سیستم ایمنی بدن

تقویت ایمنی بدن
تقویت ایمنی بدن یعنی پیشگیری از بیماری و ابتلا به مشکلات جسمی ، برای این امر مهم روشی خانگی و کاملا بدون هزینه را به شما معرفی خواهیم کرد که هر شب قبل از خواب می توانید انجام دهید.
تقویت سیستم ایمنی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن به سبک ابن سینا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن سیستم ایمنی بدن قوی برای پیشگیری از بیماری ها و انتقال ویروس ها ضروریست. با مواد طبیعی و طب سنتی می توانید سیستم دفاعی بدن خود را تقویت کنید.
تقویت سیستم ایمنی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن به سادگی هرچه تمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تقویت سیستم ایمنی بدن یک موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، راه هایی برای تقویت سیستم ایمنی وجود دارد که شاید ساده به نظر برسند اما برای تقویت سیستم ایمنی بدن فوق العاده هستند.
تقویت سیستم ایمنی

تقویت سیستم ایمنی با آیورودا ، طب هندی ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در کل وظیفهٔ سیستم ایمنی دفاع در برابر بیماری ها به علت ورود میکروب ها به بدن است اما شما می توانید به آسانی سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید.
بیماری لوپوس

علائم اصلی بیماری لوپوس

زمان مطالعه : 11 دقیقه
لوپوس یک بیماری خود ایمنی می باشد که در صورت عدم پیشگیری از این بیماری، منجر به بروز مشکلات مختلفی موضعی و غیر موضعی در ما خواهد شد.
تقویت سیستم ایمنی بدن

معجون خانگی برای تقویت سیستم ایمنی بدن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اسموتی های تقویت کننده سیستم ایمنی نه تنها سرشار از مواد مغذی هستند، بلکه آماده کردن آن ها نیز راحت بوده و خوراکی هایی خوشمزه و پر طرفداری هستند.
تقویت سیستم ایمنی

تقویت سیستم ایمنی با مصرف ویتامین ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان چه بزرگسال چه کودک برای حفظ سلامتی بدن خود نیاز به مصرف ویتامین ها و مکمل های غذایی دارد که در این مقاله سعی بر این است خواص بعضی از آن ها مثل ویتامین سی و مولتی ویتامین کودک و تاثیراتی که بر سیستم ایمنی بدن دارند بررسی شود.
سیستم ایمنی بدن

غذاهای خوشمزه ، اما مضر برای سیستم ایمنی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیستم ایمنی بدن وظیفه مقابله با انواع ویروس ها را دارد و ضعف آن می تواند موجب مرگ و میر شود. خوردن برخی از خوراکی ها می تواند به این ضعف شدت بیشتری دهد.
ویتامین سیستم ایمنی بدن

5 ویتامین مخصوص برای سیستم ایمنی بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تقویت و افزایش سیستم ایمنی بدن برای حفظ سلامت بدن بسیار مهم است بنابراین برای تقویت سیستم دفاعی بدن مصرف ویتامین های مخصوص را فراموش نکنید.
علائم ضعف سیستم ایمنی

سیستم ایمنی بدن شما هم ضعیف است اگر ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیستم ایمنی بدن بسیار پیچیده است و به دلایل مختلفی سیستم ایمنی تضعیف می شود و به خاطر وجود بیماری کرونا باید از وضعیت سیستم ایمنی خود با خبر باشیم.
سیستم ایمنی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدنی در مقابله با کرونا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با بالا بردن سیستم ایمنی بدن، خطر ابتلا به ویروس کرونا را در خود کاهش دهید.
استرس اکسیداتیو

استرس اکسیداتیو چیست و چه اثری در بدن دارد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استرس اکسیداتیو به طور طبعی رخ می دهد و بر اثر عدم تعادل میان رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان ها در بدن به وجود می آید و بر روند پیری تاثیر می گذارد.
تقویت سیستم ایمنی کودکان

راه تقویت سیستم ایمنی کودک بدون دارو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان کمتر به مسائل بهداشتی اهمیت میدهند این باعث میشود تا در برابر ویروس ها ضعیف باشند والدین با روش های خانگی می توانند سیستم ایمنی کودکشان را تقویت کنند.
عادات غذایی ناسالم

ناسالم ترین عادات غذایی برای سیستم ایمنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف برخی غذاهای ناسالم موجب تضعیف سیستم ایمنی بدن انسان می شود، در ادامه از عادت های غذایی ناسالم که به سیستم ایمنی بدن آسیب می رسانند مطلع خواهید شد.
آنژیوادم ارثی

علائمی برای تشخیص آنژیوادم ارثی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آنژیوادم ارثی به دلیل کمبود آنزیمی است که فعالیت سیستم ایمنی بدن را کنترل می کند و بیماری آنژیوادم ارثی باعث التهاب و ورم دردناک در بافت زیر پوست می شود.
صفحه 1 از 2