آپارتمان نشینی

نکات خرید آپارتمان
یک اشتباه کوچک در زمان انتخاب آپارتمان برای زندگی می تواند دشواری های بسیاری در آینده برای شما ایجاد کنند، بنابراین باید به نکات قبل خرید و اجاره آپارتمان توجه داشته باشید.
قوانین آپارتمان نشینی

آپارتمان نشین ها حتما این قوانین و نکات را بدانند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر به تازگی به آپارتمان نشینی روی آورده اید باید مقررات آن را نیز مطالعه کنید و به خاطر بسپارید زیرا رعایت نکردن آن ها شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.
شارژ ساختمان

فرمول محاسبه ی شارژ ساختمان طبق قانون

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نحوه محاسبه و پرداخت حق شارژ ساختمان قوانینی دارد که باید مستاجرها و مالکین بدانند تا درست و طبق قانون سهم خود را پرداخت کنند.
انتخاب محل زندگی

نکاتی مهم برای انتخاب محل زندگی جدید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به هر دلیلی تصمیم دارید از به خانه ی جدید نقل مکان کنید برای این کار داشتن پول کافی همه چیز نیست بلکه شما باید برای انتخاب محل زندگی به نکات مهم دیگری نیز توجه کنید.
کلید

هنگام مفقود شدن کلید آپارتمان چیکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هنگام گم کردن کلید هایتان وحشت نکنید چرا که اتفاق جدی پیش نیامده است و به کسی آسیب نرسیده است ، می توانید به راحتی قفل درب منزل یا اتومبیل را باز کنید.
نگهداری حیوانات

نگهداری حیوانات در آپارتمان از نظر قانون چه حکمی دارد؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با توجه به اینکه در سال های اخیر نگهداری حیوانات در آپارتمان ها رشد چشمگیری یافته و مشکلات و مسائل مربوطه نیز رشد یافته است.
شستشوی فرش

اصول شستشوی فرش در خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه با توجه به فضای آپارتمانی خانه ها و رعایت اصول مصرف آب و همچنین نداشتن وقت کافی بسیاری از کارها به روش صنعتی و ماشینی صورت میگیرد که یکی از آنها شستشوی فرش میباشد .
شارژساختمان

قانون پرداخت حق شارژساختمان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بیشتر موارد کسانی که ساکن مجتمع های چندین طبقه هستند مالک واقعی واحد نیستند و در واقع مستأجر هستند. سؤال مهم این است که در این شرایط پرداخت هزینه های شارژساختمان برعهده کیست؟