دوش گرفتن

عوارض شستن مو با آب گرم
وقتی که در زیر دوش قرار میگیریم، بهتر است دمای آب را با دمای بدنمان هماهنگ کنیم که نه خیلی سرد باشد و نه خیلی گرم تا از آسیب به موها جلوگیری شود.
دوش آب سرد

راسته که دوش آب سرد، باعث لاغری میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
باگرفتن دوش آب سرد، بدن به طور خودکار حرارت ایجاد می کند و سوخت و ساز بدن، سرعت پیدا میکند ولی اینکه لاغر کننده است یا نه را باید بدانیم.
عوارض دوش آب داغ

واقعا آب داغ پوست رو پیر میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد دوش آب گرم را برای گرفتن آرامش انتخاب میکنند اما آب گرم مضراتی برای پوست و موی شما دارد که ممکن است به آن توجه ای نداشته باشید.
دوش گرفتن

هر روز دوش گرفتن و عوارض هایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به دوش گرفتن روزانه و زیاد عادت دارند اما باید بدانند که استحمام بیش از حد می تواند آسیب های جدی به سلامت پوست بدن برساند.
عوارض دوش آب سرد

دوش آب سرد عوارض هم دارد که باید بدانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد از فواید خواص دوش گرفتن با آب سرد مطلع هستند، اما این موضوع را نمی دانند که دوش آب سرد عوارض و مضراتی هم دارد.
حمام رفتن

از لحاظ علمی، چند روز یکبار باید حمام کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوش گرفتن بهترین راه حل برای از بین بردن خستگی بدن است، ولی برای استحمام کردن هم نیازمند رعایت یک سری نکات هستید تا از آسیب رساندن به پوستتان جلوگیری کنید.
دوش صبحگاهی

حمام اول صبح و یک نباید مهم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اشتباهاتی وجود دارد که افراد در حمام و دوش صبحگاهی نباید مرتکب شوند، این اشتباهات می تواند تهدیدی جدی پوست و حتی سلامت بدن شما باشد.
دوش گرفتن

کارهایی که در هنگام دوش گرفتن نباید انجام داد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
معمولا افراد با هر بار دوش گرفتن بدون هیچ اطلاعاتی کارهای اشتباهی را در حمام انجام می دهد که موجب آسیب رساندن به سلامت پوست و مو می شود.
دوش آب سرد

دوش آب سرد با پوست چه می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوش آب سرد علاوه بر فوایدی که برای سلامت جسمی و روحی بدن دارد و انرژی و نشاط را افزایش می دهد، تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی و جوانی پوست دارد.
اتفاق عجیب حمام

اتفاقی عجیب در حمام، زن جوان را شوکه کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم جوانی به نام "سیندی " که برای گرفتن دوش آب گرم به داخل حمام رفته بود، ناگهان یک اتفاق عجیب او را به شدت شوکه کرد!!
بدون دوش تمیز باشید

راهکار برای مواقعی که فرصت حمام رفتن نداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بعضی مواقع مشغله روزانه به قدری زیاد می شود که فرصتی برای انجام دادن کار های شخصی نمیماند؛ و ممکن است برای انجام ضروری ترین کارهایتان وقت نداشته باشید.
حمام بعد ورزش

بعد ورزش دوش آب سرد بگیریم یا گرم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوش گرفتن بعد از ورزش باعث ریکاوری عضلات می شود. البته دانستن نکات و چگونگی دوش گرفتن و سرد کردن بدن بعد از ورزش اهمیت زیادی در ریکاوری بهتر بدن دارد.
ضرر حمام

بدترین ساعت روز برای حمام رفتن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمان حمام کردن تاثیرات متفاوتی بر سلامت بدن انسان می گذارد به گفته برخی افراد حمام کردن در غروب و عصر ضرر و عوارض بسیار زیادی برای سلامتی دارد.
روش صحیح شامپو زدن مو

روش صحیح شامپو زدن مو و بهترین روش خشک کردن مو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش صحیح شامپو زدن مو خیلی ساده است شامپو را مستقیم روی سر خود نریزید و از آب داغ برای شستن استفاده نکنید و موهای خیستان را با سشوار خشک نکنید.
دوش آب سرد

5 مزیت شگفت انگیز دوش آب سرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوش آب سرد نه تنها در یک روز گرم بدن را خنک می کند، بلکه سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد، از آسیب های پس از ورزش پیش گیری می کند و باعث تقویت بدن و سلامتی پوست و مو می شود.
صفحه 1 از 2