تربیت کودک

تربیت کودک مهربان

راز تربیت کودکی مهربان و دوست داشتنی

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تربیت یک کودک با محبت و دوست داشتنی باید رفتار خود را با او تغییر دهید و با ابراز محبت و در آغوش کشیدن او کودکی محبوب و مهربان داشته باشید.
گاز گرفتن کودک

گاز گرفتن کودک در هر سن نشانه ی چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاز گرفتن کودک، بر اساس سنی که دارد، می تواند گویای برخی موارد باشد که برای رفع آن، راه حل هایی ساده و در عین حال کاربردی وجود دارند.
تعریف عشق

عشق را اینگونه برای فرزندانتان تعریف کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دیدگاه کودکان از عشق و علاقه چیزی است که در فیلم ها و کارتون ها دیده اند اما والدین باید برای تعریف عشق از واقعیت های عشق به فرزندنشان بگویند.
خصوصیات بچه های وسط

چیزهایی که فقط بچه های وسط خانواده می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیقات نشان داده بچه های وسط دارای استقلال و مهارتهای مذاکره قوی هستند آنها همیشه ریسک میکنند و در اکثر زمینه ها هم به موفقیت می رسند.
تربیت کودک شجاع

یک کودک شجاع و نترس تربیت کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن شجاعت برای هر فردی مهم و حائز اهمیت است و اغلب والدین علاقه مند هستند که کودکی شجاع و جسور داشته باشند، روش های مناسبی برای تربیت کودک شجاع وجود دارد.
تربیت کودک مسئولیت پذیر

تربیت کودک مسئولیت پذیر از راه درست و موثر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه بتوانید کودکانی مسئولیت پذیر تربیت کنید صبور باشید و بگذارید در کارهایتان به شما کمک کنند و آنها را تشویق کنید ولی برایشان پاداش در نظر نگیرید.
پرحرفی کودکان

این بچه چرا اینقدر حرف میزنه ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زیاد سوال پرسیدن و پرحرفی کودکان می تواند چند علت مهم و اساسی داشته باشد که می توانید در ادامه با راهکارهای مناسب از این توانایی برای رشد کودک استفاده کرد.
عادات بد کودکان

این عادات بد کودک شما طبیعی است پس نگران نباشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عادات بد و آزاردهنده کودکان موجب نارضایتی اغلب والدین می شود، برخی از عادات بد کودکان طبیعی است اما راه حل های مناسبی هم برای این موضوع وجود دارد.
بازی والدین با کودکان

فوایدی پنهان در بازی والدین با کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان علاقه بسیاری برای بازی با والدین دارند اما برخی والدین تمایلی به این کار ندارند، در حالی که بازی والدین با کودک اهمیت بسیاری دارد.
بازی درمانی

هرآنچه که باید در مورد بازی درمانی کودکان بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی درمانی کودکان یکی از موثرترین روش های اجرایی است که برحسب تشخیص کارشناس انجام می شود ، این روند اصول و مراحلی دارد که باید به درستی انجام شود.
انگیزه دادن به کودک

روش انگیزه دادن به کودک در هر سنی که هست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انگیزه دادن به کودکان توسط والدین باعث می شود آنها بهتر و آسان تر به اهداف خود برسند اما باید روش صحیح ایجاد انگیزه در کوکان را بدانید.
مدیریت پول در کودکان

آموزش پول خرج کردن به کودک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
والدین باید با روش های مناسب و کاربردی، مدیریت پول و پس انداز کردن را به کودکان خود آموزش دهند تا فرزندان در آینده در زمینه اقتصاد فردی موفق باشند.
روش های تربیت کودک

چگونه کودکم را خوب تربیت کنم! + روش صحیح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت کردن فرزندان در خانواده بهتر است با آگاهی کامل والدین صورت بگیرد تا بتوانند شخصیت کودک خود را به بهترین شیوه ممکن پرورش دهند.
نق زدن کودکان

بهترین رفتار والدین هنگام نق زدن کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نق زدن کودکان یک موضوع بسیار آزار دهنده برای والدین می باشد، نق زدن کودکان دلیل دارد و برای جلوگیری از "نق زدن کودکان" والدین باید رفتارهای مناسبی با کودک داشته باشند.
دزدی کودکان

صحبتی مهم با والدینی که کودکشان دزدی می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دزدی کودکان ریشه در فقر، عدم توجه والدین و ... دارد والدین اگر متوجه آن شدند باید خونسردی خود را حفظ کنند و با آرامش با کودک رفتار کنند.
صفحه 1 از 20