ترس

ترس کودک از تاریکی

علت و درمان ترس کودک از تاریکی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترس از تاریکی ممکن است در بسیاری از کودکان وجود داشته باشد. والدین با شناخت دلایل و راه درمان این ترس میتوانند به کودک خود کمک کنند.
ترس از پیری

فقط اونایی که از پیر شدن می ترسن، کلیک کنن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما ترس هایی در زندگی داریم، ترس از پیری یکی از جالب ترینِ آنهاست البته باعث مختل شدن زندگی افراد می شود در نتیجه باید با این ترس مقابله کرد.
ترس کودکان

ترس کودک شما چه زمانی غیرطبیعی است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترس در زندگی کودکان می تواند اثرات مخربی داشته باشد و در طولانی مدت به یک بیماری تبدیل شود که والدین می توانند به فرزندان خود برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات کمک کنند.
ترس از تغییر شغل

ترس های مشترک افراد در تغییر شغل + راه چاره

زمان مطالعه : 8 دقیقه
راه های مبارزه با ترس از تغییر شغل را فرا بگیرید تا بتوانید موفقیت شغلی به دست آورید.
ترس زایمان

راه غلبه بر ترس از زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر خانم ها بارداری استرس و ترس از زایمان طبیعی یا سزارین را دارند اما راهکارهایی وجود دارد که میتوانید بر این ترس ها غلبه کنید.
ترس کودکان

بهترین و درست ترین برخورد والدین با ترس کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترس کودکان موجب ایجاد اختلالات فکری و اضطراب در آن ها می شود و والدین باید با رفتارهای مناسب از ایجاد ترس در کودک خود جلوگیری کنند.
ترس کودکان

ترس بچه از مدرسه، فقط اینطوری رفع میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوالاتی مثل دلیل ترس از مدرسه فرزندم چیست و یا با بچه ای که مدرسه نمیره چیکار کنیم، را با پاسخ های منطقی برای خود حل کنید.
ترس تصمیم گیری

موقع تصمیم گیری ترس داری؟ اینجوری بهش غلبه کن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما از دوران مدرسه تا بزرگسالی باید تصمیمات بزرگی در زندگی بگیریم که برخی از افراد در این مواقع ترس و فوبیای تصمیم گیری دارند.
ترس از ارتفاع

درمان های ساده آکروفوبیا یا ترس از ارتفاع

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ترس از ارتفاع که به آن آکروفوبیا یا بلند هراسی نیز گفته می شود در اکثر انسان ها وجود دارد ولی ترس از ارتفاع درجات مختلفی دارد و برای درمان آن راه کارهایی وجود دارد.
فوبیا و ترس

فرق اصلی فوبیا و ترس رو میدونی؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فوبیا و ترس دو موضوع جدا از هم با تفاوت های اصلی هستند که بنابر دلایل مختلف ممکن است ار دوران کودکی درون ما همانند یک غول بزرگ و ترسناک ایجاد شوند.
عروسک ترسناک

استفاده از چشمان یک جنازه برای ساخت عروسک + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر عروسکی ترسناک تر از آنابل و چاکی را می شناسید، حتما باید عروسکی که چشمان واقعی دارد و از یک جنازه آنها را به امانت گرفته، ببینید.
ترس کودک از آمپول

اگر کودک شما هم از آمپول ترس دارد حتما بخوانید!

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اکثر کودکان از آمپول می ترسند قبل از اینکه او را نزد پزشک ببرید از آمپول حرفی نزنید و اما او را نسبت به فواید واکسیناسیون آگاه کنید همچنین می توانید عروسک محبوبش را به مطب ببرید.
ترس از کوتاهی مو

راه حل شمایی که کودکتان از آرایشگاه میترسد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان به دلایل مختلفی از کوتاه کردن موهایشان ترس بسیاری دارند و آشنایی با علل این ترس و روش های از بین بردن این دغدغه برای والدین عزیز می تواند مفید باشد.
ترس از طرد شدن

ترس از طرد شدن و نتایج منفی آن در زندگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از افراد ترس از طرد شدن دارند، ترس از طرد شدن نتایج بدی را به همراه دارد و می تواند بر روی توانایی های فرد و موفقیتش تاثیر گذار باشد.
ترس از حیوانات

از چه حیوانی میترسی؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از متداول‌ترین فوبیاها، ترس از حیوانات است و شدت این ترس متغییر است اما ترس برخی از افراد از حیوانات خاص بسیار تعجب برانگیز است.
صفحه 1 از 4