بیماری سرطان

سرطان حنجره
تست غربالگری برای سرطان حنجره وجود ندارد و فقط باید نسبت به علائم اولیه این بیماری آگاهی داشت تا با پیگیری سریع و تشخیص زودهنگام، موفق به درمان موثر این بیماری شویم.
دندان درد و سرطان

بیماری کشنده ای که با دندان درد ظاهر می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از ما با انواع سرطان ها و علائم آن آشنا هستیم؛ اما سرطان های دهانی کمتر شنیده شده است و شاید اطلاعات عموم راجب این بیماری ها و علائم آن کم باشد.
ضد سرطان

خوردنی هایی که سرطان رو از بدن فراری میدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرطان یکی از خطرناک ترین بیماری ها در دنیا شناخته شده اما بسیاری از افراد نسبت به خوراکی های ضد سرطان که بهترین روش برای مقابله با سرطان است، بی توجه هستند.
سرطان در زنان

هر خانمی این علامتو داره، فورا به پزشک مراجعه کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامت باید اولین اولویت در زندگی زنان باشد پس باید به تمام علائم در بدنشان دقت کنند زیرا هر نشانه غیر معمول در بدن خانم ها خبر از بیماری جدی در آن را میدهد.
سرطان رحم

عامل سرطان رحم در آرایشگاههای زنانه !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرطان رحم خطرناک ترین و شایع ترین سرطان در زنان شناخته شده است که این روزها تحقیقات جدید یکی از عوامل بروز این سرطان را در آرایشگاه های زنانه اعلام کرده است.
رفتار با بیماران سرطانی

رفتار صحیح و مناسب با بیماران سرطانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مبارزه با سرطان به تنهایی از سوی فرد مبتلا بسیار سخت است و اطرافیان بیمار نیز باید با روش های رفتار با وی آشنا باشند تا در بهبود او سهیم شوند.
 کرایوتراپی

روش کرایوتراپی، درمان همه فن حریف دردها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کرایوتراپی یا همان سرما درمانی از روش های جدید درمانی است که توانایی درمان بسیاری و یا بخش زیادی از بیماری ها را دارد.
سرطان

با 5 شماره، برای همیشه سرطان رو از خودت دور کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرطان بیماری وحشتناکی است که همه از آن فراری هستند. برای پیشگیری از سرطان راههای وجود دارد که رعایت آنها تا حد زیادی کمکتان خواهد کرد.
سرطان لب

لبهایی که سرطانی می شوند !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرطان لب نوعی از سرطان سر و گردن می باشد که مصرف دخانیات و قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب از مهم ترین عوامل ابتلا به این سرطان می باشد.
بیماری های فست فود

بیماری سختی که با فست فود، رابطه مستقیم دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آمار مصرف فست فود در حالی روز به روز رو به افزایش است که اغلب افراد از این موضوع آگاه نیستند که مصرف فست فود رابطه مستقیمی با بیماری های مرگبار دارد!
درد زیر دنده

دلیل اصلی درد زیر دنده راست و چپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دنده ها محافظ اندام های داخلی بدن هستند اما اگر درد شدیدی در زیر دنده های خود احساس میکنید باید آن را جدی بگیرید زیرا نشانه بیماری بسیار خطرناک است.
علائم سرطان در خانم ها

علائمی که هیچ زنی نباید نادیده بگیرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بدن انسان ها بعضی اوقات علائم و تغییراتی نامحصوص دیده می شود که شاید متوجه آن ها نباشید؛ اما این علائم ممکن است هشداری برای وجود یک بیماری باشند.
روحیه دادن به بیمار

جملات جادویی برای روحیه دادن به بیمار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حضور اطرافیان باید جوی شاد و آرام برای بیمار بسازد و به تخلیه هیجانی و ابراز هیجان ها بینجامد. باید برای روحیه دادن به بیمار درباره تجربه های مثبت و نمونه های درمان شده صحبت کرد.
علائم بارز سرطان

علائم سرطان که از آنها بی اطلاع هستید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر از علائم سرطان آگاهی داشته باشید می توانید با تشخیص زودهنگام انواع سرطان کمک بزرگی به روند درمانی این بیماری مهلک کنید.
شام خوردن

از این به بعد حتما شام رو زود بخورید چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حذف وعده شام عوارض جدی را به همراه دارد و مصرف شام برای بدن بسیار حائز اهمیت است، البته فواید زود شام خوردن هم بسیار قابل توجه می باشد.
صفحه 1 از 8