تربیت کودک

عصبانیت کودکان
والدین اولین و مهم ترین افرادی هستند که در تربیت فرزند نقش دارند ، یکی از معضلات والدین امروزی خشم و عصبانیت کودکان است که بایستی از راه صحیح و اصولی کنترل شود.
تربیت فرزند دختر

پیشنهاد روانشناسان برای تربیت فرزند دختر

زمان مطالعه : 14 دقیقه
برای موفقیت فرزند دختر در زندگی آینده باید از سنین خردسالی ، روشهای تربیتی درست را به کار ببرید.والدینی که مدام امر و نهی می کنند مسیر ارتباط با فرزند را یک طرفه کرده اند.
کودک تک والدی

تربیت موفق کودک تک والدی اصول خاصی دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که در خانواده حضور یکی والدین به دلایل مختلفی قطع شود کودک تک والدی دچار آسیب های جبران ناپذیری می شود و برای جلوگیری از این مشکلات والدین تنها باید نکاتی را در تربیت فرزند خود رعایت کنند.
تربیت فرزند خوب

برای تربیت یک فرزند خوب باید این موارد را رعایت کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت فرزندانی خوب و موفق نیازمند برخوردی مقتدرانه و در عین حال صمیمانه با فرزند است که باعث می شود کودک مستقل و با اخلاق وارد جامعه شود.
فواید آغوش گرفتن

10 دلیل مهم برای آنکه کودکتان را در آغوش بگیرید + فواید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آغوش گرفتن کودک فواید متعددی دارد از جمله تنظیم تنفس و ضربان قلب، درجه حرارت و سطح قند خون، و همچنین تغذیه با شیر مادر و حفظ آن را افزایش و بهبود می بخشد.
فواید فرزند دوم

فواید فرزند دوم خانواده برای والدین و فرزند اول

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از والدین برای به دنیا آمدن فرزند دوم دچار تردید هستند، در حالی که داشتن فرزند دوم فواید و منفعت های بسیاری برای والدین و فرزند اول به همراه دارد.
رفتار با بچه یک ساله

رفتار درست با شیطنت های بچه یک ساله

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان در سن یک سالگی ممکن است شیطنت های فراوانی داشته باشند که همین موضوع باعث نگرانی والدین می شود، اما جای نگرانی نیست و این موضوع را می توان با برخی رفتار درست حل کرد.
بی احترامی کودک به والدین

والدینی که فرزندش به او بی احترامی می کند باید ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است کودک به والدین خود بی احترامی کند، علت و راه حل آن چیست؟ راه حل های مناسب و کاربردی برای "بی احترامی کودک به والدین" وجود دارد که والدین باید به خوبی از آن ها مطلع باشند.
تربیت کودک مستقل

روش اصولی تربیت یک کودک مستقل قوی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکانی که همیشه وابسته و متکی به والدین هستند به مرور زمان در اجتماع دچار مشکلاتی می شوند والدین برای جلوگیری از این مشکلات باید از کودکی با روش های صحیح برای تربیت یک کودک مستقل و اجتماعی تلاش کنند.
والدین قوی

ویژگی والدینی که از نظر روانی قوی هستند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین باید برای تربیت فرزندان قوی و موفق، ابتدا باید خودشان از نظر روحی و روانی قوی باشند و از انجام برخی کارها در تربیت کودکشان اجتناب کنند.
ترس کودک از مدرسه

ترس کودک از مدرسه را برای همیشه حل کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از کودکان در هنگام رفتن به مدرسه ترس دارند و به نوعی دچار استرس هستند، ترس کودکان از مدرسه دلایلی دارد اما روش هایی هم برای حل این موضوع وجود دارد.
کودک رئیس

یک کودک رئیس و لیدر تربیت کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از گزینه های مهم تربیت فرزند آموزش هایی است که در نهایت مستقل بودن را در او خلق می کند ، وقتی صحبت از کودک رئیس و رهبر می کنیم یعنی خلق همین توانایی ها در او توسط والدین.
رفتار والدین با فرزندان

والدین مسئول هرگز این کارها را نمیکنند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راهی هستند تا بهترین تصمیمات را برای فرزندانشان بگیرند و از مهم ترین این راه ها توجه به نوع رفتار خود در موقعیت های مختلف با فرزند است.
عادات ارثی

عاداتی که خبرندارید ولی ارثی هستند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید ندانید که یک سری از عادات بد و خوب شما ارثی هستند که از پدر و مادرتان به شما رسیده است بی خوابی و تمایل به خوردن شیرینی از این عادات می باشند.
تربیت کودکان ژاپنی

ژاپنی ها چطور بچه مطیع و حرف گوش کن تربیت می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کودکان ژاپنی به حرف گوش کن بودن مشهور هستند این مطیع بودن آنان به نحوه تربیت والدینشان بر می گردد که از چه سبکی برای پرورش فرزندانشان استفاده می کنند.
صفحه 1 از 20