ازدواج

مطرح كردن ازدواج با خانواده
برخی از جوانان برای مطرح کردن قصد ازدواج با خانواده کمی مشکل دارند و واکنش به این موضوع بستگی به فرهنگ خانواده ها دارد.
راضی کردن مرد

جلب رضایت مرد زندگی تان در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر دوست دارید که مرد محبوب و مورد علاقه تان در زندگی از بودن در کنار شما رضایت و علاقه ی واقعی داشته باشد لازم است نکاتی را بدانید.
نقش والدین در ازدواج

نقش اصلی والدین در ازدواج فرزندشان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج از مسائل اساسی زندگی است و با توجه به اهمیت ازدواج فرزندان، والدین در این زمینه نقش و وظیفه ویژه ای دارند و باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشند.
زیبایی در ازدواج

ازدواج با زن زیبا خوبه یا بد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیبایی ظاهری نقش بسیاری در ازدواج و دوام آن دارد.اما آیا زیبایی بسیار زنان باعث دوام ازدواج خواهد شد؟ یا مردان زیباتر می توانند ازدواج موفقی داشته باشند؟
ازدواج موفق

راز مهم یک ازدواج موفق و رابطه ی سالم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جامعه شناسان و روانشناسان مختلفی در بررسی ازدواج های سالم، ویژگی ها و مهارت هایی را برای کسانی که می توانند روابطی موفق و رضایت بخش داشته باشند، مشخص کردند.
افسردگی بعد ازدواج

افسردگی که در کمین تازه عروس هاست !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از ازدواج دچار افسردگی می شوند و این موضوع رنج می برند، راهکارهایی مناسب برای جلوگیری و ریکاوری افسردگی بعد از ازدواج وجود دارد که کمک شایانی به زوج ها می کند.
ازدواج سالمندان

ازدواج در سالمندی خوب است چون ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج سالمندان تاثیر زیادی در روحیات آن ها می گذارد و باعث این می شود تا سال های آخر زندگی خود را با روحیه قوی تر و شاد تری ادامه دهند.
ازدواج نکنید

افرادی که هرگز نباید باهم ازدواج کنند !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشکیل زندگی باید از طرف مقابل خود شناخت کاملی داشته باشید و از همه مهم تر این است که شما بدانید با چه کسانی نباید ازدواج کنید.
سن ازدواج در اسلام

سن مناسب ازدواج از نظر دین اسلام و قرآن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج در اسلام و قرآن به شدت سفارش شده است خداوند سن خاصی را برای ازدواج تعیین نکرده اما پایین ترین سن ممکن را در قرآن بیان فرموده اند.
اولین قرار ملاقات ازدواج

آداب اولین قرار ملاقات برای ازدواج

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در اولین قرار ملاقات ازدواج که برای آشنایی و شناخت بیشتر است باید به نکات مهمی توجه کنید و برای جلب رضایت طرف مقابل بهترین رفتار را داشته باشید.
فواید ازدواج

فواید روحی و جسمی ازدواج هم برای زن و هم برای مرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بر اساس تحقیقات انجام شده ، ازدواج کردن فواید شگفت انگیزی برای سلامت جسم و روح زن و مرد دارد و موجب افزایش طول عمر و کاهش بیماری ها می شود.
فرهنگ در ازدواج

چرا فرهنگ معیار مهمی در ازدواج است ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با توجه به آثار وسیع فرهنگ بر زندگی و شخصیت افراد، معیار فرهنگ در ازدواج اهمیت زیادی دارد و بسیاری از زن و شوهرها به خاطر تفاوت های فرهنگی کارشان به طلاق می انجامد.
دلایل ازدواج

این دلایل برای ازدواج، منطقی و کافیست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از نظر روانشناسان یک ازدواج خوب و موفق باعث سلامتی روحی و جسمی افراد می شود که برای داشتن این موفقیت باید معیار های مناسبی برای ازدواج داشته باشید.
ازدواج با عشق

ازدواج به خاطر عشق ؛ خوب است یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج تنها با معیار عشق و عاشقی آیا همیشه به سرمنزل مقصود میرسد و زوجین از این شکل ازدواج در زندگی خود به دوام می رسند؟
دلایل غیر منطقی ازدواج

این دلایل برای ازدواج کاملا غیرمنطقی است !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج باید دلایل منطقی و محکمی داشته باشد برخی از دلایل دختر و پسر ها برای ازدواج کردن نادرست است و میتواند زندگی مشترک زوجین را به خطر بیندازد.
صفحه 1 از 14