عادت های بد

عادت های اشتباه
به کارهایی که نا خود آگاه و از روی عادت بعد از بیدار شدن انجام می دهید فکر کردید؟ بسیاری از افراد هنگام بیدار شدن در صبح عادت های اشتباه و نادرستی دارند.
گله و شکایت

چطور دست از گله و شکایت بردارم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است با رخ دادن یک اتفاق بد، نسبت به هر چیزی احساس گله و شکایت داشته باشیم که این احساس به مرور زمان برای همیشه قابل ترک می باشد.
عادات صبحگاهی

5 عادت صبحگاهی که مخفیانه نابودت میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است در میان عادات رایج صبحگاهی رفتار های اشتباهی را انجام دهید که روز شما را خراب کنند. با اطلاع و ترک این عادات مخرب روزتان را پرانرژی تر ادامه دهید.
عادات بد متولدین هر ماه

عادات بد و نقاط ضعف متولدین ماههای مختلف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت های بد مختلفی داشته باشند.
ترک عادت بد

عادت های بد دوران جوانی مان را چطور ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
همه ما در یک دورانی دچار عادت های بدی می شویم که ترک آن ها کمی دشوار بنظر می رسد اما به مرور می توانیم به آن ها غلبه کنیم.
حالت بدن

10 تغییر حالت که بدن همه ی ما نیاز دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد از روی عادت حالت های بدنی اشتباهی دارند که موجب آسیب به کمر، گردن و ستون فقرات می شوند. بنابراین با راهکارهای ساده این حالات بدن را اصلاح کنید.
بعد ازدواج

عادتی که بعد ازدواج حتما باید ترکش کنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ازدواج مسئله پیچیده ای نیست اما رفتار طرفین در زندگی مشترک بسیار تایین کننده و حیاطی است از این رو بهتر است نکاتی را بدانید و رعایت کنید.
عادت بد

عادت بدی که همه را از شما فراری میدهد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد در زندگی روزمره عادت های بدی دارند، عادت هایی بد که اغلب به طور ناخواسته توسط فرد انجام می شود اما موجب آزار اطرافیان می شود.
ترک عادت کودک

بهترین روش ترک عادات بد کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان اگر عادت های بدی مثل ناخن جویدن و مکیدن شست پیدا کرده اند ابتدا باید به دنبال علت و ریشه آن بود و بعد اقدام به ترک دادن عادت بد کودک کرد.
اشتباهات صبحانه

اشتباهات مخرب شما در وعده صبحانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در روز است که باید در مصرف آن به نکات مهمی توجه کنید. برخی اشتباهات و عادات بد در این وعده ممکن است باعث چاقی شما شود.
ترک عادت بد

چقدر طول میکشه یه عادت بد رو ترک کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها در زندگی عادات بد و خوب دارند، اما عادات بد زندگی را تحت تاثیر قرار می دهند پس بهتر است هرچه سریعتر برای ترک عادات بد اقدام کنید.
عادت بد مردان

آقا ؛ این عادت هات همسرت رو عذاب میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردان و زنان دارای عادات و رفتارهای متفاوتی در زندگی می باشند و بعضی از این تفاوت ها خانم ها را حسابی کلافه می کند. عادت هایی که از نظر زنان بدترین عادت های مردانه است.
از خود گذشتگی زنان

خانم عزیز اینجور فداکاری ها به ضررته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب خانم ها معمولا افراد دلسوزی هستند و از خودگذشتگی های فراوانی در زندگی انجام می دهند، در حالی که برخی فداکاری های آن ها بسیار غلط است.
ترک عادات بد

این چیزها رو رها کنید تا موفقیت سراغتون بیاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال رسیدن به موفقیت هستید ابتدا باید عادات بدی که دارید و موانع پیشرفت شما هستند را ترک کنید تا موفقیت به سراغ شما بیاید.
عادات روزانه

کار اشتباهی که همه بعد حمام انجام میدیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی روزمره اکثر افراد عادات روزانه ای دارند که نمی دانند برای سلامتشان مضر است و هر چه زودتر برای حفظ سلامت بدن باید آن ها را ترک کنند.
صفحه 1 از 4