سرکه

استفاده سرکه سفید
احتمالا شما هم برای تمیز کردن برخی از لوازم خانگی خود از سرکه سفید مقطر استفاده می کنید گاهی این روش های خانگی می تواند آسیب جدی به لوازم خانگی شما وارد کند.
تمیز کردن لکه سرکه

پاک کردن لکه سرکه از روی لباس و ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیز کردن لکه سرکه از روی سنگ، لباس و پارچه بسیار ساده می باشد، البته به شرطی که ترفندهای تمیزکردن لک سرکه را رعایت کنید.
دفع انرژی منفی

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.
تمیز کردن سردوش حمام

شگرد تمیز کردن رسوب سردوش حمام با سرکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردوش حمام بعد مدتی پر از رسوبات آب می شود و دیگر آب را مثل اول از خود عبور نمی دهد که لازم است هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز کردن آن کرد.
ظروف چوبی

روش نو کردن ظروف چوبی قدیمی آشپزخانه با سرکه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر ظروف چوبی آشپزخانه تان قدیمی شده یا آسیب دیده می توانید با استفاده از مواد طبیعی و بدون ضرر آن ها را ضدعفونی و بازسازی کنید.
سرکه خرما

طرز تهیه سرکه خرما اصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرکه انواع مختلفی دارد یکی از آنها سرکه خرما است که خواص فراوانی دارد و شما میتوانید به راحتی این سرکه را در منزل درست کنید.
انواع سرکه

چند نوع سرکه داریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرکه انواع مختلفی دارد و می توان گفت که آن ها تفاوت بسیاری هم با یکدیگر دارند، همچنین هر کدام از این سرکه ها دارای مزایا و کاربردهای مختلفی هستند.
طرز تهیه سرکه گوجه

دستور تهیه سرکه گوجه فرنگی خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مواد زیادی برای طرز تهیه سرکه گوجه فرنگی لازم نیست اما برای تهیه سرکه گوجه فرنگی خانگی باید به برخی نکات به خوبی توجه داشته باشید.
خواص سرکه

سرکه با خواصی باورنکردنی برای بدن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سرکه انگور قرمز در دستورالعمل های آشپزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از سرکه برای کاهش وزن هم استفاده می شود.
گرفتن پستانک

از پستانک گرفتن کودک با آبلیمو و سرکه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
متخصصین کودکان اعتقاد دارند که گرفتن پستانک از کودک باید قبل از یک سالگی باشد زیرا موجب مشکلات دهان و دندان کودکان می شود.
تغییر رنگ وسایل چوبی

بازسازی اعجاب انگیز وسایل چوبی با سرکه و سیم ظرفشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر مبلمان چوبی منزل شما دارای لکه شده و یا رنگ آن پریده است و می خواهید به آن جلوه تازه ای بدهید مراحل زیر را دنبال کنید.
سرکه موز

طرز تهیه و کاربردهای جالب سرکه موز خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از آشپزخانه نمناک طرزتهیه سرکه موز خانگی را خواهیم داشت ، نوعی سرکه که خواص جالبی برای زیبایی و سلامت دارد.
مشکلات پا

درمان خانگی تمام مشکلات پا با سرکه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرکه را میتوان معجزه ای دانست برای مشکلات پا, اگر پاهایتان را 15 دقیقه در سرکه قرار دهید تاثیر شگفت انگیز آن را میبینید.
خواص سرکه بالزامیک

وقتی سرکه بالزامیک برای شما لازم می شود!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سرکه بالزامیک دارای خواص ضدعفونی کنندگی و ضد میکروبی است و به عنوان سم زدای قوی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری های مختلفی است.
معجزه سرکه سفید

کاربردهای بی نظیر سرکه سفیددر شستشو و نظافت لباس ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرکه باعث براق شدن رنگ های روشن و تمیز شدن لباس ها می شود.سرکه سفید نه تنها به پارچه آسیب نمی رساند بلکه باعث حل شدن پس مانده صابون می شود یعنی همان چیزی که لباس ها را کدر می کند.