سلامت بدن

تست سلامت بدن
بدن با تغییرات ریزی که در خود ایجاد میکند، به نحوی سعی در علامت دادن به ماست. علامت هایی که ما را متوجه مسئله ای جدی و مشکلی پنهان در بدن می کند.
عادات مضر

ضرر این کارهاتون کمتر از سم فست فود نیست!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی با مضرات فست فود به خوبی آشنا هستیم درحالی که برخی عادت ها که بخشی از زندگی ما شده اند حتی از فست فود ها هم مضر تر هستند.
درد جسمی

کاهش آنی دردهای جسمی با تکنیک های جالب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در هر لحظه از زندگی ممکن است با درد های جسمی مختلفی مثل بریدگی و نیش حیوانات مواجه شویم بهتر است نکات کمک اولیه آن را بدانیم.
عوارض لباس های تنگ

به دلیلی مهم ، دیگه لباس تنگ نپوشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوشیدن لباس های تنگ شاید ظاهر شما را جذاب تر می کند ولی عوارض زیادی برای بدن دارد که می تواند خطر آفرین باشد.
جوان شدن

کارهایی که شما را 20 سال جوانتر می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با گذشت زمان و دغدغه های پوچی که برای خودمان ایجاد می کنیم، باعث آسیب به جوانی و سلامت ما می شوند که با رعایت برخی نکات کلیدی می توانید دوباره جوان شوید.
نشانه سلامت بدن

لب هایتان درباره سلامتی بدنتان چه می گویند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لب ها یکی از اعضای بسیار حساس بدن هستند که میتوانند شما را از از موارد و مشکلات جدی که سلامت بدنتان را تهدید میکنند با خبر سازند.
راز سلامتی

راز محرمانه سلامتی؛ اینو بخون تا دیگه مریض نشی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سلامتی ارزشمند ترین دارای هر فرد است و متخصصان به دنبال راهی برای سالم ماندن بدن هستند البته رازی برای سلامتی وجود دارد که متخصصان آن را تایید کرده اند.
ظروف تفلون

خطر هولناک استفاده از ظروف تفلون خط و خش دار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تحقیقات جدیدی که روی ظروف تفلون خش دار انجام شده است خبر از خطر بسیار جدی میدهد که استفاده از این ظروف تفلون عوارض هولناکی به وجود خواهد آورد.
سرطان در زنان

هر خانمی این علامتو داره، فورا به پزشک مراجعه کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامت باید اولین اولویت در زندگی زنان باشد پس باید به تمام علائم در بدنشان دقت کنند زیرا هر نشانه غیر معمول در بدن خانم ها خبر از بیماری جدی در آن را میدهد.
تشخیص بیماری

بیماری هایی که تشخیص اونا برای پزشک گاهی سخته 

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری های خاموش بیماری هایی هستند که راه تشخیص آنها حتی برای پزشکان هم کمی دشوار است و ممکن است مبهم یا بدون علائم باشند.
ریزش مو

رشد مجدد موهام با مصرف آهن ممکنه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وجود ویتامین های مختلف مثل آهن برای بدن انسان لازم و ضروری است؛ پس برای داشتن پوست سالم و موهای ضخیم و براق باید نیاز بدن به آهن را برطرف کنید.
ملاقات با پزشک

در مورد این چیزها به پزشکتون دروغ نگید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه ما تا به حال برای درمان به پزشک مراجعه کرده ایم؛ اما ممکن است همیشه برای صحبت کردن درست عمل نکرده باشیم، به همین علت نتیجه درستی هم نمیگیریم.
احساس بیماری

چرا همیشه مریض و بی حالم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینکه چرا یعضی از انسانها همیشه احساس بیماری می کنند بستگی به علت آن دارد، استرس و کم خونی و رژیم غذایی نادرست از عوامل تاثیر گذار بر این موضوع هستند.
بعد از 40 سالگی

نبایدهای مهم و جدی بعد از 40 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پس از 40 سالگی ممکن است برخی عادت های بد و ناپسند در افراد به وجود بیاید، بنابراین بهتر است عادات ناسالم و ناپسند بعد از 40 سالگی را کنار بگذارید.
سلامت در پاییز

نکاتی ساده برای سلامت ماندن در فصل پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز همیشه یکی از چالش برانگیز ترین فصل ها در سال بوده ما به شما نکاتی را خواهیم گفت که در این فصل سلامت روحی و جسمی خود را حفظ کنید.
صفحه 1 از 13