عادت های بد

عادات خطرناک روزانه
بسیاری از کارهایی که در طی زندگی روزمره انجام می دهید و برایتان عادی است، ممکن است خطر بزرگی برای سلامتیتان محصوب شود.
چشم چرانی مردان

میخوای بدونی چرا شوهرت به خانم ها نگاه میکنه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه خانم ها از نگاه همسرشان به خانم های دیگر ناراحت می شوند و دوست دارند که همسرشان تمام توجه خود را برای ایشان بگذارد، اما چشم چرانی آقایان علت های خاصی دارد.
ترک خودخواهی

دیگه نمیخوام خودخواه باشم، چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غرور و خودخواهی بدترین عاداتی هستند که دیگران را از شما دور می کنند. برای افزایش محبوبیت خود نزد دیگران این عادت بد را ترک کنید.
رفتار اشتباه

این کارها رو زیاد انجام بدی، پشیمون میشی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی رفتار و کارها را اغلب افراد در زندگی خود بسیار زیاد انجام می دهند، در حالی که انجام بیش از حد این کارها موجب پشیمانی شدید شما خواهد شد.
عادت هایی که باید ترک کنیم

عادتی که از همین امروز باید ترک کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پزشکان و متخصصان چند مورد از عادات رایجی را برای ترک فوری ارائه کرده اند که اکثر ما تعداد زیادی از این عادات مخرب و اشتباه را در سبک زندگی مان داریم.
ترک عادت های بد

چگونه عادت های بد را به سادگی ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عادت های بد اغلب به دلیل استرس و خستگی ایجاد می شود پس اگر می خواهید عادات بد خود را ترک کنید ابتدا باید علت آن را درمان کنید.
زندگی بهتر

برای زندگی بهتر بیخیال این چیزها بشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی کارها و عادت ها در زندگی افراد وجود دارد که موجب اختلال در زندگی آن ها می شود، رهایی از این کارها باعث داشتن زندگی بهتر می شود.
علت فحش دادن

چرا بعضی ها با فحش دادن آروم میشن ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خشونت کلامی بخشی از سوءرفتار کلامی می باشد و علت فحش دادن در کودکان و بزرگسالان متفاوت می باشد ولی ریشه هر دو به یک چیز بر می گردد.
عادات ناسالم

چند عادت انسان های امروزی که بیماری رو زیاد میکنه

تاریخ انتشار : 11 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها حداقل یک عادت بد در زندگی دارند اما برخی از این عادات بسیار رایج بوده و انسان ها بدون هیچ اطلاعاتی انجام داده و سلامتشان را به خطر می اندازند.
وابستگی به گوشی

ترک کامل وابستگی به گوشی در 21 روز

زمان مطالعه : 8 دقیقه
وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود. طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه از موبایل شان دور باشند. اما راهکارهای ساده ای برای ترک این وابستگی وجود دارد.
عادت اشتباه

این کاری که هر روز میکنی بیشتر از فایده، ضرر داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عادت ها تاثیرات چشمگیری بر زندگی افراد میگذارند پس بهتر است عادات منفی که به زندگی تان صدمه میزنند را رها کنید تا به مشکلی جدی تر تبدیل نشوند.
آدم بدبخت

آدمی بدبخته که ...

زمان مطالعه : 11 دقیقه
آدم های بدبخت و غمگین تمام لحظات خوششان را با عادات و رفتارهای بدی که دارند به کام خود و اطرافیان تلخ می کنند اما راه حل هایی برای ترک این عادات وجود دارد.
آدم گوشت تلخ

برای آنکه آدم گوشت تلخی نباشیم ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گوشت تلخ بودن شما را از دیگران دور می کند و موجب ایجاد آسیب های روانی می شود بنابراین با روش های مناسب بر این خصوصیت بد غلبه کنید.
انجام کارهای بد

چرا کاری که میدونیم برامون بده انجام میدیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی مواقع برای همه ما پیش آمده که می دانیم انجام دادن کاری برایمان مضر است اما به هر حال آن را انجام می دهیم. علت این تمایل به انجام کارهای بد چیست؟
عادت های اشتباه

کارهایی که صبح بعد بیدار شدن نباید انجام داد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به کارهایی که نا خود آگاه و از روی عادت بعد از بیدار شدن انجام می دهید فکر کردید؟ بسیاری از افراد هنگام بیدار شدن در صبح عادت های اشتباه و نادرستی دارند.
صفحه 1 از 4