پس انداز کردن

مهارت پس انداز
در زندگی همه ما افرادی وجود دارند که در کارهای مالی موفق تر هستند راحت تر حساب میکنند و همیشه به فکر آینده خود هستند، از ترفند های این افراد استفاده کنید.
پس انداز در زندگی

خانمی که شوهرش اهل پس انداز نیست بخونه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شوهرم پس انداز نمیکنه، چیکار کنم؟ اگر این سوالی است که رسیدن به پاسخش ذهن شما را هم درگیر کرده است پس حتما باید راه حل این مسئله را بدانید.
صرفه جویی در خرید

8 ترفند جالب برای اینکه موقع خرید پولهات خرج نشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم جزء افرادی هستید که در خرید مثل آب خوردن پول خرج میکنید نگران نباشید ترفند های بسیار جالب برای صرفه جویی در خرید و پس انداز پول به کمک شما آمده اند.
راهکارهای اقتصادی

راهکارهای اقتصادی که تا بحال فکرش را نکرده اید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شماهم فکر میکنید برای ثروتمند شدن و پس انداز صحیح باید اقتصاد دان باشید، اما اینگونه نیست شما تنها باید راهکارهای اقتصادی را بدانید و استفاده کنید.
پس انداز

پس انداز کردن برای آینده با این راهکارهای طلایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پس انداز کردن نوعی آینده نگری و جزء برنامه های اقتصادی برای داشتن آینده ای روشن می باشد پس با راه های صحیح و موثر درآمد خود را پس انداز کنید.
پس انداز خانم ها

10 روش پس انداز مخصوص خانمهای خانه دار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از بهترین راهها برای برنامه ریزی آینده، پس انداز کردن است. خانم های خانه‌دار هم می توانند با روش های مناسب پول خود را مدیریت کرده و پس انداز داشته باشند.
رهایی از بدهی

فرمول افرادی که هیچ وقت بدهکار نمیشن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد هیچوقت پول قرض نمی کنند و زیر بار بدهی نمی روند. این افراد اصول خاصی در زندگی برای پول خرج کردن دارند.
مدیریت هزینه

بهترین راه مدیریت هزینه های زندگی و خانواده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه به دلیل شرایط اقتصادی برخی از خانواده ها برای مخارج زندگی با مشکل مواجه هستند و حتما باید هزینه ها را مدیریت کرد، روش های مناسبی برای مدیریت هزینه های زندگی وجود دارد.
تکنیک پول

تکنیک های پولی که این روزها به درد همه میخوره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم دوست دارید که اشتباهات مالی که در زندگی مرتکب شده اید را جبران کنید باید تکنیک های پولسازی را بدانید و آنهارا رعایت کنید.
پس انداز پول در عید

شیوه ی پس انداز پول در عید نوروز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا در تعطیلات عید نوروز افراد با کسری پول مواجه می شوند ولی با چند روش کاربردی در این مقاله تا حدودی امکان پس انداز کردن نیز برای شما فراهم می شود.
پس انداز پول

تکنیک پس انداز پول برای روز مبادا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه انسان ها نیازمند هوش اقتصادی و پس انداز پول هستند. اما اگر پس انداز برایتان کاری دشوار است، شما میتواند با رعایت تکنیک هایی وضعیت مالیتان را بهبود ببخشید.
ترفند پس انداز پول

پس انداز رو باید از این خانم چینی یاد بگیریم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس انداز کردن یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به هدف های بزرگ زندگی است. پس انداز را از این خانم چینی که ماجرای پس اندازش این روزها وایرال شده یاد بگیرید.
پولدار شدن

راه پولدار شدن به همین سادگی است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
21 روش ساده اما فوق العاده کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فراوانی در راه رسیدن به این مهم دارد.
خرید لباس

اصول صرفه جویی در هزینه خرید لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای خرید لباس چه نکات و اصولی را مد نظر می گیرید؟ آیا شما هر زمان که دلتان هوای بازار را بکند بدون تعیین بودجه و لیست خرید وسایل ضروری به سمت ویترین مغازه ها می روید؟
پس انداز كردن

روش های مناسب و کاربردی برای پس انداز کردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وضعیت مالی برای اغلب افراد اهمیت ویژه ای دارد و هر فردی سعی می کند با استفاده از روش های مختلف اقدام به پس انداز کردن پول کند، اما نحوه پس انداز کردن با پول کم بسیار حائز اهمیت است.
صفحه 1 از 2