پس انداز کردن

مهارت پس انداز

شگرد افرادی که استاد پس اندازند

تاریخ انتشار : 12 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی همه ما افرادی وجود دارند که در کارهای مالی موفق تر هستند راحت تر حساب میکنند و همیشه به فکر آینده خود هستند، از ترفند های این افراد استفاده کنید.
پولدار شدن

راه پولدار شدن به همین سادگی است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
21 روش ساده اما فوق العاده کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فراوانی در راه رسیدن به این مهم دارد.
مدیریت هزینه

بهترین راه مدیریت هزینه های زندگی و خانواده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه به دلیل شرایط اقتصادی برخی از خانواده ها برای مخارج زندگی با مشکل مواجه هستند و حتما باید هزینه ها را مدیریت کرد، روش های مناسبی برای مدیریت هزینه های زندگی وجود دارد.
پس انداز پول در عید

شیوه ی پس انداز پول در عید نوروز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا در تعطیلات عید نوروز افراد با کسری پول مواجه می شوند ولی با چند روش کاربردی در این مقاله تا حدودی امکان پس انداز کردن نیز برای شما فراهم می شود.
خرید لباس

اصول صرفه جویی در هزینه خرید لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای خرید لباس چه نکات و اصولی را مد نظر می گیرید؟ آیا شما هر زمان که دلتان هوای بازار را بکند بدون تعیین بودجه و لیست خرید وسایل ضروری به سمت ویترین مغازه ها می روید؟
پس انداز كردن

روش های مناسب و کاربردی برای پس انداز کردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وضعیت مالی برای اغلب افراد اهمیت ویژه ای دارد و هر فردی سعی می کند با استفاده از روش های مختلف اقدام به پس انداز کردن پول کند، اما نحوه پس انداز کردن با پول کم بسیار حائز اهمیت است.
مشکلات اقتصادی خانواده

اگر خانواده دچار مشکلات اقتصادی شد چه کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از دغدغه های بزرگ در خانواده ها مشکلات اقتصادی و مالی می باشد که باید با راهکارهای موثر و برنامه ریزی مناسب میزان دخل و خرج خانواده را یکسان کنیم.
جلوگیری از ولخرجی

راه هایی برای جلوگیری از ولخرجی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اینکه بتوانید از ولخرجی هایتان جلوگیری کنید همیشه با خود پول و کارت بانکی به بیرون نبرید و حساب پولتان را داشته باشید که چه می خرید.
راه های پولدار شدن

6 راه باورنکردنی برای پولدار شدن تضمینی شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پولدار شدن یک هدف مشترک برای همه انسان هاست و رسیدن به این هدف کار سختی نیست فقط کافیست شما با رازهای ثروتمند شدن آشنا شوید.
اشتباهات مالی

اشتباهات مالی که جوانان مرتکب می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوانان به دلیل تجربه ناکافی و یا عدم توانایی در حساب های مالی خود دچار اشتباهاتی می شوند که مانع پیشرفت آن ها در زندگیشان می شود.
پس انداز

پس انداز کردن برای آینده با این راهکارهای طلایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پس انداز کردن نوعی آینده نگری و جزء برنامه های اقتصادی برای داشتن آینده ای روشن می باشد پس با راه های صحیح و موثر درآمد خود را پس انداز کنید.
صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه های زندگی راه دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای اینکه بتوانید در هزینه های زندگیتان صرفه جویی کنید و پول بیشتری پس انداز کنید همیشه قبل خرید لیست تهیه کنید و موارد اضافه را حذف کنید.
پس انداز با حقوق کم

بهترین راه های پس انداز با حقوق کم را بلد شوید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای پس انداز کردن به میزان حقوق ماهیانه نباید توجه کرد زیرا با حقوق کم و برنامه ریزی دقیق هم می توان به راحتی در طول زمان پس انداز خود را افزایش داد و به اهداف مورد نظر رسید.
روشهایی رهایی از بدهی

راه رهایی شما از بدهی های سبک و سنگین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برنامه ریزی دقیق برای رهایی از بدهی های سبک و سنگین می تواند در ابتدا کمی سخت باشد اما هر بدهی قابل پرداخت است به شرط اینکه اصول و قواعد را رعایت کنید.
بزغاله

بزغاله ای که همه ی پس انداز صاحبش را خورد +تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر در خانه حیوان خانگی ویا اهلی پرورش می دهید مراقب باشید تا به او خوب رسیدگی شود و گرسنه نماند چون ممکن است مثل بزغاله این مرد هندی به سراغ جیب لباستان برود و با بیرحمی تمام پولهایتان را بخورد.
صفحه 1 از 2