نگهداری پرندگان

نگهداری قناری
اگر شما قصد خرید و نگهداری قناری در منزل را دارید باید اصول و نکات مراقبتی از این پرندگان را کاملا بدانید تا آسیبی به قناری های زیبا و خوش رنگ نرسانید.
مرغ مینا

شرایط لازم برای نگهداری بهتر مرغ مینا در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مرغ مینا از پرندگان سخنگویی است که نیاز به مراقبت و محبت افراد دارد، برای نگهداری مرغ مینا در خانه باید از اصول نگهداری آن به خوبی مطلع باشید و شرایط لازم برای نگهداری آن را فراهم کنید.
عروس هلندی

فوت و فن نگهداری عروس هلندی در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای نگهداری از عروس هلندی به بهترین نحو ممکن باید بسیاری از نکات را به خوبی رعایت کنید، در ادامه با فوت و فن های مهم نگهداری عروس هلندی در خانه آشنا می شوید.
روش نگهداری بلبل

روش نگهداری بلبل به بهترین شکل ممکن + نکات اصلی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بلبل ها به دلیل آواز خوانی و خوش صدا بودن از محبوب ترین پرندگان هستند و هر فردی با توجه به نکات تغذیه و روش پرورش این پرنده آواز خوان را می تواند در منزل نگهداری کند.
سهره

نکات مهم و مشکلات رایج “نگهداری از سهره”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
امروز سهره در میان پرندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است و البته مراقبت آسان از این پرنده هم در این موضوع دخیل می باشد، اما باید به برخی نکات در زمینه نگهداری سهره توجه ای داشت.
فنچ

اصول نگهداری صحیح پرنده فنچ در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فنچ یکی از پرندگان پرطرفدار و زیبا خانگی است که بسیاری از افراد علاقه مند به نگهداری از آن در خانه هستند، البته گفتنی است که برای نگهداری فنچ باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.