مدیریت زندگی

مدیریت هزینه
امروزه به دلیل شرایط اقتصادی برخی از خانواده ها برای مخارج زندگی با مشکل مواجه هستند و حتما باید هزینه ها را مدیریت کرد، روش های مناسبی برای مدیریت هزینه های زندگی وجود دارد.
داشتن زندگی بهتر

با چند کار کوچک، زندگی را بهتر کنید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای داشتن زندگی بهتر هیچوقت دیر نیست شما می توانید از همین حالا با ترک عادات بد و رعایت برخی نکات در زندگی روزانه، زندگی بهتری در آینده داشته باشید.
حرف آخر خانه

تو خونه، کی باید حرف آخرو بزنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از خانواده ها یکی از مشکلات افراد این است که چه کسی باید حرف آخر را بزند اما در یک خانواده سالم تصمیم گیری ها با مشورت یکدیگر صورت می گیرد.
 مدیریت هزینه های زندگی

شیوه ی مدیریت هزینه زندگی توسط خانوم خونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانمها توانایی بالایی در مدیریت اقتصادی و درآمد خانواده بر اساس هزینه های زندگی دارند. آنها مواردی را رعایت می کنند که می تواند الگوی مناسبی برای دیگران باشد.
زنان شاغل

زنان شاغل چگونه زندگی خود را مدیریت کنند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما زنی شاغل و صاحب فرزند هستید، احتمالا همیشه سرتان شلوغ است. با این حال دستیابی به یک زندگی تمام و کمال امکان پذیر است. شما می توانید بدون اینکه از خواب خود بزنید، زندگی خانوادگی رضایت بخش و شغلی عالی داشته باشید.
مدیریت بحران زندگی

ایده های خودکفایی و مدیریت زندگی در بحران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تصور کنید یک اتفاق و یا بلای طبیعی شما را از همه امکانات زندگی آسوده قبل جدا کرده است ، حالا باید چه کنید؟ نکاتی که اروپایی ها برای مدیریت بحران زندگی می تواند کاربردی باشد.
درگیری ها

درگیری های زندگی مشترک را چگونه مدیریت کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر زوج خوشبختی در زندگی درگیری هایی را تجربه میکند و این درگیری ها همیشه بد نیستند و حتی بعضی از آن ها برای زندگی ضروری نیز هستند.