد.
صفحه 1 از 26