عادت های بد

عادت های اشتباه
به کارهایی که نا خود آگاه و از روی عادت بعد از بیدار شدن انجام می دهید فکر کردید؟ بسیاری از افراد هنگام بیدار شدن در صبح عادت های اشتباه و نادرستی دارند.
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
حالت بدن

10 تغییر حالت که بدن همه ی ما نیاز دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد از روی عادت حالت های بدنی اشتباهی دارند که موجب آسیب به کمر، گردن و ستون فقرات می شوند. بنابراین با راهکارهای ساده این حالات بدن را اصلاح کنید.
ترک عادت های بد

چگونه عادت های بد را به سادگی ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عادت های بد اغلب به دلیل استرس و خستگی ایجاد می شود پس اگر می خواهید عادات بد خود را ترک کنید ابتدا باید علت آن را درمان کنید.
دلیل سوء استفاده دیگران از شما

دیگران بخاطر 5 اخلاق تان از شما سوء استفاده میکنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل سوء استفاده دیگران از شما اخلاق ها و خصوصیات خودتان است که باعث می شود آن ها برای منفعت خودشان از شما استفاده کنند.
عادت بد

عادت بدی که همه را از شما فراری میدهد !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد در زندگی روزمره عادت های بدی دارند که ناخواسته انجام می دهند، عادت های بدی که اغلب به طور ناخواسته انجام می شود اما باعث آزار اطرافیان می شود.
ترک عادت بد

عادت های بد دوران جوانی مان را چطور ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
همه ما در یک دورانی دچار عادت های بدی می شویم که ترک آن ها کمی دشوار بنظر می رسد اما به مرور می توانیم به آن ها غلبه کنیم.
ترک عادت کودک

با این روش ها به کودکتان در ترک عادت بد کمک کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان اگر عادت های بدی مثل ناخن جویدن و مکیدن شست پیدا کرده اند ابتدا باید به دنبال علت و ریشه آن بود و بعد اقدام به ترک دادن کودک.
عادات اشتباه

عادات اشتباهی که جذابیت و سلامت را نابود می کنند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بین کارهای عادی و روزمره همه ما عادات غلط و اشتباهی وجود دارد که خواسته و یا ناخواسته با انجام آنها باعث نابودی سلامت و جذابیت خودمان میشویم که بهتر است هرچه زودتر آنها را شناسایی و ترک کنیم.
عادات صبحگاهی

عادات صبحگاهی که یکبار برای همیشه باید ترک کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با ترک کردن عادات اشتباه صبحگاهی برای همیشه و انجام کارهای درست صبحتان را پرانرژی و با نشاط شروع کنید.
عادت بد مردان

آقا ؛ این عادت هات همسرت رو عذاب میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردان و زنان دارای عادات و رفتارهای متفاوتی در زندگی می باشند و بعضی از این تفاوت ها خانم ها را حسابی کلافه می کند. عادت هایی که از نظر زنان بدترین عادت های مردانه است.
عادت بد

22 عادت بدی که باید فورا ترکشان کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عادت های بد می تواند بر زندگی افراد تاثیرات مخرب و بدی بگذارند، بنابراین بهتر است تا برای ترک عادت های بد خود تلاش کنید و آن ها را کنار بگذارید.
ترک عادت های بد

چطور عادتهای بد را با عادات خوب جایگزین کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد دارای عادت هایی هستند که گاه برخی از آن ها باعث آزار و اذیت خود و دیگران می شوند اینگونه عادات را می توان با راهکارهایی در مدتی معین کنار گذاشت و ترک کرد.
تعویق انداختن کارها

روش هایی ساده برای غلبه بر عادت به تعویق انداختن کارها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به تعویق انداختن کارها یک عادت نادرست است که از دستیابی به اهداف بزرگ در زندگی جلوگیری می کند،با انجام روش های زیر اجازه ندهید که این عادت اشتباه تمام زندگی شما را هدر دهد.
افراد باهوش

8 عادت بد که فقط افراد باهوش آنها را دارند!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد باهوش ، صفات خاصی دارند که آنها را از دیگران متمایز می کند اما شاید تعجب کنید ، اگر بدانید این افراد با 8 عادت بد نیز قابل شناسایی هستند.
صفحه 1 از 2