سریعترین شارژر گوشی
مشکلی که اکثر ما ممکن است با گوشی هایمان داشته باشیم، مشکل شارژ است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با سریع ترین شارژر دنیا آشنا خواهیم نمود.

سریعترین شارژر گوشی جهان

شرکت های ساخت و طراحی تلفن همراه هوشمند این روزها نسبت به گذشته از پیشرفت زیادی برخوردار هستند که می توان با جستجویی ساده نسل پیشین گوشی هایی که عرضه شده بودند را نسبت به زمان حال بررسی کنیم. با این وجود این پیشرفت در اصل برای راحتی مشتریان می باشد که بتوانند کارهای روزمره را هر چه آسان تر انجام دهند.

اما یکی از مشکلاتی که در گوشی های نسل اول وجود داشت، مشکل شارژ شدن گوشی بود که گوشی باید ساعت ها به برق متصل می بود و اما گوشی های امروزه تنها در یک یا دو ساعت می توانند شارژ شوند. با این حال رقابت شدیدی میان شرکت های سازنده گوشی های هوشمند وجود دارد تا بتوانند گوشی هوشمند تقویت شده ای را تولید و به بازار جهانی عرضه کنند.

برای مثال گوشی Huawei Mate 20 Pro با فناوری شارژ 40 ولتی منتشر شد که می تواند تنها در 68 دقیقه گوشی را از 0 تا 100 درصد برساند و این در حالی بود که گوشی هوشمند Oppo Find X Lamborghini Edition با فناوری 50 ولتی رونمایی و عرضه شد که تنها در 35 دقیقه قادر به شارژ 0 تا 100 درصدی می باشد و با این وجود در مقابل گوشی شیائومی با فناوری شارژ 100 وات قابل مقایسه نیستند!

شارژ گوشی

سریعترین شارژر گوشی جهان

آقای لین بین بنیانگذار شیائومی، اخیر در صفحه مجازی خود از ویدیویی رونمایی کرد که در آن یک گوشی ناشناخته شیائومی با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را در کنار گوشی هوشمند Oppo R17 Pro با باتری 3700 میلی آمپر ساعتی را به شارژر متصل می کند. گوشی شیائومی تنها در 17 دقیقه به شارژ 100 درصد میرسد و گوشی Oppo R17 Pro تنها 68درصد شارژ شده بود.

این واقعا یک جهش بزرگ در فناوری و تکنولوژی می باشد که شیائومی توانست به آن برسد که بی شک با عرضه این فناوری به جهان می تواند میزان مصرف برق را در زمان استفاده از گوشی به حداقل برساند. با این وجود شیائومی با انتشار این ویدیو اعلام کرد که سریعترین فناوری شارژ گوشی را دارد و در میان رقبا، از قدرت زیادی برخوردار می باشد.

سریعترین شارژر گوشی در جهان + تصاویر

4.1182
این مطلب مفید بود ؟15131
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی