حل مشکلات کاری

دورکاری
والدینی که در قرنطینه کرونا مجبور به دورکاری هستند با وجود کودکان در منزل با مشکلاتی رو به رو می شوند اما راهکارهایی وجود دارند که میتوانند در کنار کودکان به راحتی کار خود را انجام دهند.
رفتار با همکار

رفتار با همکاری که فکر می کنه رئیسه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن یک همکار که عاشق ریاست و دخالت کردن است در محل کار شرایط را برای شما دشوار می سازد، به همین دلیل باید از نوع صحیح رفتار با این همکاران مطلع باشید.
روش معذرت خواهی

عذر خواهی در محل کار از راهش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عذرخواهی کردن نشان دهنده مسئولیت پذیری شخص خطاکار، احترام به شخص مقابل و جبران کردن است. از نظر برخی افراد عذرخواهی در محل کار نوعی ضعف است.
نیاز به استراحت

با دیدن این علائم دست از کار بکشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر زمان زیادی است که بیش از حد کار می کنید و دچار برخی مشکلات روحی و جسمی هستید، برای بهبود کار و سلامت بدنتان باید مدتی دور از کار باشید و استراحت کنید.
مالتی تسکینگ

مالتی تسکینگ چیست و چه اثرات بدی دارد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مالتی تسکینگ یا انجام چند کار بصورت همزمان، شاید در نگاه اول یک نقطه مثبت تلقی شود اما این گونه نیست و تاثیرات منفی را بر روی ما اعمال خواهد کرد.
رفتار در محل کار

رفتاری در محل کار که بی ارزش تان می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مراقب رفتارتان در محل کار باشید چرا که یک رفتار اشتباه و غیر اصولی باعث می شود که اعتماد دیگران از شما سلب شود و همچنین موجب بدنامی شما در محیط کاری شود.
ترس از اخراج شدن

میترسید همین روزها اخراج بشید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس اخراج شدن از کار با بسیاری از افراد همراه است که همین مشکل ممکن است مانع از خلاقیت آن ها را در محیط کاری شود پس بهترین کار روش صحیح مقابله با این نوع ترس است.
همکار خودشیفته

استراتژی رفتار با همکار خودشیفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر محیط کاری شامل کارکنانی با خلق و خوهای مختلفی می باشد که اگر همکاران شما خودشیفته هستند، می توانید با رعایت چند نکته با آنها رفتار متناسب داشته باشید.
زیرآب زنی در محیط کار

برخورد با همکار زیرآب زن، چگونه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در محیط کاری افرادی هستند که برای رسیدن به جایگاه بالاتر، زیرآب زنی همکاران دیگر را می کنند. با این افراد درست برخورد کنید تا مانع پیشرفت شما نشوند.
تاثیر گذاری در کار

راز درخشش در محیط کار و محبوبت نزد رئیس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درخشش در محیط کاری، بدون شک یکی از خواسته های کارمندان است که این شرایط با استفاده از “تاثیر گذاری در کار” می تواند به مرور زمان امکان پذیر شود.
رفتار با همکار

رفتار صحیح با 10 مدل همکار بد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شناخت درست از شخصیت همکاران خود می توانید نحوه صحیح و حرفه ای رفتار با همکار های خود را انتخاب کنید.
همکار خبرچین

با همکار خبرچین چطور باید رفتار کرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر همکار خبرچین دارید و از دست او خسته شده اید باید از او دوری کنید تا در کارتان مشکلی ایجاد نشود. برخورد با این افراد راه و روش خاصی دارد.
حمایت از خود

حمایت از خود در محل کار به شیوه ی درست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در محل کار حامی خود باشید و با رفتار صحیح و مناسب از خود حمایت و دفاع کنید می توانید در کار خود موفق باشید و به اهدافتان برسید.
محیط کاری ناسالم

محیط کاری سمی و ناسالم این شکلیه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
محیط کار ناسالم و سمی شامل برخی رفتار های غیرحرفه ای و ارتباطات ناکارآمد و منفی افراد داخل شرکت می باشد که بهتر است علائم چنین محیط کاری را بدانید.
حسادت به همکار

چطور به همکارمان حسادت نکنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت و رقابت در محیط کار یکی از معضلاتی است که در بیشتر محیط های کاری شاهد آن هستیم. اما راهکارهایی وجود دارد که به حس حسادت به همکارتان غلبه کنید.
صفحه 1 از 4