ویتامین c

ویتامین سی
بسیاری از افراد از خواص و فواید ویتامین سی اطلاع دارند در حالی که نکات بسیار مهم دیگری در مورد ویتامین سی وجود دارد که ممکن است از آن بی خبر باشند.
ویتامین سی برای روده

ویتامین سی برای دل و روده خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد می دانند که ویتامین سی یکی از مهم ترین و ضروری ترین ویتامین های لازم برای سلامت بدن است اما آیا این ویتامین برای سلامت روده هم خوب است یا بد؟
قبل از دندانپزشکی

قبل دندونپزشکی هیچ وقت این قرصو نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص هایی که قبل از دندانپزشکی مصرف می کنید بر کیفیت خدمات دندانپزشکی تاثیر میگذارند در نتیجه قبل از انجام خدمات دندانپزشکی از مصرف این داروها بپرهیزید.
خواص ویتامین c

معجزه چندگانه ی ویتامین c ؛ این نارنجی پرخاصیت

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ویتامین c جز سالم ترین مواد مغذی محسوب می شود و ویتامین c فواید درمانی و خواص بی نظیری برای سلامت بدن به همراه دارد، انسان می تواند از طریق غذا و مکمل ها ویتامین c را دریافت کند.
سرم ویتامین سی برای پوست

اثر باورنکردنی سرم ویتامین سی روی پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
"سرم ویتامین سی" سرم پوستی شناخته شده ای است که حتما اسم آن به گوشتان خورده است. دانستن فواید سرم ویتامین سی به شما برای انتخاب درست کمک میکند.
فواید ویتامین سی

منابع اصلی ویتامین c + خواص و عوارض آن

زمان مطالعه : 22 دقیقه
ویتامین سی درای خواص شگفت انگیزی برای بدن است افراد با توجه سن باید روزانه مقدار مشخصی از آن را مصرف کنند وگرنه دچار عوارضی خواهند شد.
ویتامین c

مواد غذایی که خیلی بیشتراز پرتقال ویتامین c دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویتامین C در بسیاری از میوه ها و سبزیجات به وفور یافت میشود که مصرف آن باعث تسکین درد مفاصل، سلامت چشم و همچنین دارای خواص ضدسرطانی است.
ویتامین پوست

ویتامین c برای پوست واجب تره یا هیالورونیک اسید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویتامین سی و هیالورونیک اسید جزء سرم های مراقبت پوست هستند اما یکی از آن ها بیشترین تاثیر را در زیبایی پوست دارد که باید قبل از انتخاب با آن آشنا شوید.
سرم ویتامین سی

سرم ویتامین سی برای چه پوستی مناسبه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمام مرکبات دارای ویتامین سی هستند، همانطور که اطلاع دارید ویتامین سی فواید بسیاری زیادی دارد؛ همچنین تاثیرات ویتامین سی روی پوست را نمی توان نادیده گرفت.
قرص ویتامین و چاقی

واقعا قرص ویتامین چاق میکنه؟

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از افراد این موضوع سوال است که مصرف ویتامین ها باعث چاقی انسان می شود؟ و اینکه کدام قرص ویتامین ها در چاق شدن بدن تاثیرگذار است؟
ویتامین ث سرماخوردگی

درمان سرماخوردگی با ویتامین ث افسانه یا واقعیت؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هنگامی که سرما می خوریم، آب پرتقال یکی از گزینه هایی است که همواره در روند درمان ما حضور دارد. آیا می دانید به چه دلیل از آب پرتقال استفاده می شود؟
ویتامین c برای پوست

چرا ویتامین c اینقدر برای پوست لازمه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویتامین c برای پوست، این عبارت آشنایی است که تمام متخصصان پوست و زیبایی برای داشتن پوستی صاف و شاداب استفاده از آن را به شما مدام توصیه می کنند ، ولی چرا ؟ در ادامه بخوانید.
ویتامین c

فواید باورنکردنی ویتامین c برای شیمی درمانی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویتامین سی تاثیر زیادی در کاهش عوارض پس از شیمی درمانی دارد و بیماران بهتر مشکلات شیمی درمانی را تحمل می کنند. ویتامین سی در بیشتر میوه ها از جمله پرتقال، نارنگی و گریپ فورت موجود است.
ویتامین ث

افزایش عمر بیماران سرطانی با مصرف «ویتامین ث»

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانشمندان مصرف چند برابر ویتامین ث را روی یک دسته از بیماران سرطان مغزی آزمایش کرده و به نتایج امیدوارانه ای دست یافتند.
مصرف ویتامین c

خطر سرطان با مصرف دوز بالای ویتامین c

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویتامین c در طول دوران سرماخوردگی مصرف می شود اما تحقیقات نشان داده که مصرف این دارو با دوز بالا خطری جدی برای سلول های سرطانی است.
صفحه 1 از 2