ناباروری زنان

زوج های نابارور
علایم اضطراب و افسردگی در میان زوج های نابارور از دیگر زوج ها بیشتر است و متاسفانه روابط بین فردی زوج های نابارور نیز با مشکلات زیادی همراه است.
مخاط دهانه رحم

آنچه همه زنان باید درباره مخاط دهانه رحم بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برعکس تصور بسیاری از بانوان وجود مخاط دهانه رحم اتفاقی طبیعی است و تاثیر بسزایی در سلامت اندام خصوصی آن ها دارد همچنین ارتباط این مخاط با باروری بسیار مهم است.
لاغری برای بارداری

راسته که چاقی جلوی باردار شدن رو میگیره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد فکر میکنند چاقی می تواند یکی از دلایل باردار نشدن باشد. با مطالعات انجام شده بر روی این موضوع نتایج دقیق تری به دست آمده است.
رژیم غذایی باروری

رژیم غذایی که موجب نازایی می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی از مهم ترین مسائل برای سلامتی بدن است که یکی از این مسائل مهم قدرت باروری است که تغذیه به طور مستقیم بر این موضوع تاثیر می گذارد.
خواص ژل رویال

خواص شگفت انگیز “ژل رویال” برای پوست و ناباروری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“ژل رویال” موادی مفید و مغذی که توسط زنبور های کارگر برای استفاده ملکه تولید می شود و تاثیری فوق العاده در حفظ سلامت و زیبایی دارد.
تاثیر ناباروری

ناباروری با روح و روان چه می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مشکلی پیچیده و بزرگی است که عوارض زیادی دارد و بر زندگی بسیاری از زوجین تاثیر منفی می گذارد و آن ها را با مشکلات روحی و روانی درگیر می کند.
تشخیص باروری

روش تشخیص باروری زنان از روی صدا و صورتشان !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان در دوره باروری و تخمک گذاری خود دچار تغییرات هورمونی در صورت خود می شوند این نشانه ها را می توان با کمی دقت کشف کرد.
ژله رویال

معجزه ی ژل رویال در باروری زن و مرد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به ژل رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم می گویند. ژل رویال ماده ای مغذی، نیرو بخش و برای باروری زنان و مردان بسیار مفید است.
لقاح مصنوعی

ازعوامل مؤثر بر افزایش درصد موفقیت ای وی اف (IVF)

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ای وی اف (IVF) یکی از روش های کمک به باروری می باشد. IVF تکنیکی است که باعث میشود فرایند لقاح به درستی انجام شود.
علت باردار نشدن

شما باردار نمیشین چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بعد از مدتی تلاش برای بارداری به نتیجه ای نرسیدید و باردار نشدید می تواند دلایل مختلفی مانند نداشتن تخمک گذاری یا مبتلا به آندومتریوز داشته باشد.
پیاز درمانی

درمان ناباروری و نازایی با پیاز درمانی + نسخه اصلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیاز دارای خواص درمانی بسیاریست که یکی از آن ها درمان ناباروری در مردان می باشد پیاز همچنین باعث افزایش میل جنسی در افراد می شود.
ناباروری

واقعیتی درباره ناباروری مرد و زن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناباروری داستان تلخ بسیاری از زوج های جوان است . داستانی که رفته رفته تبدیل به گره ای باز نشدنی می شود و زوجین بنا به دلایلی راضی به جدایی می شوند اما لحظه ای درنگ مسیر را تغییر خواهد داد.
استرس ناباروری

چطور با استرس و اضطراب ناباروری کنار بیاییم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ناباروری بشدت می تواند در زوجین استرس ایجاد کند و تمرکز آن ها را برای ادامه روند درمان به هم بریزد با کنترل خود و بازگرداندن زندگی به وضع سابق خود این اضطراب را از بین ببرید.
ناباروری

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناباروری یک مشکلات گسترده در جامعه و دنیای امروزی است که حتی شمایی که به تازگی ازدواج کرده اید و احساس مشکل هم نمی کنید می توانید در معرضش باشید.
ناباروری زنان

متهمان ردیف اول ناباروری و نازایی زنان + درمان طب سنتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ناباروری زنان به علت مصرف دخانیات و مسائل بهداشتی و مشکلات رحم و تخمدان بوجود می آید اما می شود با تغذیه و مصرف دارو های گیاهی مثل جنسینگ و دارچین و... آن را درمان کرد.
صفحه 1 از 4