عادت های بد

عادات صبحگاهی
با ترک کردن عادات اشتباه صبحگاهی برای همیشه و انجام کارهای درست صبحتان را پرانرژی و با نشاط شروع کنید.
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
حالت بدن

10 تغییر حالت که بدن همه ی ما نیاز دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد از روی عادت حالت های بدنی اشتباهی دارند که موجب آسیب به کمر، گردن و ستون فقرات می شوند. بنابراین با راهکارهای ساده این حالات بدن را اصلاح کنید.
ترک خودخواهی

دیگه نمیخوام خودخواه باشم، چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غرور و خودخواهی بدترین عاداتی هستند که دیگران را از شما دور می کنند. برای افزایش محبوبیت خود نزد دیگران این عادت بد را ترک کنید.
عادت بد مردان

آقا ؛ این عادت هات همسرت رو عذاب میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردان و زنان دارای عادات و رفتارهای متفاوتی در زندگی می باشند و بعضی از این تفاوت ها خانم ها را حسابی کلافه می کند. عادت هایی که از نظر زنان بدترین عادت های مردانه است.
عادت بد

22 عادت بدی که باید فورا ترکشان کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عادت های بد می تواند بر زندگی افراد تاثیرات مخرب و بدی بگذارند، بنابراین بهتر است تا برای ترک عادت های بد خود تلاش کنید و آن ها را کنار بگذارید.
اشتباهات صبحانه

اشتباهات مخرب شما در وعده صبحانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در روز است که باید در مصرف آن به نکات مهمی توجه کنید. برخی اشتباهات و عادات بد در این وعده ممکن است باعث چاقی شما شود.
اعتیاد به اینترنت

میشه به اینترنت اعتیاد داشت و ندونست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه اعتیاد به اینترنت یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد به آن دچار هستند اما علائم و مشکلات جبران ناپذیری که این نوع اعتیاد دارد را نمی دانند.
عادت های اشتباه

کارهایی که صبح بعد بیدار شدن نباید انجام داد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به کارهایی که نا خود آگاه و از روی عادت بعد از بیدار شدن انجام می دهید فکر کردید؟ بسیاری از افراد هنگام بیدار شدن در صبح عادت های اشتباه و نادرستی دارند.
گله و شکایت

چطور دست از گله و شکایت بردارم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است با رخ دادن یک اتفاق بد، نسبت به هر چیزی احساس گله و شکایت داشته باشیم که این احساس به مرور زمان برای همیشه قابل ترک می باشد.
ترک عادت های بد

چگونه عادت های بد را به سادگی ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عادت های بد اغلب به دلیل استرس و خستگی ایجاد می شود پس اگر می خواهید عادات بد خود را ترک کنید ابتدا باید علت آن را درمان کنید.
وابستگی به گوشی

ترک کامل وابستگی به گوشی در 21 روز

زمان مطالعه : 8 دقیقه
وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود. طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه از موبایل شان دور باشند. اما راهکارهای ساده ای برای ترک این وابستگی وجود دارد.
عادات بد متولدین هر ماه

عادات بد و نقاط ضعف متولدین ماههای مختلف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت های بد مختلفی داشته باشند.
عادت بد

عادت بدی که همه را از شما فراری میدهد !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد در زندگی روزمره عادت های بدی دارند، عادت هایی بد که اغلب به طور ناخواسته توسط فرد انجام می شود اما موجب آزار اطرافیان می شود.
دلیل سوء استفاده دیگران از شما

دیگران بخاطر 5 اخلاق تان از شما سوء استفاده میکنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل سوء استفاده دیگران از شما اخلاق ها و خصوصیات خودتان است که باعث می شود آن ها برای منفعت خودشان از شما استفاده کنند.
صفحه 1 از 3