ترفند پس انداز پول

پس انداز رو از این زن و شوهر چینی یاد بگیرید

کد مطلب : 84489تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
پس انداز کردن یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به هدف های بزرگ زندگی است. پس انداز را از این خانم چینی که ماجرای پس اندازش این روزها وایرال شده یاد بگیرید.

خانمی که تنها با 10 درصد از حقوقش زندگی می کند

یک خانم چینی در شبکه های مجازی سبک زندگی خود را به دیگران معرفی کرد. سبک زندگی او به گونه ای بود که کم ترین پول را خرج می کرد و حتی از کوچک ترین رضایت های زندگی هم دست می کشید و از آن ها عبور می کرد؛ کاری که هیچ کدام از ما در این دنیای واقعی انجام نمیدهیم.

صد ها هزار نفر از ما راهکار های مختلفی برای ذخیره و پس انداز پول داریم اما این خانوم کلاً نظر همه را عوض کرد و نشان داد که در این زمینه از همه بهتر است. این زن 32 ساله که در بخش گوناگون نمناک با آن آشنا می شوید، ماجرایش این روزها وایرال شده و به خاطر تکنیک های سفت و سختش در پس انداز مشهور شد و استراتژی های خود را در مورد ذخیره پول بیان کرد.

او گفت:" من در دورانی که همراه خانواده ام زندگی می کردم، فقیر بودم و خانواده همیشه سعی می کردند تا جایی که می توانند پول پس انداز کنند. مادرم همیشه داخل یخچال پول پس انداز می کرد و همیشه به ما می گفت که پول سخت به دست می آید پس نباید به راحتی خرج شود و همین نوع تربیت در ذهن من باقی ماند."

او که در یک خانواده فقیر و با شرایط بسیار سخت بزرگ شده بود، زمانی که شغل پیدا کرد، از همان ابتدا شروع به پس انداز کرد. در حالی که اکثر افراد بعد از پیدا کردن شغل سریعاً کار های بزرگی را به انجام می رسانند اما او فقط به دنبال پس انداز بود تا بتواند کار بزرگتری انجام دهد و احساس امنیت داشته باشد.

ترفند پس انداز پول

خسیس های موفق به هدفشان رسیدند

همه این کم خرجی ها باعث شد که آن ها به چشم دیگران کمی خسیس به نظر برسند و دیگران آن ها را متهم به بیماری می کردند اما در هر صورت آن ها نتیجه گرفتند و توانستند با این ذخیره زیاد پول و با وجود گرانی های زیاد، خانه بخرند. آنها حتی از وسایل دست دوم برای خانه شان استفاده می کردند، خیلی به ندرت لباس می خریدند و حتی لباس های قدیمی دوستان شان را استفاده میکردند.

بالاخره او و همسرش در تمام این سال های اخیر؛ تقریبا 90 درصد حقوق ماهانه خود را هر ماه پس انداز کردند. با وجود این که دو فرزند داشتند اما خرج شان بسیار کم بود تا جایی که توانستند در عرض 9 سال دو خانه بخرند.

خرید خانه سخت ترین خرید در زندگی آنها بود و حالا موفق به انجام این سختی شدند پس از این به بعد به راحتی می توانند لوازم دیگری مثل لباس و وسایل منزل و .. را خریداری کنند و در خانه ای که با زحمت بدست آورده اند، با آرامش زندگی کنند.

پس انداز رو از این زن و شوهر چینی یاد بگیرید

4227
این مطلب مفید بود ؟18047
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
بهزادحقی1400-08-21
تو ایران ۹سال که سهله ۲۰سالم گشنه بمونی خونه نمیخری ک هیچ تورم پولتم هدر میده درضمن وقتی ما نمیدونیم چقد زنده ایم چرا باید ۹سال زجر بکشیم؟از داشته هاتون قشنگ استفاده کنین
215
وبگردی