شارژ گوشی

شارژ گوشی
وقتی موبایل شارژ ندارد فکر می‌کنیم که باید هر طور که شده پریز برق پیدا کنیم، بدون توجه به وجود مکان های ممنوعی که هرگز نباید باطر گوشی در آن جا شارژ شود.
شارژ گوشی در شب

چرا نباید گوشی رو شب ها شارژ کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر فرد مشغولی باشید شاید شب ها را زمان مناسبی برای شارژ باتری گوشی بدانید. اما ایا شارژ گوشی شب تا صبح به گوشی آسیب میرساند یا خیر؟
پاوربانک

بهترین پاور بانک چه ویژگی‎ هایی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاور بانک‎ در واقع همانند شارژرها، تغذیه دهنده گوشی محسوب می شود اما خود این تغذیه دهنده نیز برای تامین انرژی و ذخیره آن نیاز به جریان برق دارد.
باتری موبایل

بهترین روش شارژ کردن باتری موبایل چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شارژ کردن صحیح باتری گوشی موبایل بسیار حائز اهمیت است و قوائد و نکات خاصی دارد که در این گزارش به بررسی این قوائد و روش صحیح شارژ باتری موبایل خواهیم پرداخت .
معایب شارژ کردن گوشی در ماشین

هرگز گوشی را با پورت ضبط ماشین شارژ نکنید چون ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شارژ کردن گوشی در ماشین به باتری گوشی آسیب میرساند و ممکن است بطور ناگهانی باتری ماشین را نیز خالی کند، البته شارژ کردن گوشی در خودرو معایب دیگری هم دارد.
شارژر تقلبی

چگونه شارژر اصلی سامسونگ را از تقلبی تشخیص دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در صورت خراب شدن شارژر گوشی بنابر دلایل مختلف، حتما باید اقدام به خرید شارژر کنیم که در این گزارش از نمناک شما را با تشخیص شارژر تقلبی از اصل آشنا خواهیم کرد.
شارژرهای وایرلس

بهترین شارژرهای وایرلس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما قصد انتخاب و خرید شارژر وایرلس متناسب با نیاز خود را دارید، توصیه می شود حتما این گزارش را از نمناک مطالعه کنید.
سریعترین شارژر گوشی

سریعترین شارژر گوشی در جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکلی که اکثر ما ممکن است با گوشی هایمان داشته باشیم، مشکل شارژ است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با سریع ترین شارژر دنیا آشنا خواهیم نمود.
کوچکترین شارژر

کوچکترین شارژر دنیا بدون نیاز به برق!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما همیشه با مشکل کمبود شارژ و تمام شدن شارژ روبرو شده اید، در این گزارش از نمناک با کوچکترین شارژر دنیا آشنا خواهید شد.
شارژ گوشی

نحوه شارژ کردن گوشی با کابل OTG

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خیلی از مواقع باتری گوشی ما شارژ ندارد و نمی توانیم آن را شارژ کنیم،بهترین راه استفاده از کابل OTG می باشد.
شارژ گوشی

افزایش سرعت شارژ گوشی با "Super Fast Charger 5x" + دانلود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به احتمال زیاد بارها برایتان پیش آمده باشد که برای رفتن به جایی عجله داشته باشید و شارژ گوشی تان نیز خالی باشد.با این برنامه می توانید گوشی خود را سریع تر شارژ کنید.
شارژ کردن گوشی

شارژ کردن 100 % گوشی باتری را نابود میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سولات زیادی درباره شارژ کردن 100 % باتری گوشی و شارژ کردن گوشی از شب تا صبح وجود دارد که پاسخ همه سوالات را در نمناک پیدا میکنید.
کاهش عمر باتری

عوامل کاهش عمر باتری گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باتری هر گوشی، یکی از شاخصه های مهم آن می باشد که عواملی که از نظر شما پیش پا افتاده هستند، می توانند در کاهش عمر باتری موبایل مؤثر واقع شوند.
معایب شارژر تقلبی

معایب و مضرات استفاده از شارژر تقلبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید شارژرهای تقلبی که قیمت بسیار پائینی نسبت به شارژرهای اصلی دارند، در طول زمان می توانند مشکلات جدی و گاها جبران ناپذیری را به گوشی شما وارد کنند.
علل دیر شارژ شدن تلفن همراه

چگونه مشکل “دیر شارژ شدن” گوشی تلفن همراه را حل کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات شایع و آزار دهنده کاربران تلفن همراه “دیر شارژ شدن” گوشی موبایل است که اکثرا استفاده ناصحیح کاربر باعث آن می شود.
صفحه 1 از 2