ترفندستان

درآوردن انگشتر گیر کرده
اگر انگشتر یا حلقه شما در انگشتتان گیر کرده و تنگ شده، می‌توانید برای خارج کردن آن بدون برش دادن حلقه از نخ دندان یا چرب کننده‌های طبیعی استفاده کنید.
ترفند خانم ها

ترفندی که یه روز به درد هر خانمی میخوره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها ممکن است در زندگی روزمره دچار مشکلاتی شوید اما نگران نباشید ترفندهای جالبی وجود دارد که به راحتی این مشکلات را حل می کنید.
لباس های کهنه

چند ایده جذاب برای استفاده از لباس های کهنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم لباس های کهنه زیادی دارید و نمیدانید که با آنها چیکار کنید ما برای شما ترفند های کاربردی برای استفاده دوباره از لباسهای کهنه آماده کرده ایم.
تشخیص بوی دهان

با این تست میتونی بفهمی که دهنت بو میده یا نه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای تشخیص بوی دهانشان کف دست نفس کشیده و آن را بو می کنند اما باید بدانید یک روش بسیار جالب تر و بهتری برای این کار وجود دارد.
حذف فایل حذف نشدنی

چگونه فایل هایی که حذف نمیشوند را حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در ویندوز به فایل هایی برخورد کرده اید که نمی توانید آنها را حذف کنید، در این گزارش از با روش هایی که می توانند به شما کمک کنند آشنا خواهید شد.
اشیای اضافه عکس

آموزش حذف اشیای اضافه از عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصویری ثبت کرده اید و قسمتی از آن مزاحم سوژه اصلی عکس است، می توانید با استفاده از برخی ابزارها اقدام به حذف اشیای اضافه عکس در کمتر از یک دقیقه کنید.
ترفند های گوگل

ترفندهای نوستالژیک و سرگرم کننده درگوگل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوگل ابزاری برای جستجو در میان هزاران وب سایت می باشد که ترفندهای سرگرم‌کننده و نوستالژیک جالبی را برای کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم کرده است.
تغییر موتور جستجو

تغییر موتور جستجو در مرورگرهای کروم و موزیلا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر موتور جستجو مرورگر شما، به‌صورت پیش فرض بر روی موتور جستجویی تنظیم شده است که با آن کار نکرده اید، می توانید خیلی ساده اقدام به تغییر موتور جستجو کنید.
پیدا کردن کد پستی

چگونه کدپستی را پیدا کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی محل سکونت خود را تغییر داده اید و از کد پستی خود اطلاعی ندارید، خیلی ساده می توانید در چند دقیقه کد پستی مدنظرتان را استعلام و پیدا کنید.
بلاک کردن سایت

ترفند بلاک کردن یک یا چند سایت برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی وب سایت ها هستند که برای کودکان اعتیاد آور و نامناسب می باشند. از این رو اگر با چنین مشکلی برخورد کرده اید، می توانید اقدام به بلاک کردن وب سایت کنید.
افزاش کیفیت عکس

ترفندهای افزایش کیفیت عکس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کیفیت پایین عکس ها یکی از مشکلاتی است که گاها می توانند مشکل ساز شوند. اما آیا روش هایی وجود دارند که ما بتوانید کیفیت عکس ها را افزایش دهیم؟ چگونه؟!
کاهش حجم آهنگ

آموزش کاهش حجم آهنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با فایل موزیکی روبرو شده اید که حجم آن بسیار بالا می باشد، در این گزارش با ابزارهای کاربردی و سریع برای کاهش حجم آهنگ آشنا خواهید شد.
تبدیل webp به png

آموزش تبدیل فرمت webp به png و jpg

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر فایل Webp دارید و با استفاده روش های مختلف موفق به رفع این مشکل نشده اید، در این گزارش شما را با نحوه تبدیل فرمت Webp به png و jpg آَشنا خواهیم ساخت.
دانلود افزونه idm

دانلود افزونه IDM برای مرورگر کروم و موزیلا فایرفاکس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از طرفداران نرم افزار idm هستید و می خواهید خیلی برنامه ریزی شده اقدام به استفاده از این ابزار کنید، می توانید از افزونه های آن نیز استفاده نمایید.
کپی متن از سایت قفل

نحوه کپی متن از سایت های قفل شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر متنی را در یک وب سایت دیده اید و اما موفق به کپی کردن متن آن نشده اید، در این گزارش با روش های کاربردی کپی متن از سایت های قفل شده آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 13