ویندوز 10

تاریخچه ویندوز 10
اگر از یک سیستم بصورت مشترک استفاده می کنید و نمیخواهید تاریخچه فعالیت شما در ویندوز 10 دیده شود، می توانید اقدام به حذف کردن تمام تاریخچه فعالیت خود کنید.
غیر فعال کردن windows defender

چگونه Windows Defender را خاموش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در حین نصب یک برنامه، ویندوز دیفندر اجازه نصب آنرا به شما نمیدهد، خیلی ساده می توانید اقدام به غیر فعال کردن windows defender از تنظیمات ویندوز کنید.
اضافه كردن زبان در ويندوز

نحوه اضافه کردن زبان جدید در ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر زبان دلخواهی که از آن برای تایپ در ویندوز استفاده کنید در ویندوز وجود ندارد، خیلی ساده می توانید اقدام به اضافه کردن زبان جدید در ویندوز کنید.
اینترنت دانلود منیجر

برترین برنامه های اینترنت دانلود منیجر رایگان ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای مدیریت دانلودهای روزمره بهتر است از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید که در این گزارش با نرم افزارهای رایگان مدیریت دانلود آشنا خواهید شد.
غیر فعال کردن فایروال ویندوز

آموزش غیر فعال کردن فایروال ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به غیر فعال کردن فایروال ویندوز دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه غیر فعال کردن فایروال ویندوزهای 7، 8 و 10 آشنا خواهید شد.
گجت های ویندوز 10

معرفی بهترین گجت های ویندوز 10

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گجت ها از ابزارهای کاربردی برای مدیریت هر چه بهتر سیستم عامل ویندوز هستند که در این گزارش با بهترین گجت های رایگان ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
اتصال هدفون به کامپیوتر

چطوری هدفون رو به کامپیوتر وصل کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی هدفون خریده اید و اما با نحوه اتصال آن به کامپیوتر آشنا نیستید، در این گزارش شما را با آموزش تصویری اتصال هدفون به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.
پنجره run ویندوز

25 دستور کاربردی پنجره Run ویندوز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پنجره run یکی از پنجره های کاربردی و بسیار مهم در بستر ویندوز می باشد که در این گزارش از نمناک شما را با بهترین دستوران پنجره Run آشنا خواهیم ساخت.
قفل شدن کیبورد

رفع مشکل قفل شدن کیبورد در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی کیبورد ویندوز شما قفل شده است و نمی توانید قفل آنرا باز کنید، در ادامه این گزارش روش های کاربردی را برای رفع این مشکل معرفی کرده ایم.
فایل های بکاپ ویندوز 10

آموزش پاک کردن بکاپ های قدیمی ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر حافظه سیستم عامل ویندوز شما بصورت ناگهانی پر شده است، یکی از راه ها برای افزایش فضا، پاک کردن فایل های موجود بکاپ ویندوز 10 می باشد.
خاموش کردن بلوتوث ویندوز

چگونه بلوتوث ویندوز 10 را خاموش کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید شاید با این مشکل مواجه شده اید که بعد از خاموش کردن بلوتوث، مجددا روشن شده است. چگونه آنرا برای همیشه خاموش کنیم؟
غیرفعال کردن کورتانا

آموزش غیرفعال کردن کورتانا در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کورتانا یکی از ابزارهایی است که از زمان رونمایی ویندوز 10 بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا شد که در این گزارش تصویری با نحوه غیرفعال کردن کورتانا آشنا خواهید شد.
اکتیو ویندوز

چرا باید ویندوز را اکتیو کنیم؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویندوز یکی از خارق العاده ترین و مهم ترین سیتم عامل ها در سرتاسر جهان می باشد که در این گزارش شما را با دلایلی که باید اقدام به اکتیو ویندوز کنید، معرفی خواهیم کرد.
باز کردن قفل ویندوز 10

باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوشی های سامسونگ از محبوب ترین گوشی های اندرویدی در جهان می باشند که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
سیف مود ویندوز 10

راه های وارد شدن به سیف مود ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا وارد محیط سیف مود ویندوز 10 شوید و اما با روش های آن اشنا نیستید، در این گزارش با روش های کاربردی در این زمینه آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 4