صنایع دستی

صنایع دستی کردستان
کردستان یکی از بهترین استان ها در زمینه گردشگری و صنایع دستی می باشد. این استان دارای مردم بسیار هنرمندی است که سوغات هنری جذابی تولید می کنند.
صنایع دستی سیستان و بلوچستان

صنایع دستی سیستان و بلوچستان+ سوغات معروف

زمان مطالعه : 6 دقیقه
صنایع دستی زیباترین یادگاری و سوغاتی است که میتوان تهیه کرد. سیستان و بلوچستان یکی از استان های هنر دوست ایران، دارای اصیل ترین صنایع دستی می باشد.
صنایع دستی خراسان جنوبی

صنایع دستی و سوغات زیبای خراسان جنوبی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استان خراسان جنوبی جزء استان های پهناور کشور است و مردم بسیار خوب و هنرمندی دارد که صنایع دستی زیبای خراسان جنوبی هنر دست این مردم است.
صنایع دستی اردبیل

زیباترین صنایع دستی و سوغات استان اردبیل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اردبیل جزء زیبا ترین شهر های ایران به شمار می آید که علاوه بر جذابیت های گردشگری، صنایع دستی معرف و خاصی دارد که در دنیا شناخته شده هستند.
صنایع دستی مازندران

صنایع دستی زیبا و سوغات معروف مازندران

زمان مطالعه : 8 دقیقه
صنایع دستی هر استان از هنر و فرهنگ مردمان آن استان سرچشمه میگیرد، از این رو مازندران به دلیل تمدن دیرینه مهد هنر بوده است و صنایع دستی و سوغات ارزشمندی دارد.
سوغاتی اراک

صنایع دستی زیبا و سوغات معروف اراک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هنرمند و هنر پرور بودن مردمان اراک زبان زد است و صنایع دستی استان مرکزی جزء معروف ترین هنرها شناخته شده است که آشنایی با آن ها خالی از لطف نیست.
صنایع دستی گلستان

صنایع دستی زیبا و سوغات معروف گلستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمدن دیرینه استان گلستان، آنجا را به یکی از مراکز بزرگ صنایع دستی در ایران تبدیل کرده است. شناخت این صنایع دستی خالی از لطف نیست.
صنایع دستی قم

صنایع دستی بسیار شیک و معروف قم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استان قم از استان های متمدن و باستانی کشور عزیزمان است که با حضور در این استان، توصیه می شود حتما از صنایع دستی محبوب آن بازدید نمائید.
صنایع دستی زنجان

صنایع دستی و سوغات معروف زنجان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
صنایع دستی زنجان از زیباترین سوغاتی هایی هستند که میتوان هنگام سفر به این شهر خرید. آشنایی با این صنایع به شما برای انتخاب به یادماندنی ترین سوغاتی کمک میکند.
سوغات تهران

صنایع دستی و سوغات معروف تهران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر به تهران سفرکرده و دوست دارید سوغاتی از این استان به یادگار داشته باشید باید بدانید که برخلاف تصور برخی افراد، تهران سوغاتی و صنایع زیبا و ارزشمندی دارد.
صنایع دستی کهگیلویه

صنایع دستی و سوغات اصلی کهگیلویه و بویراحمد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کهگیلویه و بویر احمد از زیباترین استان ها ایران برای سفر است. هنر مردم این استان ریشه در فرهنگ کهن این سرزمین دارد و صنایع دستی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.
صنایع دستی ترکمن

صنایع دستی ترکمن و سوغات معروف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قوم ترکمن هنرمند ترین و خوش ذوق ترین قوم های ایران به شمار می آیند و صنایع دستی و هنری این مردم برگرفته از تاریخ و رسوم خاص ترکمن است.
صنایع چهارمحال و بختیاری

صنایع دستی و سوغات توریستی چهارمحال و بختیاری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تاریخ و شیوه زندگی مردم چهارمحال و بختیاری باعث شده این استان مهد تولید صنایع دستی خاص و زیبا باشد و حتما هنگام سفر به این استان آن ها را از نزدیک تماشا کنید.
سوغات بندرعباس

زیباترین صنایع دستی و سوغات بندر عباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بندرعباس از زیباترین بنادر ایران است که صنایع دستی متنوع و در عین حال خارق العاده این شهر از فرهنگ و تمدن غنی بندرعباس سرچشمه گرفته است.
صنایع دستی قشم

صنایع دستی و سوغات هنری معروف قشم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صنایع دستی قشم از هنرهای خاص زنان و مردان این جزیره سر چشمه میگیرد که در عین زیبا بودن استفاده از آن ها برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.
صفحه 1 از 3