تربیت کودک

فواید برادر داشتن
داشتن برادر برای خواهران یک دلگرمی محسوب می شود برادرها تاثیرات بسیاری روی خواهران خود می گذارند و ارتباطات او می تواند فوایدی برای ازدواج شما داشته باشد.
سوراخ کردن گوش کودک

سوراخ کردن گوش کودک تا قبل از این سن ممنوع!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مادرانی که قصد سوراخ کردن گوش فرزندشان را دارند باید در زمان و سن مناسب کودک این کار را انجام دهند زیرا عوارضی برای سلامت گوش نوزادان دارد.
کودکان

بهترین رفتار والدین هنگام زمین خوردن کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از صحنه هایی که اغلب والدین با آن مواجه میشوند زمین خوردن کودکان است. در هنگام زمین خوردن کودک چه باید کرد؟ بهترین راه برای برخورد صحیح در این مواقع چیست؟
تربیت کودک منظم

اینجوری بچه منظم و تمیز بار میاد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از دغدغه های مهم والدین نحوه تربیت فرزند است. یکی ازاصل های مهم تربیت یاد دادن نظم به کودکان است زیرا با یادگیری این موضوع آینده موفقی در پیش خواهند داشت.
حریم خصوصی کودکان

سخنی مهم با والدین در مورد حریم شخصی کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حریم خصوصی کودکان برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به حریم خصوصی کودک احترام گذاشت، والدین باید با عملکرد خود مفهوم حریم خصوصی را به کودک بیاموزند.
آموزش نظم به کودکان

آموزش نظم به کودکان در خانه از چه سنی؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کودکان از ریخت و پاش لذت می برند و به سختی تن به نظم و انظباط می دهند اما آموزش از راه صحیح به سرعت نتیجه می دهد حتی در مورد سرسخت ترین کودکان.
بازی با کودکان

پیشنهادی جذاب برای همبازی شدن با فرزندتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بازی با کودکان علاوه بر این که تاثیر زیادی بر روحیه کودک میگذارد باعث می شود که کودکان خلاق و موفق تری برای آینده تربیت کنیم.
اشتباهات والدین

حسرتی که والدین امروز در آینده خواهند داشت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی والدین با اشتباهاتی که در رفتار با فرزند خود دارند از دوران کودکی فرزندشان لذت نمیبرند و در آینده حسرت و پشیمانی بزرگی برای فرصت های از دست رفته خواهند داشت.
علت خجالتی بودن کودک

وقتی علت خجالتی بودن کودکان والدین هستند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از کودکان بسیار خجالتی و کمرو هستند، اما دلایل این خجالتی بودن کودکان چیست و چگونه می توانیم به آن ها کمک کنیم؟
نقش پدر در ازدواج دختر

جایگاه یک پدر در زندگی و ازدواج دخترش

زمان مطالعه : 12 دقیقه
رفتار و شخصیت والدین نقش بسیار مهمی در زندگی و خصوصیات فرزند دختر دارد به خصوص پدرها که یک الگو برای انتخاب همسر و ازدواج برای دختران هستند.
کودک گستاخ

کودکان امروزی گستاخ تر و بی ادب ترند چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بی ادبی و گستاخی در کودکان امروزی بسیار رایج است و تربیت و برخورد صحیح با رفتارهای بی ادبانه فرزندان یکی از مشکلات والدین امروزیست که باید برای حل این مشکل ابتدا علت این رفتارها را بدانند.
با کودک لوس چه کنیم؟

کودک لوس داری؟ اینجوری رفتار کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم لوس شدن کودک تربیت نادرست والدین است که صرفا با محبت های بی حد و نصاب خود مانع اجتماعی شدن کودکان خود میشوند.
به حرف آمدن کودکان

روش به حرف آمدن کودکان با تخم بلدرچین و تغذیه خاص

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از نگرانی های والدین دیر حرف زدن کودکان می باشد که علاوه بر تمرینات تکلمی باید برای به حرف آمدن کودک خود از تغذیه مناسب استفاده کرد.
تک فرزندی

تک فرزندی و همه مزایا و معایب آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه به علت مشکلات فراوان جامعه تک فرزندی بسیار رایج شده است تک فرزندی باعث می شود که فشار بسیاری روی فرزند باشد و در دوست یابی دچار مشکل شوند.
ادب کردن بچه حرف گوش نکن

بچه حرف گوش نکن را چگونه مطیع کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سر کردن با بچه های حرف گوش نکن کار بسیار دشواری است ، اما با بکار بردن این تکنیک های کاربردی می توانید کودکی حرف شنو داشته باشید.
صفحه 1 از 20