فداکاری

فداکاری اشتباه در زندگی
در زندگی مشترک و روابط عاطفی رفتار هایی وجود دارد که باعث بهم خوردگی رابطه و تضعیف روحیه میشود،که آگاهی از آنها میتواند به شما درداشتن زندگی شیرین کمک کند.
از خود گذشتگی زنان

خانم عزیز اینجور فداکاری ها به ضررته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب خانم ها معمولا افراد دلسوزی هستند و از خودگذشتگی های فراوانی در زندگی انجام می دهند، در حالی که برخی فداکاری های آن ها بسیار غلط است.
فداکاری در زندگی

تست فداکاری در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فداکاری بیش از حد در زندگی مشترک به هیچ وجه مناسب نیست و از این موضوع باید کاملا خودداری کرد، اما چگونه متوجه شویم که فداکاری ما در زندگی از حد گذشته است؟
فداکاری در زندگی مشترک

آقا، این فداکاری ها زندگیتو خراب میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه آدمها در زندگی مشترک رفتارهایی دارند که به ظاهر مشکلی ندارند و رفتارهای بدی نیستند، اما اگر یکم راجب آنها تحقیق کنید متوجه آثارمخربشان در زندگی میشوید.
فداکاری در دریا

فداکاری غم انگیز مادر برای نجات فرزندانش وسط دریا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کشتی تفریحی در حال غرق شدن بود و تمام مسافران سوار قایق های کمکی شدند، مادر جوان همراه 2 فرزندش وسط دریا سرگردان شد ولی جان کودکانش را حفظ کرد.
فداکاری

فداکاری تحسین برانگیز مادربزرگ 76 ساله برای نوه معلولش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فداکاری مادربزرگ 76 ساله که روزانه هشت بار مسیر دور خانه تا مدرسه را طی می کند تا نوه ویلیچری اش را به مدرسه برساند در رسانه ها تبدیل به یک سوژه دیدنی شد.
مرد هندی

فداکاری 27 ساله مرد هندی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این مرد هندی برای رفع کم آبی در روستا 27 سال به تنهایی تلاش کرد و فداکاری بزرگی انجام داد.
فداکاری پدر

فداکاری پدر برای نجات دختر بیمارش در میان سیل شدید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پدر فداکار برای نجات جان دختربیمارش مسافت طولانی را از روستا تا بیمارستان داخل سیل حرکت کرد . شدن سیل در بعضی نقاط به قدری زیاد بود که مرد جوان هندی تا گلو داخل آب فرو می رفت.
جانباز

فداکاری مثال زدنی همسر جانباز 70 درصد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سیدمصطفی علمدار جانباز 70 درصدی که 25 سال از زمان ازدواجش می گذرد از فداکاری همسرش در گفتگوی خود صحبتهای جالبی را بیان کرد.
فداکاری پدر

فداکاری بزرگ پدری برای نجات فرزندش +تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فدارکاری پدر چینی که به جای گدایی از مردم خود را کیسه بوکس رهگذران کرد تا بتواند هزینه عمل فرزندش را جمع آوری کند.این پدر با پوشیدن لباسی خاص اقدام به این کار کرد.