نگهداری پرندگان

درمان اسهال عروس هلندی
عروس هلندی یکی از پرنده های زیبای خانگی بوده که در بین دوست داران پرندگان محبوب است، اگر شماهم از این پرنده مراقبت میکنید بهتر است بیماری هایش را بشناسید.
مرغ مینا

شرایط لازم برای نگهداری بهتر مرغ مینا در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مرغ مینا از پرندگان سخنگویی است که نیاز به مراقبت و محبت افراد دارد، برای نگهداری مرغ مینا در خانه باید از اصول نگهداری آن به خوبی مطلع باشید و شرایط لازم برای نگهداری آن را فراهم کنید.
روش نگهداری بلبل

روش نگهداری بلبل به بهترین شکل ممکن + نکات اصلی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بلبل ها به دلیل آواز خوانی و خوش صدا بودن از محبوب ترین پرندگان هستند و هر فردی با توجه به نکات تغذیه و روش پرورش این پرنده آواز خوان را می تواند در منزل نگهداری کند.
عروس هلندی

فوت و فن نگهداری عروس هلندی در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای نگهداری از عروس هلندی به بهترین نحو ممکن باید بسیاری از نکات را به خوبی رعایت کنید، در ادامه با فوت و فن های مهم نگهداری عروس هلندی در خانه آشنا می شوید.
سهره

نکات مهم و مشکلات رایج “نگهداری از سهره”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
امروز سهره در میان پرندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است و البته مراقبت آسان از این پرنده هم در این موضوع دخیل می باشد، اما باید به برخی نکات در زمینه نگهداری سهره توجه ای داشت.
نگهداری قناری

نکات اصلی روش نگهداری قناری در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما قصد خرید و نگهداری قناری در منزل را دارید باید اصول و نکات مراقبتی از این پرندگان را کاملا بدانید تا آسیبی به قناری های زیبا و خوش رنگ نرسانید.
مرغ عشق

روشی علمی و ساده برای جفت شدن سریع مرغ عشق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای جفت شدن سریع مرغ عشق ماده با جنس نر این پرنده یک ترفند ساده ای وجود دارد که الهام گرفته از زندگی وحشی آنها در طبیعت و جنگل های استرالیا میباشد. بر اساس همین روش خیلی سریع میتوان مرغ عشق را به جوجه کشی ترغیب کرد.
خواب پرنده ها

خواب یک چشمی پرندگان وسط پرواز!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب ما تجربه نگهداری از پرنده های خانگی را داریم و میدانیم که آنها هم نیاز به خواب دارند. اما آیا دقت کرده اید که گاها پرنده ها با یک چشم باز میخوابند؟
فنچ

اصول نگهداری صحیح پرنده فنچ در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فنچ یکی از پرندگان پرطرفدار و زیبا خانگی است که بسیاری از افراد علاقه مند به نگهداری از آن در خانه هستند، البته گفتنی است که برای نگهداری فنچ باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.