حل مشکلات کاری

تنبلی در کار
برخی از افراد به تنبلی عادت می کنند در حالی که این تنبلی می تواند موجب تداخل در محل کار آن ها شود، برای درمان و ترک تنبلی در کار باید به برخی کارهای خود توجه ویژه ای داشته باشید.
نیاز به استراحت

با دیدن این علائم دست از کار بکشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر زمان زیادی است که بیش از حد کار می کنید و دچار برخی مشکلات روحی و جسمی هستید، برای بهبود کار و سلامت بدنتان باید مدتی دور از کار باشید و استراحت کنید.
مدیریت در شرایط بحرانی

لازمه ی مدیریت درست در شرایط سخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدیران و رهبران نباید تنها در مقام دستور دادن باشند آنها باید بتوانند در شرایط دشوار و بحرانی تصمیمات درست بگیرند تا این بحران ها را تبدیل به فرصت هایی برای موفقیت کنند.
دورکاری

دور کاری با بچه ؛ ما براش راه حل داریم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدینی که در قرنطینه کرونا مجبور به دورکاری هستند با وجود کودکان در منزل با مشکلاتی رو به رو می شوند اما راهکارهایی وجود دارند که میتوانند در کنار کودکان به راحتی کار خود را انجام دهند.
روش معذرت خواهی

عذر خواهی در محل کار از راهش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عذرخواهی کردن نشان دهنده مسئولیت پذیری شخص خطاکار، احترام به شخص مقابل و جبران کردن است. از نظر برخی افراد عذرخواهی در محل کار نوعی ضعف است.
اشتباه در محل کار

رفتار صحیح بعد اشتباه در محل کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی انسان ها در زندگی خود اشتباه می کنند اما همه نمی توانند در چنین شرایطی رفتار حرفه ای داشته باشند ولی می توان بعد از انجام اشتباه با این راهکار ها رفتار خود را جبران کرد.
ترس از اخراج شدن

میترسید همین روزها اخراج بشید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس اخراج شدن از کار با بسیاری از افراد همراه است که همین مشکل ممکن است مانع از خلاقیت آن ها را در محیط کاری شود پس بهترین کار روش صحیح مقابله با این نوع ترس است.
کنار آمدن با شغل

اگر شغلتان را دوست ندارید این نکات مال شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که رضایت شغلی ندارند و از کاری که انجام می دهند لذت نمی برند باید برای علاقه مند شدن و کنار آمدن با شغلشان هدفی داشته باشند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار بگیرند.
محیط کار

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمینه کاری تان به خوبی فعالیت می کنید، اما چیزی وجود دارد که بین وضعیت کنونی تان و موفقیت های بیشتر فاصله انداخته است. این چیز ممکن است یکی از عادات رفتاری آزار دهنده خودتان باشد.
اتلاف وقت در محل کار

چرا کارمندتان تمایل به اتلاف وقت در محل کار دارد؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
دلایلی از جمله فضای مجازی و کار نکردن بصورت تیمی باعث اتلاف وقت در محل کار می شود با مشورت با همکاران و رئیستان این روند را بهبود ببخشید.
محبوبیت در محل کار

روش رسیدن به شهرت و محبوبت در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به شهرت و محبوبیت در محل کار باید به برخی از نکات به خوبی دقت کنید تا اینکه به هدف خود برسید.
فشار کاری زیاد

5 توصیه برای وقتی که فشار کاری زیاد است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فشار کاری زیاد را یک فرصت بدانید زیرا باعث می شود که عملکرد بهتری داشته باشید و خودتان را کنترل کنید تا بتوانید مشکلات را به طرز صحیحی حل کنید و آن را پشت سر بگذارید.
رفتار در محل کار

با این رفتارها در محیط کارتان بی ارزش می شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقب رفتارتان در محل کار باشید چرا که یک رفتار اشتباه و غیر اصولی باعث می شود که اعتماد دیگران از شما سلب شود و همچنین موجب بدنامی شما در محیط کاری شود.
تاثیر گذاری در کار

14 کلید برای درخشش و تاثیرگذاری در محیط کار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای تاثیر گذاری بیشتر در محیط کار رئیستان را بشناسید و بدانید که چطور می توانید او را خشنود کنید همچنین در گروه کاریتان مثبت اندیش باشید.
اعتیاد به کار

علائم افردای که با کارشون ازدواج کردن !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علاقه به کار و سخت کوشی بسیار مهم است ولی نباید باعث شود از خانواده غافل شوید، اعتیاد به کار یا به اصطلاح ازدواج با کار علائمی دارد که با شناخت آن می توانید بین کار و خانواده تعادل برقرار کنید.
صفحه 1 از 3