پس انداز کردن

پس انداز كردن
وضعیت مالی برای اغلب افراد اهمیت ویژه ای دارد و هر فردی سعی می کند با استفاده از روش های مختلف اقدام به پس انداز کردن پول کند، اما نحوه پس انداز کردن با پول کم بسیار حائز اهمیت است.
مشکلات اقتصادی خانواده

اگر خانواده دچار مشکلات اقتصادی شد چه کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از دغدغه های بزرگ در خانواده ها مشکلات اقتصادی و مالی می باشد که باید با راهکارهای موثر و برنامه ریزی مناسب میزان دخل و خرج خانواده را یکسان کنیم.
جلوگیری از ولخرجی

راه هایی برای جلوگیری از ولخرجی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اینکه بتوانید از ولخرجی هایتان جلوگیری کنید همیشه با خود پول و کارت بانکی به بیرون نبرید و حساب پولتان را داشته باشید که چه می خرید.
راه های پولدار شدن

6 راه باورنکردنی برای پولدار شدن تضمینی شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پولدار شدن یک هدف مشترک برای همه انسان هاست و رسیدن به این هدف کار سختی نیست فقط کافیست شما با رازهای ثروتمند شدن آشنا شوید.
پس انداز

عید نوروز هم میشه پول پس انداز کرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا در تعطیلات عید نوروز افراد با کسری پول مواجه میشوند ولی با چند روش کاربردی در این مقاله تا حدودی امکان پس انداز کردن نیز برای شما فراهم میشود.
اشتباهات مالی

اشتباهات مالی که جوانان مرتکب می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوانان به دلیل تجربه ناکافی و یا عدم توانایی در حساب های مالی خود دچار اشتباهاتی می شوند که مانع پیشرفت آن ها در زندگیشان می شود.
پس انداز

پس انداز کردن برای آینده با این راهکارهای طلایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پس انداز کردن نوعی آینده نگری و جزء برنامه های اقتصادی برای داشتن آینده ای روشن می باشد پس با راه های صحیح و موثر درآمد خود را پس انداز کنید.
صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه های زندگی راه دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای اینکه بتوانید در هزینه های زندگیتان صرفه جویی کنید و پول بیشتری پس انداز کنید همیشه قبل خرید لیست تهیه کنید و موارد اضافه را حذف کنید.
پس انداز با حقوق کم

بهترین راه های پس انداز با حقوق کم را بلد شوید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای پس انداز کردن به میزان حقوق ماهیانه نباید توجه کرد زیرا با حقوق کم و برنامه ریزی دقیق هم می توان به راحتی در طول زمان پس انداز خود را افزایش داد و به اهداف مورد نظر رسید.
روشهایی رهایی از بدهی

راه رهایی شما از بدهی های سبک و سنگین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برنامه ریزی دقیق برای رهایی از بدهی های سبک و سنگین می تواند در ابتدا کمی سخت باشد اما هر بدهی قابل پرداخت است به شرط اینکه اصول و قواعد را رعایت کنید.
پولدار شدن

راه پولدار شدن به همین سادگی است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای پولدار شدن باید چه کارهایی انجام بدهیم؟ 21 روش ساده و کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فوق العاده ای در راه رسیدن به این مهم دارد.
خرید لباس

رازهای صرفه جویی در هزینه خرید لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای خرید لباس چه نکات و اصولی را مد نظر می گیرید؟ آیا شما هر زمان که دلتان هوای بازار را بکند بدون تعیین بودجه و لیست خرید وسایل ضروری به سمت ویترین مغازه ها می روید؟
بزغاله

بزغاله ای که همه ی پس انداز صاحبش را خورد +تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر در خانه حیوان خانگی ویا اهلی پرورش می دهید مراقب باشید تا به او خوب رسیدگی شود و گرسنه نماند چون ممکن است مثل بزغاله این مرد هندی به سراغ جیب لباستان برود و با بیرحمی تمام پولهایتان را بخورد.
پس انداز

چگونه میتوانم پس اندازم را بیشتر کنم!؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما می توانید پولی که به سختی به دست آورده اید را آن طور که می خواهید خرج کنید و مقداری از آن را نیز پس انداز کنید.همیشه مخارج ماهانه خود را یادداشت کنید تا بتوانید با دسته بندی هزینه ها جاهای هدررفت سرمایه و حتی نابجا خرج کردن را کشف کنید.
راهکارهای مناسب برای پس انداز کردن پول در عید نوروز

راهکارهای مناسب برای پس انداز کردن پول در عید نوروز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای پس انداز کردن در در عید نوروز باید راه آن را بیابید راهکارهایی ساده و مناسب برای پس انداز کردن پول در عید نوروز را در ادامه این مطلب بخوانید.
صفحه 1 از 2