سلامت بدن

دهه 20 سالگی
زنان و دختران در دهه 20 سالگی تغییرات و اتفاقاتی را با افزایش سن در بدن خود تجربه می کنند که برخی از آن ها برایشان ناخوشایند است.
ملاقات با پزشک

در مورد این چیزها به پزشکتون دروغ نگید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه ما تا به حال برای درمان به پزشک مراجعه کرده ایم؛ اما ممکن است همیشه برای صحبت کردن درست عمل نکرده باشیم، به همین علت نتیجه درستی هم نمیگیریم.
بیماری های زنان

وقتی موهای بدن هشدار می دهند !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رشد زیاد و همچنین ریزش موها را باید بسیار جدی گرفت چون هر کدام از این موارد از علائم بیمارهای پنهان و جدی هستند که هر چه سریعتر باید درمان شوند.
سلامت در پاییز

نکاتی ساده برای سلامت ماندن در فصل پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز همیشه یکی از چالش برانگیز ترین فصل ها در سال بوده ما به شما نکاتی را خواهیم گفت که در این فصل سلامت روحی و جسمی خود را حفظ کنید.
تغییر رنگ لب

بیماری که رنگ لب را تغییر میدهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بیماری خاصی در بدن داشته باشید علائم مختلفی برای شما ایجاد می شود اما تغییر رنگ لب ها اولین علامت بیماری است که می توانید تشخیص دهید.
نسخه درمانی قدیمی

نسخه مادربزرگ ها که علم هم تاییدش میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از زمان های قدیم مادربزرگ ها از درمان هایی برای بیماری ها یا سلامت بدن استفاده می کردند که بسیار موثر بودند و امروزه علم هم آن ها را تایید کرده است.
احساس بیماری

چرا همیشه مریض و بی حالم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینکه چرا یعضی از انسانها همیشه احساس بیماری می کنند بستگی به علت آن دارد، استرس و کم خونی و رژیم غذایی نادرست از عوامل تاثیر گذار بر این موضوع هستند.
معاینه دندان

بیماری هایی که داخل دهان علامت دارند !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تحقیقات دانشمندان نشان داده با معاینه دندان ها می توان بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی، پوکی استخوان و کم خونی را تشخیص داد.
ریزش مو

رشد مجدد موهام با مصرف آهن ممکنه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وجود ویتامین های مختلف مثل آهن برای بدن انسان لازم و ضروری است؛ پس برای داشتن پوست سالم و موهای ضخیم و براق باید نیاز بدن به آهن را برطرف کنید.
مراقبت از سلامت

علائمی که میگه مراقب سلامتی تون نیستید !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از علائم و مشکلات بدن نشان دهنده مراقبت نکردن شما از سلامت بدنتان است. از این نشانه ها می توان به استرس، خواب آلودگی و خارش پوست اشاره کرد.
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
کار روزانه

کارهایی که یک خانم باید در طول روز انجام دهد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید سبک زندگی سالم تری داشته باشید و از سلامت بیشتری برخوردار شوید، این 10کار روزانه را از زندگیتان حذف نکنید.
بعد از 40 سالگی

نبایدهای مهم و جدی بعد از 40 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پس از 40 سالگی ممکن است برخی عادت های بد و ناپسند در افراد به وجود بیاید، بنابراین بهتر است عادات ناسالم و ناپسند بعد از 40 سالگی را کنار بگذارید.
عوارض لباس های تنگ

به دلیلی مهم ، دیگه لباس تنگ نپوشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوشیدن لباس های تنگ شاید ظاهر شما را جذاب تر می کند ولی عوارض زیادی برای بدن دارد که می تواند خطر آفرین باشد.
پوشیدن لباس کثیف

3 خطر بزرگ پوشیدن لباس کثیف

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوشیدن لباس های کثیف مخصوصا لباس زیر یا لباس های ورزشی هم برای زنان و هم برای مردان خطراتی را برای سلامت بدنشان ایجاد می کند که حتما باید بدانند.
صفحه 1 از 11