مقابله با ترس

شجاع بودن
شجاع و نترس بودن، از صفاتی می باشند که همگی دوست داریم تا به این صفات برسیم و زندگی بدون استرسی داشته باشیم. اما چگونه می توانیم فردی شجاع باشیم؟
ترس از شکست

راه محکم مقابله با ترس از شکست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترس از شکست یکی از اصلی ترین موانع موفقیت شما در کار و زندگی است پس برای پیشرفت و موفقیت با این روش های موثر بر ترس خود غلبه کنید.
ترس از اخراج شدن

میترسید همین روزها اخراج بشید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس اخراج شدن از کار با بسیاری از افراد همراه است که همین مشکل ممکن است مانع از خلاقیت آن ها را در محیط کاری شود پس بهترین کار روش صحیح مقابله با این نوع ترس است.
فوبیای مادر زن

راه رهایی از فوبیای مادر زن برای آقایان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از شایع ترین فوبیای دنیا پنترافوبیا یا ترس از مادر زن است که این ترس مردان را باید درمان کرد زیرا برخی از مردان بدون آگاهی برای درمان رو به طلاق می آورند.
ترس از ازدواج

راه مقابله با ترس از ازدواج یا گاموفوبیا

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ترس از ازدواج یا گاموفوبیا نوعی ترس غیر واقعی است که فرد را از قبول مسئولیت ازدواج باز می دارد و او را از دنیای متاهلی و زندگی مشترک دور میکند.
مقابله با ترس از هواپیما

ترس از پرواز با هواپیما را فیتیله پیچ کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی هستند که از سفر با هواپیما این تصور را دارند که آخرین سفر هوایی خواهد بود اما این طرز فکر اشتباه است، این افراد می توانند با چند راه حل ساده به ترس خود غلبه کنند.
خوردن ترنج

خوردن ترنج باعث مقابله با استرس می شود

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ترنج ماده ای دارد که خوردن آن می تواند برای مقابله با استرس و تنش خوب باشد و در تقویت اعصاب نیز سودمند باشد.
ترس

چطور با ترس های فرزندان مقابله کنیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از والدین با مشکلاتی از قبیل ترس کودک از حیوانات ، ترس از تاریکی ، ترس از غریبه ها و... مواجه می شوند و واقعا نمی دانند که چگونه رفتاری باید در مقابل این ترس ها داشته باشند.
استرس

با این مواد غذایی با استرس مقابله کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد زیادی هستند که دچار استرس و اضطراب میشوند که خیلی هم عوارض دارد شما میتوانید بدون استفاده از دارو با این مواد غذایی استرس خود را درمان کنید.